Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

leiva zu galatasaray

linneste de hatayı yapmıştık... şimdi de bu...

Leiva balon

Neden yapici elestiriler varken huzur icinde takimlarimizi konusmak varken rakip takimin oyuncusuna "balon"diyorsunuz.

Alinca gorursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saha kenarından biri ''Tolgay elin sakat olm elin'' mi dedi
  • istemiyorum tolga istemiyorum tolga'yı 2 senedir görmek istemiyorum yeter yeter tolga istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Adam ufak bir baskı yaptı topu ceza sahasına sokayım elime alıyım dedi sonra erkenden eline aldı adamlar serbest vuruş kazandı.
     [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Sonrasında top çıkcak diye bıraktı rahatça davrandı top direkten döndü

Artık ya Şenol hoca kessin ya baskan kessin sunu kadrodan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1047622715351298&id=797870696993169

Tolga konusunda müjde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.

Galatasarayin ffp anlasmasi yok

• Tolga yine secdeye yattı Demba Ba 'mısın kardeş
  • Kolay galibiyet oldu. Orta saha Atiba Ozi Tolgay olabilir bu sene.
  • Tolga'nin sorunu 90 dakika maçın içinde kalamaması. Kafa gidip gidip geliyor. Kafası olmadığı zamanlarda da böyle tuhaf hareketler yapıyor. Topu dışarıda tutuyor, şutları izliyor, rakip takım oyuncusu kırmızı görmesin diye kendi kalesinden çıkıp diğer kaleye koşuyor...

Fabri inşallah sakatlık sorunu yaşamaz da hep kalede kalır. Yoksa dayanacak güç kalmadı artık.
  • quote:

Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.

Leiva resmi olarak açıklanmadı.

Serdar'ı 4.5 + 3 futbolcu karşılığında aldılar.

Başkan 3 lira veririm onu da şimdi veremem demiş. Bizim paramız var. Uefa kriterlerine takılıyoruz.

Başkan çıktı bas bas bağırdı. Satıp alabiliriz. Ya da Adriano gibi ucuz. Hem yıldız hem ucuz olmuyor.

Niçin anlamak istemiyorsunuz?
  • Tolga Zengin maç seçmiyor, hazırlık maçı, lig, uefa, şampiyonlar ligi her yerde sıçıyor.

• Tolga bu saçmalıkları arenada yapsın bidaha bjk forması giydirmez taraftar ona

• Hem 7-8m€ kazanacağız hemde Tolgay Arslanı ki zaten Tolgay hep iyiydi şu anda gösteriyor ki Ozi 10 numara pozisyonunda Mesut Özil olacak 8 numarada Tolgay 6 numarada Atibayı izleyeceğiz. YA ÇOK MUTLUYUM BE ! 1 kalite forvet 1 kalite sol ayaklı stoper banko oynayacak olan alınsın 2 tanede genç gibi yada Aras gibi kendini kanıtladı kanıtlayacak tipi bir forvet ve Veli tarzı orta saha alındığı zaman takım tamamdır beyler. Keşke Veli tam iyileşmiş olsaydı ama malesef yedek alternatifi sadece Necip o bölgede ve gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Tolga Zengin maç seçmiyor, hazırlık maçı, lig, uefa, şampiyonlar ligi her yerde sıçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Leiva resmi olarak açıklanmadı.

Serdar'ı 4.5 + 3 futbolcu karşılığında aldılar.

Başkan 3 lira veririm onu da şimdi veremem demiş. Bizim paramız var. Uefa kriterlerine takılıyoruz.

Başkan çıktı bas bas bağırdı. Satıp alabiliriz. Ya da Adriano gibi ucuz. Hem yıldız hem ucuz olmuyor.

Niçin anlamak istemiyorsunuz?

3 lira verebilirim onuda şimdi veremem yav arkadaş nerde görsem gülüyorum helal başkana 3 çok bile

• Kale ve stoper Allaha emanet. Bari Fabri tutsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Galatasarayin ffp anlasmasi yok

Ama fena borcu var. Seneye potada olurlarsa nasıl ikna edecekler UEFA'yı?
  • başkan sosayla ilgili ''asla takımdan gitmeyecek futbol hayatı biter'' demiş
  • Bence orta saya bir takviye lazım sosa giderse 10 nr Oğuzhan'a emanet olmamalı

• 
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.