Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bu takım Şenol Güneş gibi Loser bir hocayı getirerek çok büyük hata yaptı.Eksi yağmuruna tutun ama göreceksiniz. Takımın bir şey oynadığı yok.

1 maçla belli olmaz ama göreceksiniz.

Ya sen bırak bu futbol islerini de git konu dışında ' çok yalnızım intihar edicem' filan konularina baksana, Şenol Günes dedigin adam Türk tarihinin en basarili hocalarındandır, milli takımın tarihimizdeki en iyi basarisini yasatmış hocadir boş yorum yapıp surda laf yedirtmeyin şahsınıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Besiktas nasil sonuk oynuyor gene olcay oguzhan pektemek faciasi mahalle topculari iste sonuc ortada

• Beck bence iyi beyler.Hucuma kalkmadi ama bu direktif olabilir.Gol yenildikten sonra baya hucuma cikti.Pas hatalari yapiyor ama normal ilk mac daha.

• Gökhan İnler ve Mario Gomez gelirse belki bir ihtimal takım iyi olabilir.
  • İstediği kadar hazırlık maçı olsun trilyonlar alan adam 2 metre yanına pas verecek arkadaş. İlk yarı biraz daha iyi bir takımla oynasak 3-0 temizdi maç atak yapsak gam yemicem hiçbirşey yok

• hemen takimi yerin dibine soktunuz ya daha ilk mac yavas yavas takim daha iyi olacaktir

• Tosic Motta'yı kesemez.Çok hata yapıyor defansta.Goldeki hataya bakın

• Kale sıkıntı en büyük problem su anda kale ve forvet.Hazırlık maçında bile Pektemek le başlamam ben bir de Necip tabi.Gözüme giren Tosic ve Kerim su ana kadar baskada bir olumlu bir şey göremedim.Beck Hilbert i anımsattı bana su anda değerlendirmek için erken onu.Milosevic in hatasını şimdilik görmezden geldim insallah iyi oynar ama su ana kadar kotuydu.Ortasahayı tutamıyoruz çok kotu bir dizilim var.Pedro fena değil.Oğuzhan,Sosa,Necip 3 lüsü çok kotu Necip yerine Atiba olsa daha iyi olur.Veli toparla kendini be olm.olmadı Tolgay düzelene kadar 1 sene Cambiasso felan alalım olmiyacak böyle.
  • Shorunmuuu kullanıcısına yanıt
    balıkesir stadına benziyor burası, balıkesir maçlarını da tek planda yayınladı lig tv
  • Takım o kadar kötü ki vasat Tosic bile çok iyi göründü

• Çok sabırsız bir taraftarımız var yav. Düşman başına yemin ederim.
  • Beşiktaş Sturm Graz İlk Yarı;

Tosun, Töre, RQ, Rhodolfo takıma monte edilecek.

Kaleci Cenk hiçbir şekilde güven vermiyor, hala eli ayağına dolaşıyor, ilk kaleci kesinlikle Tolga olmalı.

Milos Pedro savunması yetersiz. Milos hava toplarında, Pedro alan savunmasında daha iyi. Ama ağır kalıyor savunma, nitekim Pedro sarı yedi.

Necip bir iki top kaptırdı sert hareketler yaptı. Hazırlık maçı olmasa sarı kartı yemişti iki üç pozisyonda. Güven vermiyor, rotasyon oyuncusu olur.

Ozi güçlenmiş, ama henüz tam form tutmamış, form tutunca mutlaka faydalı olacak, kondisyonu yetersiz görünüyor.

Sosa hazır durumda, takımın en ne yaptığını bileni. En büyük kozumuz.

Kerim şişmanlamış çok ilginç ne yedin olum sen yazın? Olcay fena işler yapmasa da RQ nin yedeği olacağı kesin.

Pektemek mücadeleci, bu sene daha akıllı gibi, fena işler yapmadı, ama onla sezona başlamak delilik olur.

En merak edilen beklere geldim.

Tosic çok çok iyi transfer, gizli oyun kurucu gibi, bu sene bolca ileri çıkışlarını görürüz.

Beck in bindirmeleri de fena değil. Serdar dan daha iyi gibi geldi bana. Ama çok fazla beklentimiz olmasın, Tosic gibi oyun kuramaz, görev adamı olur.

Hadi rasgele

• Mustafa,necip,olcay... Siz Allah'ın şanslı kullarısınız. Aynı selçuk şahin,umut bulut,sabri sarıoğlu gibi. Çaycılık yapamayacağınız yerde milyon euroları götürüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

hemen takimi yerin dibine soktunuz ya daha ilk mac yavas yavas takim daha iyi olacaktir

sen anca ruya gor ben soluyorum olcay pektemek oguzhanla bi yol alamassin maclara gitmicem bu sene

• Biliç gideceğine bu yönetim gitseydi daha hayırlı olurdu.
    Boşuna gönderdiler adamı...
  • arkadas ne agladiniz bea.
  • Vay arkadaş daha ilk hazırlık maçının ilk yarısı herkes karalar bağlamış yine. Ayni tayfa sanırım ikinci yarıda 2-1 çevirsek şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Biliç gideceğine bu yönetim gitseydi daha hayırlı olurdu.

Bilic gitmek istiyordu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Biliç gideceğine bu yönetim gitseydi daha hayırlı olurdu.

Bilic dediğin adam bu yıl şampiyonluğun kaçmasında ki en büyük etkendir.

• Lan bi susun amma ağladınız be. Daha ilk maç arkadaş bu kadarda kesün konuşulmaz be.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.