Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
55.810
Cevap
142
Favori
1.074.199
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    9 Mesaj
    Yayin da berbat bizim halisahadaki maci kenardan ceken kisilerin cektiklerini izliyoruz resmen.Insan farkli bir yere kamera yerlestirir ulan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Arkadaşlar ilk hazırlık maçı bu daha hoca deniyor işte. Bu kadar olumsuz olmaya ne gerek var?

Kardesim gelecek gordugun adami denersin pektemek bu kadar dahasi yok necip bu kadar dahasi yok cenk 1 mac efsane oynar sk 89 da ayaginin altindan kacirir yer golu buda boyle bir kaleci daha neyine israr ediyolarsa bu adamlarda necibinde kaptan yapma fikrini ortaya atan adamada buradan selam bir kere takim arkadasina seslendigini duymadim

4-1-4-1 oynuyor hoca. Atiba 'bence' tek ön liberoda zayıf kalır. Ceza sahasına kalabalık girmek sorun olmadığı içinde arkadaki 3 yetenekli oyuncuya alan yaratması için savaşması için Mustafa'yı. Ben mantığı beğendim. Ama ilk hazırlık maçı olduğu için uygulamada sıkıntı yaşıyoruz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    525 Mesaj
    KARTAL GOL GOL GOL

Ekraninda sagi ve solu yok akillarinca ortalamis yarim akillilar.Skor ve dakika gozukmuyor.Az once yayin basladi mac ikinci yari basladi sandim.Sol Altta Kalanlar yaziyordu.Akillarda Kalanlardir heralde.Ilk yaridaki pozisyonlari veriyor.

|
    |

Öncelikle Tosic çok iyi bu sene çok iş yapar belirteyim. Ayrıca unutmayalım daha bu takıma as forvet gelmedi. Beck, Töre oynadığı zaman daha fazla iş yapacak gibi duruyor pek sıkmıyor kendini ki daha kadroda Töre yok. Defansa rodholfo gelicek daha sağlam bi yapı görebiliriz orda. Mustafa iyi top saklıyor ancak forvet gelene kadar takılsın oralarda, Mustafa bir forvet değil. Necip yine bu sene baş ağrıtcak gibi Şenol hoca'dan necibi kesmesini bekliyorum ama kesmiyecek gibi duruyor. Olcay vasat Quaresma gelir fark yaratır daha kadroda yok. O yüzden karamsarlığa kapılmaya gerek yok geçen sene hazırlık maçlarından sonra şampiyonuz diyordunuz
    |
    |

Kaleci alınmazsa yapılan diğer transferlerin önemi yok tabi.Acil kaleci lazım çok acil

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bu takım Şenol Güneş gibi Loser bir hocayı getirerek çok büyük hata yaptı.Eksi yağmuruna tutun ama göreceksiniz. Takımın bir şey oynadığı yok.

1 maçla belli olmaz ama göreceksiniz.

Ya sen bırak bu futbol islerini de git konu dışında ' çok yalnızım intihar edicem' filan konularina baksana, Şenol Günes dedigin adam Türk tarihinin en basarili hocalarındandır, milli takımın tarihimizdeki en iyi basarisini yasatmış hocadir boş yorum yapıp surda laf yedirtmeyin şahsınıza

|
    |

|
    |

|
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    İstediği kadar hazırlık maçı olsun trilyonlar alan adam 2 metre yanına pas verecek arkadaş. İlk yarı biraz daha iyi bir takımla oynasak 3-0 temizdi maç atak yapsak gam yemicem hiçbirşey yok

|
    |

Kale sıkıntı en büyük problem su anda kale ve forvet.Hazırlık maçında bile Pektemek le başlamam ben bir de Necip tabi.Gözüme giren Tosic ve Kerim su ana kadar baskada bir olumlu bir şey göremedim.Beck Hilbert i anımsattı bana su anda değerlendirmek için erken onu.Milosevic in hatasını şimdilik görmezden geldim insallah iyi oynar ama su ana kadar kotuydu.Ortasahayı tutamıyoruz çok kotu bir dizilim var.Pedro fena değil.Oğuzhan,Sosa,Necip 3 lüsü çok kotu Necip yerine Atiba olsa daha iyi olur.Veli toparla kendini be olm.olmadı Tolgay düzelene kadar 1 sene Cambiasso felan alalım olmiyacak böyle.
    |
    |

balıkesir stadına benziyor burası, balıkesir maçlarını da tek planda yayınladı lig tv
    |
    |
    Shorunmuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |

Tosun, Töre, RQ, Rhodolfo takıma monte edilecek.

Kaleci Cenk hiçbir şekilde güven vermiyor, hala eli ayağına dolaşıyor, ilk kaleci kesinlikle Tolga olmalı.

Milos Pedro savunması yetersiz. Milos hava toplarında, Pedro alan savunmasında daha iyi. Ama ağır kalıyor savunma, nitekim Pedro sarı yedi.

Necip bir iki top kaptırdı sert hareketler yaptı. Hazırlık maçı olmasa sarı kartı yemişti iki üç pozisyonda. Güven vermiyor, rotasyon oyuncusu olur.

Ozi güçlenmiş, ama henüz tam form tutmamış, form tutunca mutlaka faydalı olacak, kondisyonu yetersiz görünüyor.

Sosa hazır durumda, takımın en ne yaptığını bileni. En büyük kozumuz.

Kerim şişmanlamış çok ilginç ne yedin olum sen yazın? Olcay fena işler yapmasa da RQ nin yedeği olacağı kesin.

Pektemek mücadeleci, bu sene daha akıllı gibi, fena işler yapmadı, ama onla sezona başlamak delilik olur.

En merak edilen beklere geldim.

Tosic çok çok iyi transfer, gizli oyun kurucu gibi, bu sene bolca ileri çıkışlarını görürüz.

Beck in bindirmeleri de fena değil. Serdar dan daha iyi gibi geldi bana. Ama çok fazla beklentimiz olmasın, Tosic gibi oyun kuramaz, görev adamı olur.

Hadi rasgele
    |
    |

• Binbaşı
    1417 Mesaj
    Mustafa,necip,olcay... Siz Allah'ın şanslı kullarısınız. Aynı selçuk şahin,umut bulut,sabri sarıoğlu gibi. Çaycılık yapamayacağınız yerde milyon euroları götürüyorsunuz.

|
    |
haberler
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.