Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ╚► TV'de Spor Ekranı
    #FUTBOL :
    ▶ Hazırlık Maçı
    18:30 Hamburg - Bursaspor ( Bursaspor TV )
    19:00 Herta Berlin - Fulham ( AD Sports 1 / HD & Sport 1 Germany )
    20:00 Beşiktaş - Sturn Graz ( Smart Spor 2 )
    20:30 Fenerbahçe - O. Marseille ( Smart Spor )
    21:30 Galatasaray - Celta Vigo ( Smart Spor 2 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Sanıyorum Tosic'i stoper olarak aldık. Yoksa İsmil ve Motta'dan bir tanesini yollardık diye düşünüyorum.

Beck - Rhodolfo - Tosic - Motta

Hem Rhodolfo ve Motta iki Brezilyalı yan yana oynarlarsa iyi anlaşıp daha fazla verim alırız hem de Tosic stoperde hızlı ve sol ayaklı oyuncu açığını kapatır ve iyi ikili olurlar.

ben %90 boyle olucagini dusunuyo ve boyle olmali diyorum. tosic 1.86 boyunda ve guclu bi isim. ofansif yonu iyi bi bek olmann getirdigi hiz, dribling yetenegi, ceviklik, duzgun ayak gibi ozellikleri de yeterli seviyede. stoper tecrubesi de olunca sol stoper icin en uygun isim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Beyler hiç sıkıntı yapmayın trolleride takmayın quaresma bu sene bomba gibi dönücek görürsünüz bu taraftar hala gidip 7 bin kişiyle bu adamı karşılıyosa adamda oturup düşünür heralde.Yok yaşlanmış yok futbol hayatı bitmişte çaresi kalmamış Beşiktaşa dönmüşte geçin bu tatavaları gs de fb de deli gibi istediler adamı Beşiktaştan başka takımda oynamam dedi daha geçen sene 34 lük ronaldinho haberleri çıkarken hopluyodunuz ki Quaresma bu sezon çok iyi bi performans gösterdi + olarak avrupadada maçlara çıktı Quaresmanın bu sene olay olucağını düşünüyorum lig başlayınca görüceksiniz Q7 nin ölüsü yeter renklilere ölüsü türkiyenin en iyi sağ beki dedikleri gönül efendi orta sahayı geçebilecekmi görün bu sene çakılı oynayacak çakılı delik deşik edicez hor kullanıcaz onları hele bide sağlam bi forvet gelse mario ların ikiside olur töreyle Quaresma çarptırıp yine gol attırır ersen martin bile olsa krallığa oynar ama Gomez çok deli olur ya bu arada fiorentinanın kanatları daha iyi diyen arkadaş ortasahayı geçmeeyen kanatların neyini beğenmiş allaaaasen

Fiorentina'nın kanatları daha iyi diyen benim. Geçen sezon sağda Muhammed salah vardı solda da ilicic. Ben de Beşiktaşlıyım ama objektif olmak lazım deli gibi bi takım tutulmaz kotu yonlerını de goreceksin. Orada demek istedğim gidip bizim kanatlarla karşılaştırmak değil. Gomez geçen sene sakatlıktan oynayamadı ve gelirse umarım bizde oynar. Yorumlarını daha güzel yapabilirsin

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    işin komik yanı ben töreye quaresmaya falan hep kısa boylu diyordum meğersem benden 1 2 cm uzunmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

Evet vallahi ailede en uzun benim şuanlık

Bende babamla yarisiyorum ama artik uzamam sanirim 18 olduk artik onun biraz kisalmasini bekliyeceğim

• Bilic'in aşkı Lanzini west ham'a kiralanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Sanıyorum Tosic'i stoper olarak aldık. Yoksa İsmil ve Motta'dan bir tanesini yollardık diye düşünüyorum.

Beck - Rhodolfo - Tosic - Motta

Hem Rhodolfo ve Motta iki Brezilyalı yan yana oynarlarsa iyi anlaşıp daha fazla verim alırız hem de Tosic stoperde hızlı ve sol ayaklı oyuncu açığını kapatır ve iyi ikili olurlar.

ben %90 boyle olucagini dusunuyo ve boyle olmali diyorum. tosic 1.86 boyunda ve guclu bi isim. ofansif yonu iyi bi bek olmann getirdigi hiz, dribling yetenegi, ceviklik, duzgun ayak gibi ozellikleri de yeterli seviyede. stoper tecrubesi de olunca sol stoper icin en uygun isim oluyor.

Aynen öyle lawa. Sanırım yönetim ve Şenol hoca da bunu düşünüyor ve Douglas'ı da almak yerine transfer hakkını orta sahadan yana kullanacaklar.

Tosic, Gençlerbirliğin'de stoper oynadı ve kötü bir performans da sergilemedi. Yanında Rhodolfo gibi kaliteli ve tecrübeli bi stoperle sol ayaklı stoper rolünde başarılı olacaktır. Hem de Rhodolfo'nun hız açığını da kapatacaktır.

Bek içinde sağda Beck, Serdar solda Motta, İsmail ve hem sağda hem solda 3. alternatif olarak Ümit Karaal yeterli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

işin komik yanı ben töreye quaresmaya falan hep kısa boylu diyordum meğersem benden 1 2 cm uzunmuş

Onlarin boyu yüksek yaziliyor olabilir

• Beyler boş konuşanları direk bloklayın neden cevap veriyorsunuz. Blokla geç hiç uğraşma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhodolfo'nun yanına Douglas'ı alıp Pedro veya Ersan'ı satsak, sol bekte İsmail gereksiz onu da yollasak, orta sahaya dikine oynayabilen aynı zamanda defansı da fena olmayan birini bulsak(Marchisio tarzı), forvete Gomez'i getirip Mustafa'yı da 3-5 ne verirlerse okutsak...

Hayali bile güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Beyler hiç sıkıntı yapmayın trolleride takmayın quaresma bu sene bomba gibi dönücek görürsünüz bu taraftar hala gidip 7 bin kişiyle bu adamı karşılıyosa adamda oturup düşünür heralde.Yok yaşlanmış yok futbol hayatı bitmişte çaresi kalmamış Beşiktaşa dönmüşte geçin bu tatavaları gs de fb de deli gibi istediler adamı Beşiktaştan başka takımda oynamam dedi daha geçen sene 34 lük ronaldinho haberleri çıkarken hopluyodunuz ki Quaresma bu sezon çok iyi bi performans gösterdi + olarak avrupadada maçlara çıktı Quaresmanın bu sene olay olucağını düşünüyorum lig başlayınca görüceksiniz Q7 nin ölüsü yeter renklilere ölüsü türkiyenin en iyi sağ beki dedikleri gönül efendi orta sahayı geçebilecekmi görün bu sene çakılı oynayacak çakılı delik deşik edicez hor kullanıcaz onları hele bide sağlam bi forvet gelse mario ların ikiside olur töreyle Quaresma çarptırıp yine gol attırır ersen martin bile olsa krallığa oynar ama Gomez çok deli olur ya bu arada fiorentinanın kanatları daha iyi diyen arkadaş ortasahayı geçmeeyen kanatların neyini beğenmiş allaaaasen

Balkona 10 metrekatelik besiktas bayragi astim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• SUPER MARIO KIRALIK GELIYOR HAZIR MIYIZ ?
  • pedroyu keske aboubakar ile takas yapsak seneye porto bu adamida parlatip 20-25e satacak

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    80 olsak iyidi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

pedroyu keske aboubakar ile takas yapsak seneye porto bu adamida parlatip 20-25e satacak

Hocam aboubakar ı biz görüyoruz onlar görmüyor mu porto bu. Zaten adam gündemde bile değil

• Sangre kullanıcısına yanıt
    tosic asla yeterli değil, üstelik ersan tosic'ten daha iyi bir stoper. ayrıca tosic'in asıl mevkisi solbek; kriz zamanlarında mecburiyetten stoperde oynayabiliyor. başka stoper alınmayacaksa ersan-rhodolfo oynar.

rakiplerdeki stoperler semih-chedjou, kjaer-alves. bizim ikilimiz bunlardan iyi olmak zorunda: örn. rhodolfo-douglas. tolgayın beklenmedik sakatlığı doğruları değiştirmez. 2 tane stoper ihtiyacımız var iken tolgay sakatlanınca bu ihtiyaç 1e düşmedi. hala 2 tane stopere ihtiyacımız var. üstüne şanssız şekilde 1 tane ortasahaya daha ihtiyaç duyuyoruz. bütçeyi sarsmamak için de tolgayın dönüşü düşünülerek kiralama yoluna gidilirse iyi olur. işte böyle zamanlarda scouting devreye girer ucuz ve kaliteli oyuncuları çat çat önerir ama nerde bizde..

zaten lobimiz berbat hakkımız yeniyor mevki mevki düşünüp rakiplerden iyi olmak zorundayız. gerisini şenol hoca halleder.

• Besiktas Brigade ‏@BesiktasBrigade 1 sa.1 saat önce
    SÖYLENTİ | Beşiktaş, Cuma gününe kadar Gomez transferinin sonuçlanmasını bekliyor. Sonuç olumsuz olursa hedef K.J. Huntelaar. (Tuttomercato)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Make Believe

Besiktas Brigade ‏@BesiktasBrigade 1 sa.1 saat önce
    SÖYLENTİ | Beşiktaş, Cuma gününe kadar Gomez transferinin sonuçlanmasını bekliyor. Sonuç olumsuz olursa hedef K.J. Huntelaar. (Tuttomercato)

Ne Huntelae i akrdesim ya

• Ne rhodolfoymus be yarin aksam geliyormus.Bu gece ucaga biniyormus.

• bu medya camialari ve taraftarlari birbirine dusurmeyi cok seviyor.

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.