Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakıyorum da forumda son 3-4 sayfa da "Q7 hangi formayı giymeli" vs gibi tartışmalar olmuş. Hangi numarayı giyerse giysin üstündeki sonuçta Beşiktaş forması olacak. Ayrıca çok abartmaya da gerek yok.

Kimseye tek oyuncuyla şampiyonluk ve başarı vermiyorlar. Önemli olan takımın eksik yerlerin giderilmesi, kadronun iyi şekilde kurulması ve takım uyumu. Daha defansa-orta alana-forvete bile transfer yapılmadı hatırlarsanız. Bunlar olmadan (kaliteli oyuncular) isterse Ronaldo da gelsin başarı zor. Bazı diğer takım taraftarlarına diyorsunuz ama sidik yarışına siz de giriyorsunuz. Tamam Q7 iyi adam ama o geldi diye kimseye kupa vermiyorlar.

Yeminlen şurada futbolu bilen insan sayısı 8-9 kişiyi geçmez, gerisi goy goy yapmaktan sidik yarıştırmaktan başka birşey bilmiyorlar. Yok sizi 3-4 yendik yok 8 yediniz yok derbi kazanamadınız vs. Futbolun içinde bunlarda olacak. Mesela Galatasaray 14 sene Beşiktaş 12 sene şampiyon olamadı ama büyüklüklerinden birşey eksildi mi?

Not: Kimseye ne konuşacağını ne diyeceğini söyleyemem ama lütfen biraz bilinçli olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: Suriyeli Genç

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Turist ömer gibi bu adam oynamaya değil gezmeye gelmiş bence neyse görcez

Seninde ziyaretin bittiyse dön artık yuvana.
    Blok.

Hıımmm, ses buradan gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bizim taraftarımız Romero beğenmiyordu adam Manchester United a gidebilir.

199 maçta 205 gol yemiş adam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğim platform da sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa akşam maç esnasında veya o platform sadece dsmartı veriyor ekstra ligtv deki maçlarıda izlemek isteyen olursa, net üzeri en stabil lig tv ve dsmart yayını yapan site linkini aşağıda paylaşıyorum, sadece maç yayınları esnası aktiftir, sık kullanılanlarınıza ekleyin, iyi seyirler.

http://admindirendi.blogspot.com.tr/
  • Bu aksam rhodolfoyu 10 kisi bile karsilamayacak ama asil katkiyi takima onun verecegi gercegi.

• EyvAllah hocam.
  • Sanıyorum Tosic'i stoper olarak aldık. Yoksa İsmil ve Motta'dan bir tanesini yollardık diye düşünüyorum.

Beck - Rhodolfo - Tosic - Motta

Hem Rhodolfo ve Motta iki Brezilyalı yan yana oynarlarsa iyi anlaşıp daha fazla verim alırız hem de Tosic stoperde hızlı ve sol ayaklı oyuncu açığını kapatır ve iyi ikili olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Repentless

quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

arkadaslar tosic kaptan olsa nasil olur sizce?

Quaresma, Atiba, Veli, Necip hatta Beck varken Tosic?

Töre 7 numarayı verir herhalde. 77 falan giymezin Q7, saçmalık olur.

Q7'ye direk kaptan pazubandı vermek saçmalık. Geçmişinde burada da olsa kaptanlık ona gitmiyor şimdilik.

Atiba o yükü kaldıramaz.

Veli olur.

Necip demişsin, sıcak mı vurdu başına

Beck ne alaka, yeni gelmiş adam kaptan mı yapılır??

Takımda kaptan olabilitesi yüksekler:
    Tolga
    Veli
    Beeelki bir ihtimal Sosa
    Ersan

• quote:

Orijinalden alıntı: ellidokuz

Verdiğim platform da sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa akşam maç esnasında veya o platform sadece dsmartı veriyor ekstra ligtv deki maçlarıda izlemek isteyen olursa, net üzeri en stabil lig tv ve dsmart yayını yapan site linkini aşağıda paylaşıyorum, sadece maç yayınları esnası aktiftir, sık kullanılanlarınıza ekleyin, iyi seyirler.

http://admindirendi.blogspot.com.tr/

Nesini izliycez takımın 0 transfer+2 tane adam gitti.Başka yerlerde ver link ayrıca illegal bu yaptıgın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Sanıyorum Tosic'i stoper olarak aldık. Yoksa İsmil ve Motta'dan bir tanesini yollardık diye düşünüyorum.

Beck - Rhodolfo - Tosic - Motta

Hem Rhodolfo ve Motta iki Brezilyalı yan yana oynarlarsa iyi anlaşıp daha fazla verim alırız hem de Tosic stoperde hızlı ve sol ayaklı oyuncu açığını kapatır ve iyi ikili olurlar.

Mantıklı hocam

• Beyler hiç sıkıntı yapmayın trolleride takmayın quaresma bu sene bomba gibi dönücek görürsünüz bu taraftar hala gidip 7 bin kişiyle bu adamı karşılıyosa adamda oturup düşünür heralde.Yok yaşlanmış yok futbol hayatı bitmişte çaresi kalmamış Beşiktaşa dönmüşte geçin bu tatavaları gs de fb de deli gibi istediler adamı Beşiktaştan başka takımda oynamam dedi daha geçen sene 34 lük ronaldinho haberleri çıkarken hopluyodunuz ki Quaresma bu sezon çok iyi bi performans gösterdi + olarak avrupadada maçlara çıktı Quaresmanın bu sene olay olucağını düşünüyorum lig başlayınca görüceksiniz Q7 nin ölüsü yeter renklilere ölüsü türkiyenin en iyi sağ beki dedikleri gönül efendi orta sahayı geçebilecekmi görün bu sene çakılı oynayacak çakılı delik deşik edicez hor kullanıcaz onları hele bide sağlam bi forvet gelse mario ların ikiside olur töreyle Quaresma çarptırıp yine gol attırır ersen martin bile olsa krallığa oynar ama Gomez çok deli olur ya bu arada fiorentinanın kanatları daha iyi diyen arkadaş ortasahayı geçmeeyen kanatların neyini beğenmiş allaaaasen

• Ligin en iyi 2 kanadi da bizde yeminle tam kartalız

• Transfer görüşmelerine başladığımız Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, yapım çalışmalarının sürdüğü Vodafone Arena’da Başkanımız Fikret Orman ile bir araya geldi.

Başkanımız Fikret Orman, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcümüz Metin Albayrak ile Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları, daha sonra Ricardo Quaresma ile özel bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrası BJK TV’ye özel açıklamalarda bulunan Başkanımız Fikret Orman, Quaresma’nın Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anladığını ifade etti ve şunları söyledi:

“Ricardo Quaresma, bu stadın eski halinde oynamıştı. Şimdi yenisini yapıyoruz. Kampa gitmeden önce konuşmak istedik. Artık bundan sonrası sahada profesyonelce işini yapması. Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anladı. Qauresma’nın taraftarla arasında bir bağ var. O da bunun farkında. Üzerinde daha fazla sorumluluk var. Onun için Beşiktaş’ta önemli işler yapma zamanı. Umarım güzel günler yaşayacağız.”

www.bjk.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Transfer görüşmelerine başladığımız Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, yapım çalışmalarının sürdüğü Vodafone Arena’da Başkanımız Fikret Orman ile bir araya geldi.

Başkanımız Fikret Orman, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcümüz Metin Albayrak ile Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları, daha sonra Ricardo Quaresma ile özel bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrası BJK TV’ye özel açıklamalarda bulunan Başkanımız Fikret Orman, Quaresma’nın Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anladığını ifade etti ve şunları söyledi:

“Ricardo Quaresma, bu stadın eski halinde oynamıştı. Şimdi yenisini yapıyoruz. Kampa gitmeden önce konuşmak istedik. Artık bundan sonrası sahada profesyonelce işini yapması. Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anladı. Qauresma’nın taraftarla arasında bir bağ var. O da bunun farkında. Üzerinde daha fazla sorumluluk var. Onun için Beşiktaş’ta önemli işler yapma zamanı. Umarım güzel günler yaşayacağız.”

www.bjk.com.tr

GÜZEL GÜNLER YAKIN

• quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Beyler hiç sıkıntı yapmayın trolleride takmayın quaresma bu sene bomba gibi dönücek görürsünüz bu taraftar hala gidip 7 bin kişiyle bu adamı karşılıyosa adamda oturup düşünür heralde.Yok yaşlanmış yok futbol hayatı bitmişte çaresi kalmamış Beşiktaşa dönmüşte geçin bu tatavaları gs de fb de deli gibi istediler adamı Beşiktaştan başka takımda oynamam dedi daha geçen sene 34 lük ronaldinho haberleri çıkarken hopluyodunuz ki Quaresma bu sezon çok iyi bi performans gösterdi + olarak avrupadada maçlara çıktı Quaresmanın bu sene olay olucağını düşünüyorum lig başlayınca görüceksiniz Q7 nin ölüsü yeter renklilere ölüsü türkiyenin en iyi sağ beki dedikleri gönül efendi orta sahayı geçebilecekmi görün bu sene çakılı oynayacak çakılı delik deşik edicez hor kullanıcaz onları hele bide sağlam bi forvet gelse mario ların ikiside olur töreyle Quaresma çarptırıp yine gol attırır ersen martin bile olsa krallığa oynar ama Gomez çok deli olur ya bu arada fiorentinanın kanatları daha iyi diyen arkadaş ortasahayı geçmeeyen kanatların neyini beğenmiş allaaaasen

helal başkan. bu sene analarını sevicez beşiktaş düşmanlarının.

• ali.7734 kullanıcısına yanıt
    içinden geçiçez hepsinin içindennnn eeeyyyttt tutmayın küçük enişteyi
  • :) o arkadaşı derbilerden önce soyunma odasına almak lazım:)
  • Yazın bunu bir kenara quaresmadan çok şey bekliyorsunuz ama o salladığınız olcayı mumla arayacaksınız, sözde Bjk taraftarı emekçinin yanındadır ama garibim olcaya demediğini bırakmıyor bir çoğu, bu çocuk daha ne yapmalı aklım almıyor adam sakatlık nedir bilmeden savaştı yokluklar içinde onca gol asist yaptı her platformda Beşiktaşlı olduğunu haykırdı takımda arkadaşlığın oluşmasında kaynaşmada en büyük rolü oynadı fakat bizim şekilci taraftarımız yalan olmuş quaresmanın peşine takılmış hayal dünyasında yaşıyor yazık gerçekten de! Olcay şahan gerçek bir futbol emekçisidir aldığı her kuruşta helaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Beyler hiç sıkıntı yapmayın trolleride takmayın quaresma bu sene bomba gibi dönücek görürsünüz bu taraftar hala gidip 7 bin kişiyle bu adamı karşılıyosa adamda oturup düşünür heralde.Yok yaşlanmış yok futbol hayatı bitmişte çaresi kalmamış Beşiktaşa dönmüşte geçin bu tatavaları gs de fb de deli gibi istediler adamı Beşiktaştan başka takımda oynamam dedi daha geçen sene 34 lük ronaldinho haberleri çıkarken hopluyodunuz ki Quaresma bu sezon çok iyi bi performans gösterdi + olarak avrupadada maçlara çıktı Quaresmanın bu sene olay olucağını düşünüyorum lig başlayınca görüceksiniz Q7 nin ölüsü yeter renklilere ölüsü türkiyenin en iyi sağ beki dedikleri gönül efendi orta sahayı geçebilecekmi görün bu sene çakılı oynayacak çakılı delik deşik edicez hor kullanıcaz onları hele bide sağlam bi forvet gelse mario ların ikiside olur töreyle Quaresma çarptırıp yine gol attırır ersen martin bile olsa krallığa oynar ama Gomez çok deli olur ya bu arada fiorentinanın kanatları daha iyi diyen arkadaş ortasahayı geçmeeyen kanatların neyini beğenmiş allaaaasen

lan bu nasıl bi gaza getirme ben gidiyorum arenaya tuğla taşıyayım biraz

• Fikret Başkanın gözlükler ateş ediyor resmen

• 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.