Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25152516251725182519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stoper tandemi alexis-marcelo olmalı. bu ikili birbirine alışmalı ve artık değişmemeli. iyisiyle kötüsüyle, elimizde ki tek as stoperler. bi kere alexis'in kesin oynaması gerektiğini düşünüyorum, hava hakimiyeti dışında hemen hemen her konuda marcelo'dan iyi bi stoper; stoper oynadığı maç sayısından dolayı bile direk koyarsın stopere, başka imkanın yok. marcelo'yu da alexis'in oynaması halinde oluşan hava hakimiyeti eksikliği yüzünden yanına yazıyorum. oynat bu ikiliyi, bozma şenol hoca, ekstra işler yapmana gerek yok.
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Necip israrini anlamiyorun

Alexis net en iyisi Alexis Necipte ilabilir Marcelo berbar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Necip israrini anlamiyorun

Alexis net en iyisi Alexis Necipte ilabilir Marcelo berbar

ya necip'e kötü demiyorum, hatta kasımpaşa maçında del valle'nin golünde yerini kaybedişi dışında marcelo'dan daha iyi oynadı... fakat iş tecrübe işi, birbirinin dilinden anlama işi. aynı dili konuşan ve kariyerinde en az 250'şer maç stoper oynamışlığı olan iki stoperin varsa, onlar oynar ve bozmaman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan1991

Yarın saat 11'de genel satışa çıkacak biletlerin fiyatı ne kadar? Ona göre passolige para yükleyeceğim.

cidden ben de merak ediyorum fenerliyim ama görmek isterim yeni stadınızı :D
  •  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne I7

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Kartal hareketini de yapmış maç sonunda reyis
  • Bilmiyorum izleyen oldu mu? Mest oldum. Allah razı olsun başkanım.

http://www.ligtv.com.tr/haber/besiktas-baskani-fikret-ormandan-vodafone-arenada-lig-tvye-ozel-aciklamalar
  • Geçen sene Galatasaray aldırmadı 4. yıldızı Fenerbahçe 'ye bu sene de Beşiktaş 'a sıra geldi bu fırsatı geçen hafta teptiniz bu hafta tepmezsiniz inşallah.. Pazartesi başarılar BEŞİKTAŞ 'a.. :))
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim dualarınız bizimle olsun. Futbol haramilerine gün yüzü göstermeyeceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

stoper tandemi alexis-marcelo olmalı. bu ikili birbirine alışmalı ve artık değişmemeli. iyisiyle kötüsüyle, elimizde ki tek as stoperler. bi kere alexis'in kesin oynaması gerektiğini düşünüyorum, hava hakimiyeti dışında hemen hemen her konuda marcelo'dan iyi bi stoper; stoper oynadığı maç sayısından dolayı bile direk koyarsın stopere, başka imkanın yok. marcelo'yu da alexis'in oynaması halinde oluşan hava hakimiyeti eksikliği yüzünden yanına yazıyorum. oynat bu ikiliyi, bozma şenol hoca, ekstra işler yapmana gerek yok.

İnşallah öyle olur dostum, Antalya maçından beri benim de beklentim Alexis-Marcelo olması gerektiği yönünde ama bir Necip ısrarıdır gidiyor, korkarım ki Bursa maçında da böyle çıkacağız.
  • https://www.instagram.com/p/BD_3bNrLNAO/ Hilbert te gelmis sanırım

• Bu elimize gelen kaçıncı fırsat. Eğer bu maçıda alamazsak şampiyon falan olmayalım. Hiç üzülmem. Ama bu sefer kazancaz gibi görüyorum. İnşallah yanılmam.

• Günaydın Beşiktaş Ailesi. Adım adım şerefli şampiyonluğa inşaallah..

• Bursa macinda alexis yerine necibi oynatirsa yine husran olur.Kasimoasa macinda ilk gol necibin kademeye girememesinden yendi unutmayin

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Alexis de bomba hocam fener de ikinci golü göre göre yedirtti, her şuta bit popo dönme potansiyeli var necip en azından kendini koyuyor sahaya adamın önüne atlıyor topa sırt dönmüyor bana daha güven veriyor. Defansımız baştan aşağı bomba orası ayrı ama yine gol atan bir takım olursak bursa nın direnç ve moralini kırarız.

• Gs'nin rizeyi yenememesi çok çok iyi oldu fb maçında artık kaybetme lüksleri 0 olduda kaybettiler avrupa kupasını unutsunlar ceza 2 yıl olur sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Gyllenhaal

Çok hakettin be. İlk gol yakışır sana.

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

ya şimdi benle alakası yok ama ne hakketi bu adam ya allah aşkına. şampiyon olurasnız guaresma fasulye'den sayılır onun katkısı kerim kadar ya var ya yok. atiba,sosa, oğuzhan bu takımı şampiyon yapıyor.

• Dostlarhttps://www.periscope.tv/w/1kvJpBoMMMkKE izleyin Serdar Sarıdağ'ın dediğine göre inanılmaz transferler bizi bekliyormuş ve şampiyon olup clye gidersek çok iyi bir transfer politikası izlenecekmiş çok garip şeyler olacak diyor. Oziye 4 5 ciddi teklifler varmış ve genç bir oyuncu bulunmuş dediğine göre Oğuzhan x10 öyle bir adam dedi. Alınırsa çok büyük başarı olur falan diyor.
  • ben arfanın menejeri vodafone arenaya bayılmış ve bizim stada kafes derlermiş
  • Paşa maçında 3 puana hala kahrolan ben miyim ):
  • 
Sayfa: önceki 25152516251725182519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.