Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24512452245324542455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Beyler bugün forum da katliam var banlanan çok olur muhtelemen

aman siz sakin kalın, başımıza iş çıkmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma reiz
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Fenerbahçe'nin turu geçmesini yürekten istiyordum ama elendiklerinde de üzüldüğümü söyleyemeyeceğim.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye bi laf vardır.Hakem hatalarıyla yendikleri maçta bize karşı oley çekiyorlardı ne olduğunu gördük.Kayserispor'la 3 kırmızı diye dalga geçiyorlardı ne olduğunu gördük.Braga'ya kolay takım diyorlardı geçen sene Club Brugge gibi takıma elendiniz diyorlardı ne olduğunu gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Beyler bugün forum da katliam var banlanan çok olur muhtelemen

• Fener'in bu turu geçip sonrakinde elenmesini isterdim. Hem ülke puanı açısından hem de lige asılacak olmaları açısından kötü oldu.

Ama 4 tane yemeleri hoşuma gitti valla
  • lige asılma durumu sandıgımız gibi olmuyor bu seviyelerde elenince. belli bi motivasyon kaybi oluyor, elenisin lige yansimasi genelde negatif oluyor.

bunun en yakin ornegini biz yasadik gecen sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Quaresma reiz
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ayağının dışıyla böyle vurulur mu topaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Banlanan çok olur banlanmalari iyi olur trollerin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bu biraz da kriz dönemlerinin idaresi ile ilgili birşey. Bizim en büyük sıkıntımız şimdiye kadar bu oldu. Kriz dönemlerini bu sezona kadar iyi idare edemedik. 1 maçla çabuk dağıldık. Bu sene çok şükür bu dağılma olmadı şimdiye kadar.

Galatasaray'ın da dağıldığı dönemler oldu ama Fenerbahçe'nin son yıllarda öyle dağıldığını hatırlamıyorum ben. Şu an saha içi ve dışı her türlü yolu kullanarak şampiyonluğa ekstra bir motivasyon ile saldıracaklardır. O yüzden dikkatleri bir süre daha Avrupa'da olsa iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Bu biraz da kriz dönemlerinin idaresi ile ilgili birşey. Bizim en büyük sıkıntımız şimdiye kadar bu oldu. Kriz dönemlerini bu sezona kadar iyi idare edemedik. 1 maçla çabuk dağıldık. Bu sene çok şükür bu dağılma olmadı şimdiye kadar.

Galatasaray'ın da dağıldığı dönemler oldu ama Fenerbahçe'nin son yıllarda öyle dağıldığını hatırlamıyorum ben. Şu an saha içi ve dışı her türlü yolu kullanarak şampiyonluğa ekstra bir motivasyon ile saldıracaklardır. O yüzden dikkatleri bir süre daha Avrupa'da olsa iyiydi.

fakat fenerbahce uzun zamandir boyle bi kırılma da yasamadi. hani normal bi mac kaybi degildi bu; kirmizilar, kose basi serserisine dönusen futbolcular vs... valla umarim benim dedigim gibi olur bide bu kirilmanin hemen ardindan cikacaklari bi gs derbisi var.

• Yorum bile yapmadan özet geçiyorum umutun babası vefat eder kalleş teröre gelin maçı beraber kardeşçe izleyelim hakem bu yıl İLK DEFA Fener'i doğrar bu bize değil tüm Türkiye'ye bizi Avrupa'da istemiyorlar...
    Bunlar algı yaratmayı nerden öğreniyor acaba
    (Söylemezsem çatlıycam daha iki gün önce penaltı ve geripas kuralını askıya aldılar bizim maçta bizde söyleyelim o Zaman bizi Türkiye'de istemiyorlar diye )

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ben ümitliyim GS'den . O maç en azından beraberlik çıkar. Üç büyükler çöküşte olduğu dönemlerde derbileri tekrar yükselme için bir fırsat gibi görüyor.
  • Bu Vitor 4 yemiş hala Beşiktaş diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

fakat fenerbahce uzun zamandir boyle bi kırılma da yasamadi. hani normal bi mac kaybi degildi bu; kirmizilar, kose basi serserisine dönusen futbolcular vs... valla umarim benim dedigim gibi olur bide bu kirilmanin hemen ardindan cikacaklari bi gs derbisi var.

Mini Cem Papila olayı yaşadılar.

• UEFA Disiplin Kurulu ilk toplantıda cezaları sıralayacak.
  • Maçı izleyemedim de, gerçekten dedikleri kadar yaptı mı hakem.
    Penaltı, kırmızı, ofsayt vs.

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Maçı izledim. Türkiye'de alışmışlar orada da aynı olacak sandılar pas yapamadılar. Hakemin art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten isterdim kazansınlar ülke puanı yükselsin ama futbol oynanmadı bana göre kartlar normal Alper'in tepmesi insanlık dışı idi. Elendiklerini anlayınca çirkefleşmeleri "i love istanbul" tişörtlü portekizli hatuna, braga & fenerbahçe atkılı teyzelere kısacası avrupaya tam bir rezil durumdu. Süper lig'de olsa en kötü ihtimalle 1-1 biterdi.
  • Aynı geçen sene ki beşiktaş gibi fener de son 16 da elendi. Ligde de kaçınılmaz düşüş başlayacaktır. Gs acımayıp yenerse ballı ekmek kadayıfı olur. 3-4 maçta hemen puan farkını açmak lazım.

Fener inanılmaz kırılgan ve dağınıktı bu gece.. Gs maçında da aynı hırçınlık performansını gösterirlerse kırmızışar havalarda uçuşur ve lig kopar..

• biz geçen yıl son 16'da elendik fakat şl ön elemelerinde arsenal ile her iki maçta da başabaş oynadık, tottenham'dan iki maçta 4 puan aldık, liverpool'u deplamsndan 0-1 yenilmiş olmamıza rağmen olimpiyat'da 80 bin kişi önünde eledik. fenerbahçe'de böyle bi durum yok. o sebeple bizimki kadar büyük bi kırılma yaşamayabilirler fakat yinede lig performansına negatif bi yansıması olucağını düşünüyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 24512452245324542455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.