Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
55.810
Cevap
140
Favori
1.075.367
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4132 Mesaj
    GS aslında Lazioya karşı oynadığı gibi oynarsa taraftar baskısıyla atar en az 1 2 gol. Fenerde 2 gol atamadığına göre puan kaybı kesin olur.

Fenere bizim maçta verdikleri beleş duran top gibi bir şey verilir bakarsın çat 1:0 yatarlar o skorun üstüne.
    |
    |

Gecen sene kim aldi sampiyonlugu bizden son maclarda sacmalamasak bu sene 3.yildiz icin oynuyorduk.

Hatirlarsaniz mayis basinda liderdik karabukten son dakika goluyle lider donmustuk

Ne olduysa 3 gun arayla oynanan antep ve akhisar maclarinda oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

quote:

onu bunu bilmem arkadaşlar ama bu takıma ne forvet ne ortasaha ne kanat manat ne kadar harcanması gerekiyorsa harcansın stoper sol bek sağ bek alınması şart , defans hattımızı hiç olmadıgı kadar sağlam yapmamız lazım neredeyse her maç dakika 75 ila 90 arası saçlarımız beyazlıyor.

Katılıyorum, sol bek bir türlü güven vermedi gitti.. ismail tempolu oynuyor ama tam hir bomba. Çıkışlarda şuursuzca top kaybedebiliyor.
    Beck ise sağlam oynuyor ancak hucumda kayıp. .ortası bile yok..
    Sağda lahm, solda kalburüstü bir sol beck düşünsenize

hocam yemeyelim içmeyelim şamp. ligine giderkenşu 3 ünü alalımm kafi uçurr bizi başkannn

http://www.transfermarkt.com.tr/fabio-coentrao/profil/spieler/33648

http://www.transfermarkt.com.tr/serge-aurier/profil/spieler/127032

http://www.transfermarkt.com.tr/maicon/profil/spieler/84695

Anam onlar da ne

|
    |

• Yüzbaşı
    568 Mesaj
    Deneme

|
    |

Bi takimda stoperi ve aciklari kotu veya vasat gosteren mevkiler beklerdir. Alves ve Alba'nin ortasinda cok agir bi Pique ve on liberodan devsirme Mascherano oynuyor. Ama bu hic siritmiyor cunku bekler oyle hucumcu ki zaten rakip senin ustune gelemiyor. Gelse de fazlasini atiyosun zaten.

Seneye, kesinlikle solbek şart. Maddi sartlar izin verirse bi sag bek de sart. Bu iki mevkiye yapilacak adam gibi transferler, Tore'nin Q7'nin Sosa'nin Ozi'nin ve Gonez'in performanslarini su anki seviyenin en az bir tik ustune cikaracaktir. Futbol oynayan herkes bilir ki, oyun acildiginda yorulursun ve pozisyon verirsin. Bunun yolu da kanatlardan, dolayisiyla kanat oyuncularina gelecek destekten geciyor. Ne yazik ki, bizim iki taraf da yetersiz. Biri geri de iyi ama ileri gidemiyor, digeri ne defansta ne ileride iyi.

Onun disinda, giden olmazsa bence takimin fahis fiyatlara transfer yapmasina gerek yok.

Ben takimimi borc bataginda veya para savururken gormek degil, akilli transferlerle ve iyi yonetimlerle dimdik sapasaglam ayakta gormek istiyorum hep.

• Yarbay
    3282 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

onu bunu bilmem arkadaşlar ama bu takıma ne forvet ne ortasaha ne kanat manat ne kadar harcanması gerekiyorsa harcansın stoper sol bek sağ bek alınması şart , defans hattımızı hiç olmadıgı kadar sağlam yapmamız lazım neredeyse her maç dakika 75 ila 90 arası saçlarımız beyazlıyor.

Katılıyorum, sol bek bir türlü güven vermedi gitti.. ismail tempolu oynuyor ama tam hir bomba. Çıkışlarda şuursuzca top kaybedebiliyor.

hocam yemeyelim içmeyelim şamp. ligine giderkenşu 3 ünü alalımm kafi uçurr bizi başkannn

Coentrao'nun ayağı kırıldı hocam. Çok şanssız bir oyuncu.
    |
    |

• Yarbay
    4132 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

sudan ucuz oyuncular. Şaka bi yana gerçekten üst sınıf oyuncular şart takıma. Öyle 10 milyona 10 tane oyuncu alacağına 10 milyona kendini ispatlamış disiplinli 2 tane oyuncu al.

Mesela Beck,Tosic,Alexis,Marcelo gibi transferlerin bitmesi lazım artık. Kırk yılda bi Atiba gibi adam tutuyo işte. Ernst i bile baya bi paraya almıştık galiba 7 8 milyondu yanlış hatırlamıyorsam.
    |
    |

• Yarbay
    4132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zizu

Parasina gore Alexis ve Marcelo bence ayaklari temiz, ozellikle Marcelo, iyi stoperler ulkemiz seviyesinde. Hatta ben Marcelonun Rodolfo'dan daha iyi oldugunu dusunuyorum.

Bi takimda stoperi ve aciklari kotu veya vasat gosteren mevkiler beklerdir. Alves ve Alba'nin ortasinda cok agir bi Pique ve on liberodan devsirme Mascherano oynuyor. Ama bu hic siritmiyor cunku bekler oyle hucumcu ki zaten rakip senin ustune gelemiyor. Gelse de fazlasini atiyosun zaten.

Seneye, kesinlikle solbek şart. Maddi sartlar izin verirse bi sag bek de sart. Bu iki mevkiye yapilacak adam gibi transferler, Tore'nin Q7'nin Sosa'nin Ozi'nin ve Gonez'in performanslarini su anki seviyenin en az bir tik ustune cikaracaktir. Futbol oynayan herkes bilir ki, oyun acildiginda yorulursun ve pozisyon verirsin. Bunun yolu da kanatlardan, dolayisiyla kanat oyuncularina gelecek destekten geciyor. Ne yazik ki, bizim iki taraf da yetersiz. Biri geri de iyi ama ileri gidemiyor, digeri ne defansta ne ileride iyi.

Onun disinda, giden olmazsa bence takimin fahis fiyatlara transfer yapmasina gerek yok.

Ben takimimi borc bataginda veya para savururken gormek degil, akilli transferlerle ve iyi yonetimlerle dimdik sapasaglam ayakta gormek istiyorum hep.

nasıl daha iyi yapma gözünü seveyim. Rhodolfo o kadar ağır oyuncu olmasına rağmen çalım yemiyodu kolay kolay. Bu Marcelo acayip basit çalım yiyor bide üstüne arkaya adam kaçırıyo habire. Alexis desen geldiğinden beri 1 tane 2li mücadele kazandığını görmedim. Sadece boştaki topları kesmeyi biliyo hava topuda yok hiç.
    |
    |

• Yarbay
    6521 Mesaj
    Fenerbahçe'yi şu anki halimize bakarsak yeneriz demiyorum, ama yenileceğimizi de sanmıyorum, bu kadar yoğun fikstür içindeki FB'ye de yenilirsek, taraftarlar futbolcuları gerçekten haşlar, kolay kolay Arena'daki diğer maçlara çıkamaz hiçbir oyuncu.
    |
    |

20 yildir yakindan veya uzaktan ulke futbolunu izliyorum. Dunyada hemen hemen butun stoperler arkaya adam kacirir. Bu dezavantajini ise beklerinin kademesi ve kalecinin hizi veya reflexleriyle de cozebilirsin veya saglam taktiklerle de (alan daraltma veya ofsayt gibi) telafi edebilirsin.

Baska varsa hatirlatin ama bu ulkeye gelmis en iyi stoper Popescu'dur ve inanilmaz agirdi. Ama GS ortasahasinin muthis pres gucu ve beklerinin performansi ile bu hic goze batmadi. En buyuk artisi ise topu oyuna sokmasi ve oyun kurma becerisiydi. Daha sonra hatirladigim Uche+Hogh ikilisi var ve takim savunmasi ile FB'yi sanpiyon yapmistir bu ikili. İkisi de cok agirdi.

Marcelo da biraz agir olabilir ama ayagi izledigim kdariyla cok iyi. Ortasahadaki Ozi ve Sosaya sert ve duzgun top cikarabiliyor. Kafa toplarinda da nerdeyse hic birakmiyor. Alexis ise bence birebirde kolay calim yemiyor ve kene gibi biraz.

Son olarak bu iki stoper dar zamanda 1M civarina maledilmis stoperler ve 7M'lik Kjaer'i dusununce hic siritmiyorlar. Zaten yorumumda "parasina gore" demistim.

Son birkac yildir transferlere bakinca, yonetimin cok iyi scout yaptigini soyleyebiliriz. Ozellikle cogu genc arkadasin dikkat etmedigi ama bir grubun, takimin, ortamin kimyasini cok rahat bozabilecek karakter acisindan sikintili herhangi bi oyuncu transferi olmadi diye hatirliyorum. İlk sene Sezer ve Gokhan Suzen gibi uyumsuzlar ile Eneramo, Dentinho gibi etkisizler artik alinmiyor gibi.

Sizin 10M verilip 2 kaliteli oyuncu alinmasi fikri da dogru bu arada. Ve bu para harcanacaksa kesinlikle etkili iki bek icin harcanmali.

|
    |
    Bahsedilenler: Vict0ry

• Yarbay
    2679 Mesaj
    Alexis yerine Tosic'i stoperde denesek nasıl olur? Alexis hiç güven vermiyor bana.
    Bu konuda canı sıkıldıkça yorum silen arkadaş bi zahmet silme nedenini yazsın bizde bilelim yazma amacımız sizin ne anladığınızla aynı olmayabilir bırakın okuyanlar kendi anlayışlarına göre değerlendirsinler bir mesajda taraftara veya kulübün kendisine hakaret küfür yoksa hatalı yöneticilere eleştiri fikir paylaşımının (forumun) temel özelliğidir bundan korkmak veya hoşlanmamak insanı teokrat yapar sonra gerçek dünyadaki karakterine işler kendine yazık edersin
    Buradaki yöneticilerin (özellikle kafasına göre yorum silenlerin) yaşı kaç sosyal statüsü veya varsa mesleği ne bilemem ama gerçek hayatla sanalı karıştırmak çok tehlikelidir o arkadaşın bilgisine...

|
    |
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    Biz kendi maçlarımızı kazansak yeter fakat şöyle birşey var

Galatasaray 3 - 2 Fenerbahçe
    Galatasaray 2 - 1 Fenerbahçe
    Galatasaray 1 - 0 Fenerbahçe
    Galatasaray 1 - 0 Fenerbahçe
    Galatasaray 2 - 1 Fenerbahçe

Her ne kadar kazanamasa da Galatasaray'ın evinde 11 maçtır kaybetmemesi ve Fenerbahçe'nin Braga deplasmanından döndükten sonra Galatasaray ile karşılacak olması...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jake Gyllenhaal

Alexis yerine Tosic'i stoperde denesek nasıl olur? Alexis hiç güven vermiyor bana.

Fener maçı 1 hatası var başkada pek hata yapmadı tosic.ten iyidir bence alexis

|
    |
    |
    |
    |

Rhodolfo-ersan isim olarak üst düzey stoper olmasa bile ikili olarak iyilerdi. Tosic en azından biraz tecrübeli diye söylemiştim. Yoksa şuan oynama şansı yok.

|
    |
    mrbaronx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
    2009
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    Ruyamda maci gordum. Trabzon 2-0 one geciyordu. Babam kufur falan ediyordu hatta Sosa 77 de atiyordu. Dakikayi da tam 77 gordum. Macta cok sari kart oluyordu. Macin sonucunu goremedim ama Hami Mandirali mac sonu aciklama yapiyordu, biz kimseye mac satmayiz falan diyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Need it want it you never gonna get it cause really what you're after is a fictional desire.
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.