Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24452446244724482449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selates

Aha Pascal üzülmüştür
  • Beyler trabzon taraftarının ismail köybaşı ile ne alıp veremediği var sürekli adamı ıslıkladılar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın başında Necip'e laf ettim. Çok ayıp oldu mükemmel oynadı maç boyunca.
  • Tolgay takımı acaip rahatlatıyor.tez zamanda atibanın yanına monte edilmeli.

• NobleFighter kullanıcısına yanıt
    aynen O da var tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Maçın başında Necip'e laf ettim. Çok ayıp oldu mükemmel oynadı maç boyunca.

Maç boyunca değil. 2.yarı sadece. Ama Alexisten iyi olduğu kesin.
  • Maçın adamı Necip kartal gibi gözler Aferin kaptan hep böyle oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Beyler trabzon taraftarının ismail köybaşı ile ne alıp veremediği var sürekli adamı ıslıkladılar :)

İlk yarıda bir pozisyonda top taca çıkmasına rağmen İsmail'in ayağındaydı, Trabzon da tacı kullandı fakat İsmail ayağındaki topu 5 metre kadar iteledi. Yani top oyunda nasıl başlatırsın der gibi. O yüzden ıslıklandı fakat kural dışı bir şey yoktu.
  • İsmail sezon sonu yollanmali takımın dengesini bozuyor. Bu maç tüm topları rakibe verdi.

• Muhtemel senaryo ; Haftasonu Gs fb yi yener ve derler ki : TS-GS Beşiktaş a çalıştı ....

• Fenerbahce yoneticisi Onder Firat "Uyu uyu YAT uyu" seklinde twit atmis.
    Bu iftiralara en iyi cevabi Fener'i sahaya gomerek verecektir Trabzon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eren albayrak mı ismail mi diye sorsam ?

• Antalya maçınıda sağ salim atlatalımda şu futbolcular kendine gelsin.
    Milli ara olacak zaten.
    Gomez biraz kafa toplasa iyi olacak.Alex'in rekorunuda kıracak inşallah.
    En çokta Tolgay için seviniyorum.Aradan sonra süper dönebilir.
    Formda bir Tolgay çok can yakar süper olur.
    Haftasonuda Gs e başarılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Beyler trabzon taraftarının ismail köybaşı ile ne alıp veremediği var sürekli adamı ıslıkladılar :)

İlk yarıda bir pozisyonda top taca çıkmasına rağmen İsmail'in ayağındaydı, Trabzon da tacı kullandı fakat İsmail ayağındaki topu 5 metre kadar iteledi. Yani top oyunda nasıl başlatırsın der gibi. O yüzden ıslıklandı fakat kural dışı bir şey yoktu.

Aa şimdi hatırladım kardeşim o pozisyonu. Gayet nizami bi hareketti trabzonun 5 i 10 göstermesi ve abartılı, provoke edici davranislari meşhurdur :)

-Hakettiginiz Șampiyonluğunuz kutlu olsun şimdiden. Belki Daha erken ama inşallah bu hafta feneri yeneriz garantilemiş olursunuz :)

• Ya bu malum takımın taraftarı ruh hastası resmen gerçekten. İşleri güçleri dezenformasyon, aşağılama, hor görme, manipüle etme başka yaptıkları hiç bir şey yok. Ben bu takım taraftarının aynısını siyasette bir partinin destekçilerine benzetiyorum, orası biraz açık kalsın siz anlarsınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Aa şimdi hatırladım kardeşim o pozisyonu. Gayet nizami bi hareketti trabzonun 5 i 10 göstermesi ve abartılı, provoke edici davranislari meşhurdur :)

-Hakettiginiz Șampiyonluğunuz kutlu olsun şimdiden. Belki Daha erken ama inşallah bu hafta feneri yeneriz garantilemiş olursunuz :)

Son haftaya kadar sürecek gibi görünüyor. Top sizde artık

• Sadece üç günde büyük Beşiktaşlı! Fırat ile Bülent'in hakemliklerine bir bakın birde licktvnin Melih denen sunucu!sunun hakem yorumlarına bir bakın birde bu ligte ŞEREF HAKKI diyenlere yapılan muameleye bakın kardeşim biz her sene böylemi şampiyonluğa oynayacaz neden Ersun Zaman'ında Fener'e aynısı yapılmadı ii oynayanı neden ezmeye kalkmadılar hani bahane heyecan olsun dekoder satsın idi.
    HAK, adaletle sağlanmazsa zaman çalınanı mutlaka birgün iade eder... çünkü HAK, AHLAKTAN gelir hırsızlıktan yozluktan değil...

• Spiker gollerden sonra aglayacakti. Lig tv nin bjk li bir spikere ihtiyaci var her takimin kendi spikeri olmasi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fb yöneticisinin utandıran tweet'i. Klüpler böyle zihniyetli insanlara emanet işte. Koskoca adamlarsınız, paranız-itibarınız var. Azıcık olgun davranın arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 24452446244724482449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.