Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım Cha Cha reyiz Twitter alemine giriş yapmış nerdeyse 1 hafta olacak ama takipçi sayısı baya bi az
    Butonu da unutmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Necip ayağı zaten iyi sağolsun schuster tam verimli olduğu zamanda rotasyon yaptı, dahada forma göremedi çocuk. Tek sıkıntısı biraz kontrolsüz.

haftaya dediğin 3 gün sonraymış maç perşembe aman kaçırmayın :)
  •  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Necip ayağı zaten iyi sağolsun schuster tam verimli olduğu zamanda rotasyon yaptı, dahada forma göremedi çocuk. Tek sıkıntısı biraz kontrolsüz.

haftaya dediğin 3 gün sonraymış maç perşembe aman kaçırmayın :)

Seçim haltına ne saat belli ne takvim helal olsun adamlara durmak yok karıştırmaya devam :S
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Cuma değil mi ?
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Necip'in 80'den sonra baskı anında Gomez'in kucağına attığı 50 metrelik pası unutmuşsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bakalım haftaya ersan'ın yerinde kim oynayacak...

Çok bariz değil mi? Milo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler, güzel tahmin... Hepsi tuttu :) Neden, çünkü takımda kaos yok. Herşey belli, düzen belli, taktik belli, kimin ne oynayacağı ne kadar ıynayacağı bile belli. Belli olmayan kaç gol atacağımız :) Birşey daha eklemek isterim, dün 5 golü 5 ayrı futbolcu attı. Bu bambaşka bir zenginliktir. Kimsenin buna değinmemesi enteresan.
  • Dün, Atiba'nın yanında yağız bir delikanlı vardı.. Sürekli top kapan, yırtıcı, dikine oynayan.. Kimdi o? Spiker Necip dedi sürekli ama benim bildiğim Necip ile bu arkadaş sadece tip olarak benzer... Yeni transfer mi o?
  • 5-1 kutlu olsun.
  • http://m.hurriyet.com.tr/zaferin-rakami-1-1-26816087

Şu olayı kısmen de olsa bizim takımda görmek mümkün bu sene. Oyuncular ayağındaki top tutma süresini azaltarak pas trafiğini ve tempoyu artırıyor bu da istediğimiz oyunu sahaya yansıtıyor. Teknik ekibi tebrik etmek gerek.

• Beşiktaş
    Kasımpaşa
    21:45

Cuma, 30 Ekim
  • Puan kaybettiğimiz maçlara bakıyorum.
    TS 1-1 e razıyken Quaresma'nın boş kırmızısı ve sonra gol yedik.
    Gençlerbirliği 1-1 bitti.Top bi türlü kaleyi geçmedi :)
    Tabi bu maçların diğer maçlarda hatalarımızı görmemize yardımcı olduğuda bir gerçek olabilir.
    Mesela takım kırmızı yemiyor nazar değmesin :) Geçen sene en çok kırmızı yiyen takımdık herhalde :)

Cuma Kasımpaşa maçı cidden zor olacak.İyi defans yapıyolar.sadece 5 gol yemişler.
    İlk golü yersek ayrı bir sıkıntı.İlk golü atmamız önemli diye düşünüyorum.
  • quote:

benim aklım hala necip'in son dakikalarda attığı iki uzun topta kaldı. ilki cenk'e ikincisi kerim'e... anca bu kadar ölçülü atılabilirdi. depar halindeki kanat oyuncusunun önüne atmak gibi bi durum değildi bunlar. oyucular kaleye yakınlardı, kaleci ile oyuncunun arasına tam isabet şekilde atılan paslardı. yani birazcık ileri düşse kaleci alıcak, birazcık geri düşse rakip defans kafayla çıkartıcak.

bunlar tesadüf değil. necip'in arada sıradan sahanın bi ucundan bi ucuna uzun pas attığını görüyodum ben. ama bu 10 maçta 2 kez olan bişeydi yani... geçen yılda stoperden çıkardığı uzun top ile atiba'ya bi asisti vardı. demek ki adam bunu yapabiliyor fakat şu zamana kadar o özgüven verilmemiş, o özgürlük tanınmamış. adama hep "top kapıp en yakınına aktar" dendi çünkü... umarım daha fazla böyle paslar görürüz.

Necip böyle pasları hep atıyor da millet adama takmış olduğundan beğenmiyordu.
    benim hatırladığım geçen sene sivas maçında atiba'ya attırdığı gol mesela ki yanlış hatırlamıyorsam o maç stoper oynuyordu.

güveni geldi bence, daha fazla denemee başladı.
    bir de kısa pas yüzdesi de artmış, bu çok güzel.

emeği geçen herkesin eline sağlık.

• O değil de Lucas gelseydi bi stoper bi kaleci alaydık ne güzel olurmuş yada tolgay sakatlanmasaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

quote:

bakalım haftaya ersan'ın yerinde kim oynayacak...

Bence Tosic oynayacak.
    Milli Takımında orda oynuyordu en son.

Ben Arnavutlara yaptığı hareketten ve oynadığı futboldan sonra kadroya bile almam..
    Koysun hoca Milosevic'i bi onu da görelim
  • Bu takıma Tolgay gelsin takımın savunma gücü %10-hücumu %20 artar.

•  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Necip'i bu maç çok beğendim , gerek defansif yönü gerekse ileriye atmış olduğu paslar .Umarım kendini bir an önce geliştir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

O değil de Lucas gelseydi bi stoper bi kaleci alaydık ne güzel olurmuş yada tolgay sakatlanmasaydı

Liverpool'a ve Rodgers'a sövmemek mümkün değil, hadi Tolga bu sene maşallah iyi gidiyor ama Lucas ve bir stoperle deli takım olurduk.Artık Veli ile Tolgay döneceği için orta saha transferi düşünülmez belki ama sol bek ve stoper transferlerinin devre arasında halledilmesi lazım bence, şu an takımdaki en zayıf iki halka Ersan ve İsmail.
  • 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.