Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
55.810
Cevap
140
Favori
1.075.223
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    3680 Mesaj
    boyle dengeli bi grupta ilk hedef yenilmemek. deplasmanda ben 1 puana raziyim burda maci almak kaydiyla tabi.
    |
    |
    Sportingin 1 puanı var şuan ama 2 maç skenderbey takımıyla oynayacak 6 puan eklesen 7 puan yapıyor. Şu 2 moskova maçlarından birinden 3 puan alsak bile rahat çıkarız. Son maç Sportingle oynayacaz yenilmezsek onlara çıkarız.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Maç takip konusunda da aynı yorumu yaptım. Buraya da yazayım Deplasmanda 1 puan hiç fena değil. Olimpiyat'ta İskenderbey ve Moskova galibiyeti ve Lizbon deplasmanında beraberlik gruptan çıkmaya yeter.

Bu arada Lokomotif o kadar da abartıldığı kadar yokmuş. Sıradan Anadolu takımı. 11 kişiyle savun ve hızlı kontraatak yakalamaya çalış.

|
    |

Orijinalden alıntı: Jacques

Yine net bir şekilde belli oldu ki; İsmail, Quaresma ve Sosa bu takımın oyuncuları olamazlar.

Sosa ha. Ben buna gülerim şimdi hem de çok gülerim. Bundan 1 ay önce sosayı eleştirdiğimde bana neler yazdığını hatırlıyorsundur umarım. Şimdi gelmiş sosa bu takımın topçusu değil diyorsun. Neyse en azından doğru bir şey söylemiş oldun bu vesileyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Atiba'ya sallardı aynı arkadaş.Artık Atiba'ya sallamaya yüzü yok Sosa'ya sallıyor heralde.Gruptaki 5 puanımızın 4ünü Sosa sayesinde aldık hala Sosa'ya sallanıyor

Formunda değil orası ayrı
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

quote:

Sosa denen vasatın hayatında gol atmışlığı mı var da derbide gol atacak? Geçiniz. Töre, Gomez, Q7 dışında bir şey beklemeyin. Derbi maçta büyük topçular ortaya çıkar. Şenol Güneş dağınık sistemiyle bu üçlüye yazık edecek ama her zamanki gibi.

Sosa mi vasat?

Hem de kralı. Duran topların hepsini adrese teslim bir şekilde rakip stopere atar, bire birde adam geçemez, öldürücü pas atamaz, insiyatif alamaz, gole uzaktır skora katkısı olmaz, uzaktan şutu yoktur, bitiriciliği yoktur. Maçın kırılma anlarında her zaman yanlış pas tercihleri yapar. Açın geçen haftaki Gençlerbirliği maçının son dakikalarını izleyin. Tosic taç kullanacak sosa efendi kafasını eğmiş önünden geçiyor Gençlerbirliği karşısında bile top isteyecek özgüveni yok. Yine aynı maçta son dakikalarda iki kez top kaybetti. Her maç böyledir bu.

Yani sen bile şu bölümde futbol yorumluyorsun ya, Sosa'ya şunları diyebiliyorsun ya, işte futbol bölümünün kalitesi bu. Sosa'yı geçen sezon maç seçer diye ben de beğenmiyordum ancak bu yıl fazlasıyla iyi oynuyor. Sen kimin oynamasını istiyorsun Sosa yerine onu da belirt.

Bu da burada dursun.

• Yarbay
    2687 Mesaj
    Maç öncesi 1 puana sevinirdim ama keşke hazır adamlar 10 kişi kalmışken yenebilseydik, ne güzel fırsat geçmişti elimize.İstanbul'da dikkatli olmak lazım, ne olursa olsun iç saha maçları için çok ters bir oyun yapıları var.
    |
    |

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Maçın ikinci yarısını izledim malesef. Sosa geçen seneki formunda değil topu kaybettikten sonra arkaya bakmaya bile tenezzül etmedi adam demekki kafada bazı şeyleri bitirmek istiyor. Sezon başında kendi takımıyla yaptığı transfer görüşmesi onu değiştirmiş. Şenol hoca o pozisyon sonrası oyundan alarak bence tolgay gelince formanın kime ait olduğunu belirtmiş oldu.
    İsmail ve quaresmaya hiç girmiyorum bile hoca stoper yerine sol bek bakmazsa çok pişman olur. Bu ne arkadaş 2 sene sağ bek bekle şimdi sol bek

|
    |
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Yarbay
    2763 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

quote:

Sosa denen vasatın hayatında gol atmışlığı mı var da derbide gol atacak? Geçiniz. Töre, Gomez, Q7 dışında bir şey beklemeyin. Derbi maçta büyük topçular ortaya çıkar. Şenol Güneş dağınık sistemiyle bu üçlüye yazık edecek ama her zamanki gibi.

Sosa mi vasat?

Hem de kralı. Duran topların hepsini adrese teslim bir şekilde rakip stopere atar, bire birde adam geçemez, öldürücü pas atamaz, insiyatif alamaz, gole uzaktır skora katkısı olmaz, uzaktan şutu yoktur, bitiriciliği yoktur. Maçın kırılma anlarında her zaman yanlış pas tercihleri yapar. Açın geçen haftaki Gençlerbirliği maçının son dakikalarını izleyin. Tosic taç kullanacak sosa efendi kafasını eğmiş önünden geçiyor Gençlerbirliği karşısında bile top isteyecek özgüveni yok. Yine aynı maçta son dakikalarda iki kez top kaybetti. Her maç böyledir bu.

Yani sen bile şu bölümde futbol yorumluyorsun ya, Sosa'ya şunları diyebiliyorsun ya, işte futbol bölümünün kalitesi bu. Sosa'yı geçen sezon maç seçer diye ben de beğenmiyordum ancak bu yıl fazlasıyla iyi oynuyor. Sen kimin oynamasını istiyorsun Sosa yerine onu da belirt.

Bu da burada dursun.

Ciddi form düşüklüğü var Sosa'da. Son zamanlarda beğenmiyorum. Oynadığı zaman ya çok iyi oynuyor ya da hiç oynayamıyor. Düşüncem hala aynı, sen o zaman Sosa'yı eleştirdiğinde Sosa iyi oynuyordu gayet. Ama bu Sosa'nın yetersiz bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Eski mesajı gündeme getirmenin anlamı nedir anlamadım. O mesajda da Sosa'yı geçen yıl beğenmediğimi, bu yıl iyi oynadığı için beğendiğimi belirtmişim açık şekilde. Biraz daha araştırma yap hakkımda da, şöyle bir geçen sezona falan git, geçen sezon Sosa'ya baya salladığım mesajlarım var çünkü...

İnsanı resmen kanser edersiniz.

|
    |

• Yarbay
    4891 Mesaj
    Sosa konsantrasyonunu kaybetti, cezasını çekti, hafta içi gece saat 4'te Arjantin ligini takip edersen olacağı bu... Kırmızı kart haksızdı, maçın hakkı beraberlikti, öyle bitti...

|
    |
    Ya Anlamiyorum takim o kadar cok pas yapiyor ki barcelonaya donustuk mubarek.Pas tamam iyi de ceza sahasina yaklasinca sut ceken yok takimda koskoca takimin sut yuku Oguzhana mi kaldi? 2 tane sutu vardi zaten 1 tanesi ciliz , digeri ustten farkla auta cikti.Sinir bozucu bi oyun vardi kim ne derse desin.Ben sevmiyorum bu kadar gereksiz paslasmayi ha tiki taka olsa anlarim da paslar gayet agir cekimde ve gereksiz olunca can sıkmaya basladi..
    Rakip 10 kisi kalinca defanstan cikarken basan eden yok onleri acik oyuncularimizin halen yan top yapma pesinde bizimkiler , hele bi sur sen onundeki bos alani degerlendir biri basarsa , basan oyuncunun bosalttigi alana pasi atarsin ya da yan top yaparsin yine olur biter Bilic doneminde avrupada iyi isler yapiyoduk ligde rezaletti.Senol hoca tam tersi ligde cok iyi , avrupada ne iyi ne kotu bi performans sergiliyor acikcasi (onumuzdeki rovansi kaybedersek gruptan cikamayiz demedi demeyin.En kotu beraberlik diyelim o durumda bile is deplasmandaki Lizbon macina kalir ki isimiz yine zor bence.. Beraberlik durumunda biz 6 , lizbon 7 , moskova 8 oluyor.Bi sonraki hafta biz 9 , lizbon 7 , moskova 11 dersek lizbon macinda olasi bi yenilgide gruptan cikamayiz..)

|
    |

• Yüzbaşı
    659 Mesaj
    Sosa 2 kişinin arasından yumuşakça topu aşırtmaya çalışıyor ve sonuç ortada. Her oyuncu top kaptırır ama o bölgelerde, ani çıkışlarda falan topu kaptırdığın anda sıkıntı çekersin. Mesela Rize maçında Olcay takım tam çıkarken geriye bir pas atıp topu kaptırdı ve az kalsın pahalıya patlıyordu (ofsayt ile kesilen pozisyon). Oyuncuların şunu öğrenmesi lazım "basit oynamayı". Baktın sıkıştın vur taca, ileriye. bence bu top kaptırmaktan çok asıl konuşulması gereken şey, Gökhan'ın topları ezmezi.

Her topu ayağına alıyor zorluyor, dönüyor, çalıma giriyor. Arkadaş pasını versene neden kendini ve takımı kasıyorsun? İlk yarı da özellikle en çok pas hatası yapan ve top kaptıran oyuncuydu. Kimse senin yeteneklerine laf söz etmiyor. Oyna basit gitsin. Hem takımın hızını düşürüyorsun hemde boş yere kendini yoruyorsun. Bir pozisyonda Gomez araya çok güzel kaçtı ama Gökhan topu aldı eveledi geveledi kaptırdı. Halbuki denese pası kimse kızmayacak.

Ayrıca Şenol hocaya helal olsun. Hangi oyuncuya ne zaman ne şekilde görevi verilip verilemeyeceğini çok iyi biliyor. Birde mümkünse topu tehlikeli bölgelerde Gomez ile buluşturup izlesinler. Adama doğru düzgün top gelmedi pozisyonu yok ama adam gene yazdı. Aslında Gomez'i topla buluşturamama birazda bazı oyuncuların topla çok oynamasından kaynaklanıyor.
    |
    |

• Teğmen
    124 Mesaj
    L.Moskovayı İstanbulda yenersek (İskenderbey'i de yeneceğimizi varsayıyorum.) Gruptan kesin olarak çıkıyoruz değil mi matematiksel olarak. En kötü Lokomotive ile ikili averajdan çıkıyoruz.
    |
    |
    maçın özetini nerden izlyebilirim ? aptal trt spor koymamış.Görüntü kalitesi iyi olsun.Bir tane buldum bjk golünden sonra özet bitti.
    quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

maçın özetini nerden izlyebilirim ? aptal trt spor koymamış.Görüntü kalitesi iyi olsun.Bir tane buldum bjk golünden sonra özet bitti.

Face de ertem sener var sayfasımda var

|
    |
    Solbek denısov (sarı saçlı) topla son sürat kontraya çıkıyor rus türbüleri ayağa kalkıyor auuuuv. Kendimce diyorum inşallah şu dingili indirirler. halbuki kamera beşiktaş kalesine yönelince 3/4 oyuncu olduğunu görüyorum.
    Bu ruslar futboldan hiç anlamıyor adama her top geldiğinde birşey olacak sandım
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.