Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17801781178217831784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne top oynuyoruz be abi dakika olmuş 92 hala bi hirsla gol ariyoruz skor olmus 4 1 çift forvete dönüyoruz takimimla gurur duyuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol hocanın her golden sonra,önce gole sevinip ardından bir oyuncuyu gözüne kestirerek gel gel diye çağırmasına bayılan tek ben miyim?
  • Beşiktaş'ta 90 dakika sahada kalan Necip ve Atiba, toplam 135 pas denemesinde 132 isabet yakaladı.

• 5 gol kesmedi beni birine karşı 10 0 lik rekorumuzu kirmamiz lazim

• Kulubün parasını neden çarçur ediyoruz.
    Sırf antalya yeni stad açtı diye.adamlara beşibiryerde taktık. Çeyrek altın neylerine yetmiyordu. Lütfen fikret orman biraz daha hesaplı olalım

• hakemlerden bi ricam olacak. Şu takımın ilk yarı öyle böyle gol atmasını sağlasın. Zevkten 4 köşe maç izletecez sadece biz değil bütün FUTBOLSEVERLER zevk alacak. Bu ne arkadaş gol olması gerekenler olsa skor 9-3 hepsini saymıyorum buda kaçmaz diyeceklerimizle böyle.
    Umarım bu iştah ve azim devam eder. HELAL OLSUN hepsine arkadaş arada 20 derece fark var 3 günde vücuttaki alyuvar sayısı bile deli gibi değişmiş. Ama dakka 92 gol olmadı diye herkes kahroluyo. Ne diim HELAL

• uzun zamandır böyle zevke gelmemiştim.
  • Tamamen benim görüşüm.
    Bir yıldız evet kaprisli olur ama önce sahada yıldızlığını gösterir sonra kapris yapar. Etoo çıkarken ortasahaya kadar gidip onu tebrik eden gomez. İki hafta önce verilmesede oğuzhana pas veren gomez. Takım derbi oynarken diğerleri beceremese bile en azından koşarken mücadele ederken sahada yürüyen rvp, daha birkaç defa milli maç oynamışken bu kadar gençken ortasaha oyuncusu olduğu halde o kadar boş adama vermek yerine şut çekip hiçbirşey olmamış gibi yürüyen ozan. bunlar bana Beşiktaş'ta oynarken görmek istediğim bir oyuncu görüntüsü vermiyor.(bkz. Quaresma)

• Necip sen necipsin.Hatali gol yedirme yeter.Ne bu gerard gibi hareketler,paslar :D

• "Bugün maç 28-0 bitebilirdi"
    Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın Antalyaspor'u deplasmanda 5-1 mağlup ettiği maçın ardından siyah beyazlılara methiyeler düzgü.

FACEBOOK TWITTER
    NTV Spor %100 Futbol Programında Rıdvan Dilmen'in açıklamaları:

"Beşiktaş'ın bu ligde olmasından gurur duyuyorum"

Beşiktaş bambaşka bir futbol oynuyor. Bugün maç 28-0 bitebilirdi. 5-1 bitti. Kendi kalesinde de tehlike yaşamadı çok fazla. Bakın bence Eskişehir'deki maç önemli bir ders oldu bugüne. Öyle bir takım var ki, Tolga'sından Gomez'ine, İsmail'ine... Herkes görevini kusursuz yapıyor.

Birisine ayrı parantez açsam diğerine haksızlık edecekmiş gibi geliyor bana. Şunu söyleyebilirim ki, doğma büyüme Fenerbahçeliyim ben. Ancak şu Beşiktaş'ın oynadığı futboldan gurur duyuyorum. Bu ligde olmasından gurur duyuyorum.

Haber Kaynağı: HABER1903

• Haftaya ersan yok büyük ihtimal tosiç'i stopere çeker gerçi kafaya çıkıp gözünü kapatan stoper hiç görmedim. Maçla ilgili iyi oynadık keyifle izledim iyi oyuna birazda antalyanın oyun tarzı izin verdi. Bugün el frenlerinden biri oynamadı diğeri biraz daha seriydi gerçi oyundan çıkarılınca bozuldu, hayırlısı artık.

• benim aklım hala necip'in son dakikalarda attığı iki uzun topta kaldı. ilki cenk'e ikincisi kerim'e... anca bu kadar ölçülü atılabilirdi. depar halindeki kanat oyuncusunun önüne atmak gibi bi durum değildi bunlar. oyucular kaleye yakınlardı, kaleci ile oyuncunun arasına tam isabet şekilde atılan paslardı. yani birazcık ileri düşse kaleci alıcak, birazcık geri düşse rakip defans kafayla çıkartıcak.

bunlar tesadüf değil. necip'in arada sıradan sahanın bi ucundan bi ucuna uzun pas attığını görüyodum ben. ama bu 10 maçta 2 kez olan bişeydi yani... geçen yılda stoperden çıkardığı uzun top ile atiba'ya bi asisti vardı. demek ki adam bunu yapabiliyor fakat şu zamana kadar o özgüven verilmemiş, o özgürlük tanınmamış. adama hep "top kapıp en yakınına aktar" dendi çünkü... umarım daha fazla böyle paslar görürüz.
  • Selamlar efendim,yakın zamanda görüşlerimle sizlerle olacagım iyi geceler

• Necip ayağı zaten iyi sağolsun schuster tam verimli olduğu zamanda rotasyon yaptı, dahada forma göremedi çocuk. Tek sıkıntısı biraz kontrolsüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

benim aklım hala necip'in son dakikalarda attığı iki uzun topta kaldı. ilki cenk'e ikincisi kerim'e... anca bu kadar ölçülü atılabilirdi. depar halindeki kanat oyuncusunun önüne atmak gibi bi durum değildi bunlar. oyucular kaleye yakınlardı, kaleci ile oyuncunun arasına tam isabet şekilde atılan paslardı. yani birazcık ileri düşse kaleci alıcak, birazcık geri düşse rakip defans kafayla çıkartıcak.

bunlar tesadüf değil. necip'in arada sıradan sahanın bi ucundan bi ucuna uzun pas attığını görüyodum ben. ama bu 10 maçta 2 kez olan bişeydi yani... geçen yılda stoperden çıkardığı uzun top ile atiba'ya bi asisti vardı. demek ki adam bunu yapabiliyor fakat şu zamana kadar o özgüven verilmemiş, o özgürlük tanınmamış. adama hep "top kapıp en yakınına aktar" dendi çünkü... umarım daha fazla böyle paslar görürüz.

Geçen sene bilic sayesinde oldu o gelişme. Benim anlamadığım ilk maçlar takır takır uzun top atan rhodolfo 1 kere bile atmadı hızlı kanatlarımızda var. Hazırlık maçlarında çok attı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

benim aklım hala necip'in son dakikalarda attığı iki uzun topta kaldı. ilki cenk'e ikincisi kerim'e... anca bu kadar ölçülü atılabilirdi. depar halindeki kanat oyuncusunun önüne atmak gibi bi durum değildi bunlar. oyucular kaleye yakınlardı, kaleci ile oyuncunun arasına tam isabet şekilde atılan paslardı. yani birazcık ileri düşse kaleci alıcak, birazcık geri düşse rakip defans kafayla çıkartıcak.

Geçen sene bilic sayesinde oldu o gelişme. Benim anlamadığım ilk maçlar takır takır uzun top atan rhodolfo 1 kere bile atmadı hızlı kanatlarımızda var. Hazırlık maçlarında çok attı.

ben uzun pas genel olarak hiç görmüyorum takımda. özellikle topu yerden kaldırmıyormuşuz gibi geliyor. tolga'nın degajları dışında topu kaldırdığımız olmuyor...

• Bu maçta forvetin arkasındaki üçlü tutuktu. Özellikle Oğuzhan son pasları (Olcay'a asisti dışında) yapamadı. Aynı şekilde Olcay girdiği pozisyonu atsa maç 2-0 olacak ve maç daha erken kopacaktı. Q17 1 gole katkı verdi. Bence oyuncuların topla fazla oynamaması ve lüzumsuz çalımlara girmesinin hiçbir mantığı yok. Çünkü takım boş alan yaratmanın ve bu alanlara kaçmanın mantığında. Yani durağan topu ayağına isteyen şekilde oynamıyor.

Ayrıca Antalya pres yapıp Beşiktaş'ı çıkartmamanın hesabındaydı fakat bu oyun takımı presten kurtardı. Ve haliyle top 2.3. bölgelere indiği anda orta saha defans bütünlüğü bozuldu Antalya'nın. Prese dayalı futbol fizik gücü isteyen ve biraz riskli oyundur. Presten çıkarsa karşı takım durumunuz kötü olabilir. Antalya'nın bu taktiği işe yaramadı. Gerçi Beşiktaş gibi sisteme sahip takımlara karşı yapabileceğin tek şey ya topu kendinde tutacaksın yada takım olarak komple topun arkasına geçip kendi alanında bekleyeceksin.

• Daha tolgay gelecek

• Siyah beyaz renklere gönül vermiş herkese iyi geceler.

"Gün gelecek, feda diye dalga geçtiğiniz Beşiktaş puan kaybetsin diye dua edeceksiniz."

Güntekin Onay - Aralık 2012

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17801781178217831784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.