Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

quote:

Orijinalden alıntı: mmusty35

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

orta sahada olmasına bende karşıyım fakat sağ bek denersek olur bu çocuk, sağ bekte ne eksiğini gördün kardeşim güzelce tartışalım fakat hiç mi maç izlemiyorsunuz 3.lük size normal gibi şeyler yakışmıyor

Ekrem Önder Çiftçi ‏@eonder9 12 dk.

Beşiktaş'ın 26 yaşındaki golcü Kostas Mitroglou için Fulham'a kiralama bedeli 700 bin Euro,kendisine ise 2.5 Milyon € vereceği belirtildi.

yarı saha felan da sondakika geçiyor

Tartisalim kardesim ben necip basarili olmasina sevinirim alt yapimizdan geldi kac sene sans verildi hep elinin tersiyle itti bu sanslari madem oyle katkisini goster bana napti bu sene yencegimiz macta gidip caber i aptalca cekti eksik birakti keske iyi olsa ama bunda zeka yok okadar sinirliyim ona

Veli icin de aynisini diyordunuz. Su onyargilarinizdan vazgecin artik.

Bir tane veli icin yazimi bul tamam ozur dilicem veli nasil gelistirdi kendini ama necip te var mi boyle bir gelisme ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

quote:

Hocam iddia ediyorum necipe laf söyleyenler Beşiktaş maçlarını ya izlemiyodur ya özetlerine bakıyordur veliye hala laf söyleyen var yani abes karşılamıyorum o yüzden

Sen izlemiyon kardesim hangi macta be yapti soylede bizde bilelim rakibe bodozlama girmekten baska napti bir tane macini goster gorelim

Eğer konu yalnız bırakmak falansa mottayı hiç istemiyosun o zaman çünkü saatli bomba o.. Valla sana maç dakika verecek değilim ben izledim orta sahadada abartılacak kadar kötü değildi çok maç oynamadı zaten stoperdede sağbektede iyiydi tamam bindirme yapamıyor çok ama adam geçirmiyor daha ne alıştıracaksın beke görürsün o zaman iyi mi kötü mü

Ya ben kotu olsun istemiyorum ki keske iyi olsa ama bir futbolcu kendini hicmi gelistirmez benim sinirim buna

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam iddia ediyorum necipe laf söyleyenler Beşiktaş maçlarını ya izlemiyodur ya özetlerine bakıyordur veliye hala laf söyleyen var yani abes karşılamıyorum o yüzden

Sen izlemiyon kardesim hangi macta be yapti soylede bizde bilelim rakibe bodozlama girmekten baska napti bir tane macini goster gorelim

Eğer konu yalnız bırakmak falansa mottayı hiç istemiyosun o zaman çünkü saatli bomba o.. Valla sana maç dakika verecek değilim ben izledim orta sahadada abartılacak kadar kötü değildi çok maç oynamadı zaten stoperdede sağbektede iyiydi tamam bindirme yapamıyor çok ama adam geçirmiyor daha ne alıştıracaksın beke görürsün o zaman iyi mi kötü mü

Ya ben kotu olsun istemiyorum ki keske iyi olsa ama bir futbolcu kendini hicmi gelistirmez benim sinirim buna

Sanki 35 yaşında daha 25ini geçmedi bu sezon gayet iyiydi çünkü az ve öz kullanıldı bu sene daha da iyi olacak

• Buyuk takimlara karsi herkes kpanir. Eger acmak istiyorsaniz hem sag hem de sol kanatin calismsi lazim. Yani beklerin surekli bindirmesi lazim. Biz niye son maclarda rakibi acamiyorduk hem de Motta gibi bindiren solbek varken? Nedeni basit mac boyu 1-2 kez ortasahayi gecen Necip yuzunden ve orta sahanin ortasindan yeterince hucumsal katki alamamamizdan . Hala soyluyorum alternatif oyuncu olarak her takimda oynar Necip ama asla ve asla as kadrodaki sagbek olamaz. Olursa bu seneden hicbir fazlamiz olmaz. Benim icin Tarik kat ve kat ustundur burasi net. Hava hakimiyetinde sorun var bu da dogru ama kendi gelistirecektir. Tarigin son 3 seneki gelisiminden herkes bahsediyor. Dolayisiyla ogrenmeye musait biri. Ayrica Fatih Terim , Mancini , Bilic , Onder Ozen bu cocugu begeniyor ve Gokhan Gonul den sonraki en iyi bek olarak goruyorlarsa bir bildikleri vardir heralde.Buradaki herkesten daha iyi bu oyunu bildikleri kesin .Ayrica su , Necip i begenmeyenler yok ozet izliyor, yok futbolu bilmiyor muhabbetini gecin. Kimse kimseye de cok bilmislik yapmasin. Sonuc olarak herkes kendi fikrini soyluyor , soyleyecek arguman kalmayinca baskasini kucumsemeye calismak hos olmuyor. Amac fikir tartismasi zaten. Ornegin ben herseyi iyi bilseydim cikar teknik direktor olur sahada konusurdum tipki buradaki herkes gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

orta sahada olmasına bende karşıyım fakat sağ bek denersek olur bu çocuk, sağ bekte ne eksiğini gördün kardeşim güzelce tartışalım fakat hiç mi maç izlemiyorsunuz 3.lük size normal gibi şeyler yakışmıyor

Ekrem Önder Çiftçi ‏@eonder9 12 dk.

Beşiktaş'ın 26 yaşındaki golcü Kostas Mitroglou için Fulham'a kiralama bedeli 700 bin Euro,kendisine ise 2.5 Milyon € vereceği belirtildi.

yarı saha felan da sondakika geçiyor

Tartisalim kardesim ben necip basarili olmasina sevinirim alt yapimizdan geldi kac sene sans verildi hep elinin tersiyle itti bu sanslari madem oyle katkisini goster bana napti bu sene yencegimiz macta gidip caber i aptalca cekti eksik birakti keske iyi olsa ama bunda zeka yok okadar sinirliyim ona

Veli icin de aynisini diyordunuz. Su onyargilarinizdan vazgecin artik.

Bir tane veli icin yazimi bul tamam ozur dilicem veli nasil gelistirdi kendini ama necip te var mi boyle bir gelisme ??

Seneye gor sen necibi sag bekte. Ettiginiz laflari agziniza tikamazsa bu foruma daha da girmeyecegim.

• mmusty35 kullanıcısına yanıt
    Veli 34 maçın 30'unda forma giymiştir hocam. Veli'nin gelişimini Necip yakalayamazdı orası ayrı. Necip adam geçmede Veli'den iyidir mesela. Sağ beke attık adamı. Adam sudan çıkmış balığa döndü. Ne pozisyon bilgisi ne de tecrübesi var o mevkide. Ona rağmen GS'nn hucüm hattını bile kontrol altına tuttu. Valla Necip'e güvenebilsek. Kamp'ta falan sağ bek özel çalıştırılırsa kendini çok geliştirir. Zaten hırsı falan on numara. Yapar inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

Buyuk takimlara karsi herkes kpanir. Eger acmak istiyorsaniz hem sag hem de sol kanatin calismsi lazim. Yani beklerin surekli bindirmesi lazim. Biz niye son maclarda rakibi acamiyorduk hem de Motta gibi bindiren solbek varken? Nedeni basit mac boyu 1-2 kez ortasahayi gecen Necip yuzunden ve orta sahanin ortasindan yeterince hucumsal katki alamamamizdan . Hala soyluyorum alternatif oyuncu olarak her takimda oynar Necip ama asla ve asla as kadrodaki sagbek olamaz. Olursa bu seneden hicbir fazlamiz olmaz. Benim icin Tarik kat ve kat ustundur burasi net. Hava hakimiyetinde sorun var bu da dogru ama kendi gelistirecektir. Tarigin son 3 seneki gelisiminden herkes bahsediyor. Dolayisiyla ogrenmeye musait biri. Ayrica Fatih Terim , Mancini , Bilic , Onder Ozen bu cocugu begeniyor ve Gokhan Gonul den sonraki en iyi bek olarak goruyorlarsa bir bildikleri vardir heralde.Buradaki herkesten daha iyi bu oyunu bildikleri kesin .Ayrica su , Necip i begenmeyenler yok ozet izliyor, yok futbolu bilmiyor muhabbetini gecin. Kimse kimseye de cok bilmislik yapmasin. Sonuc olarak herkes kendi fikrini soyluyor , soyleyecek arguman kalmayinca baskasini kucumsemeye calismak hos olmuyor. Amac fikir tartismasi zaten. Ornegin ben herseyi iyi bilseydim cikar teknik direktor olur sahada konusurdum tipki buradaki herkes gibi.

Agam tabiki de tarik iyi. Ancak necibi de kucumsememek gerek. Bu forunda veliye herkes kazma dedu ancak gecen sezon ettigimiz laflari bir bir bize yedirmisti. Necibe donelim, son maclarda sag bek olarak gorev yapti ve tehlikeli ataklari kesmisti. Sag bek calismasi yapilirsa sefa gibi tariktan gokhan gonulden kat kat daha iyi olur. Ahanda buraya yazdim.

Adam sakatlandı en büyük şansızlığı o oldu. Ondan sonra kayboldu gitti. Necip'in gelimemesinde ki en büyük neden bizim takımdır bence. Çocuğun üstüne düşülmedi sakatlıktan sonra. Hem daha 23 yaşında. Şimdiden alıştırılırsa 25'in de falan oturur mevki. Ha ama tabi sabır lazım. Biz de yok oda.
    orada hakemin eyyam yaptığını herkes biliyor, ayrıca o maç orta sahadaydı ben orta sahada açık açık istemediğimi belirttim.. beklerin ilk görevi defanstır sonuçta 4lü defans dediğimiz yerde bekler de vardır, necip bek oynadığı maçlarda geçit vermedi doğru dürüst kaldı ki büyük maçlarda da oynadı misal gs maçı sneijder oradan etkili olamadı.. 6-7 maç oynamış bu adam sezon başı kampında sağ bek olarak denesinler anadolu da oynayanlar müthiş değilki en kötü avrupa haricinde oynayabilir, ortadaki performansından dolayı önyargılı olmaya gerek yok, başkaları en kötü oyuncusunu şah ilan ediyor bizimde bi tükürmediğimiz kalıyor afedersin
  • Mitoglou'ya laf edenin yatacak yeri yok çok çok önemli bir transfer tebrik ediyorum emeği geçenleri....
  • +Necip bindirme konusunda Tarık'dan kat ve kat iyidir. Bazen deli kafası esince orta sahada nasıl gittiğini hepimiz biliyoruz. Bu çocuk sağ beke alıştırılsın kendine güveni gelsin asıl bindirmeleri o zaman izleyin. Sağ tarafı ipe dizer resmen.
  • Necip'in iyi olmasindan sevinecek en basta benim bunu bir kenera koyayim en basiti turk oyuncu. Ama maclari izliyom diyem arkadaslar nasil gokhan gonulden ustun goruyor anlamiyorumm veya veliden veli bu sezon ozelliklle nasil kendini gelistirdi mottayla karsilastiranlar var motta hemen hemen het macta yirtti kendini mottada aptalca kart gordu ama sineye cekildi. Necip ins kat kat koysr ustune ben lafimi yerim hepinizden ozur dilerim ve bundan mutluda olurum bizim tek derdimiz besiktas kimseyi kirmak falan amacim yok

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Hele dur daha olmadı olsun ondan sonra tebrik edelim.
  • Fırat Günayer @firatgunayer · 21 dk.
    01.15..Beşiktaş'taki son durumu konuşalım..
  • quote:

Buyuk takimlara karsi herkes kpanir. Eger acmak istiyorsaniz hem sag hem de sol kanatin calismsi lazim. Yani beklerin surekli bindirmesi lazim. Biz niye son maclarda rakibi acamiyorduk hem de Motta gibi bindiren solbek varken? Nedeni basit mac boyu 1-2 kez ortasahayi gecen Necip yuzunden ve orta sahanin ortasindan yeterince hucumsal katki alamamamizdan . Hala soyluyorum alternatif oyuncu olarak her takimda oynar Necip ama asla ve asla as kadrodaki sagbek olamaz. Olursa bu seneden hicbir fazlamiz olmaz. Benim icin Tarik kat ve kat ustundur burasi net. Hava hakimiyetinde sorun var bu da dogru ama kendi gelistirecektir. Tarigin son 3 seneki gelisiminden herkes bahsediyor. Dolayisiyla ogrenmeye musait biri. Ayrica Fatih Terim , Mancini , Bilic , Onder Ozen bu cocugu begeniyor ve Gokhan Gonul den sonraki en iyi bek olarak goruyorlarsa bir bildikleri vardir heralde.Buradaki herkesten daha iyi bu oyunu bildikleri kesin .Ayrica su , Necip i begenmeyenler yok ozet izliyor, yok futbolu bilmiyor muhabbetini gecin. Kimse kimseye de cok bilmislik yapmasin. Sonuc olarak herkes kendi fikrini soyluyor , soyleyecek arguman kalmayinca baskasini kucumsemeye calismak hos olmuyor. Amac fikir tartismasi zaten. Ornegin ben herseyi iyi bilseydim cikar teknik direktor olur sahada konusurdum tipki buradaki herkes gibi.

hocam necip konusunda inanılmaz haklısınız.forumda necip hayranlığı var.kendisinin iyi niyetinden şüphem yok ama kesinlikle yeterli değil.özellikle sağ bekte oynadığı maçlarda takımın dengesi inanılmaz bozuluyor. forumdaki bazı arkadaşlar kendilerini otorite sanıyor ve bazı oyunculara toz kondurmuyor. genelde polemiğe girmem ama necip konusunda çok rahatsızım. necip hayranı arkadaşlar necipli maçlardaki galibiyet yüzdemize ve normaldeki galibiyet yüzdemize bakarak da durumu anlayabilir. bunun tam tersi durum oğuzhanda var.oynadığı maçlarda galibiyet yüzdemiz yüksek oynamadığında düşük oluyor. tek gösterge tabi ki bu olamaz ama çok önemli bir göstergedir.

• dewe34 kullanıcısına yanıt
    gene başladı reis. bu adama da güvenim kalmadı nedense.
  • quote:

quote:

Agam tabiki de tarik iyi. Ancak necibi de kucumsememek gerek. Bu forunda veliye herkes kazma dedu ancak gecen sezon ettigimiz laflari bir bir bize yedirmisti. Necibe donelim, son maclarda sag bek olarak gorev yapti ve tehlikeli ataklari kesmisti. Sag bek calismasi yapilirsa sefa gibi tariktan gokhan gonulden kat kat daha iyi olur. Ahanda buraya yazdim.

Insallah dedigin gelisimi yapar diyip noktayi koyalim. Mitroglou transferine donelim

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    Guvenilecek hicbirseyi yok ki. Gecen sene Alper Üstündağ , Firat Gunayer i takip ettim , neredeyse surekli yanildilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Fırat Günayer @firatgunayer · 21 dk.
    01.15..Beşiktaş'taki son durumu konuşalım..

Fırat'da olmasa var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Mitoglou'ya laf edenin yatacak yeri yok çok çok önemli bir transfer tebrik ediyorum emeği geçenleri....

niye tebrik ediyosun? kesinlesti mi ki?
  • 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.