Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayal kurmayalım Fulham 13m aldığı adamı 8m bonservis bedeli biçmez.
  • Opsiyonu kafaya takmayın yeter ki hakketsin bonservisiyle alınması seneye stad bitiyor gelirmiz çok artacak alırız her türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satın alma olacaktı**
  • ozgursum kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğin gibidir... 'Yönetim ile teknik heyetin aldığı ortak karar neticesi
    Tören transfer' edilmeyecek gibi tivit atmış...
  • Bakalım Fırat ne diyecek
  • Necip'i de Dani Alves yapmışız..Beşiktaşlı abartması diye bir şey var gerçekten.Hemen abartıyoruz.

Necip'i ben seviyorum.Takımda kalmalı.Canla başla oynuyor.Ama en fazla yedek olur bizim takımda.Çok iyi bir yedek olur.Necip'e, Tarık'tan iyi demek büyük saçmalık.Adam bek bile değil.Tarık büyük bir takıma giderse yeni GG olur.
  • Sağ bek için Musa'da var gerçi.Ben onu unutmuşum.O çocuğu bilmiyoruz.Eğer 2015-2016 sezonunda gelip direk oynayacaksa,gelecek senede Atiba ile idare edebiliriz sağ beki.
  • iste benim kizdigim nokta bu. Bu adamlar sozde Besiktas Muhabiri , Besiktasli GAzeteci. Ancak herkesin bildigi konulari sanki ozel haberleriymis gibi ortaya atiyorlar. Herkes biliyor ki Gokhan Tore nin alinma ihtimali cok dusuk. Bu yuzden Olcan a yoneldiler. Oradan da cok olumlu yanit alinmayinca Solbek icin de yerli aday bakilmaya baslandi. Kanat icin yabanci bakiliyor. Yani bizler bile iyi takip ile bunlari biliyoruz. Bize bilinmeyeni soylesinler. Onlara kalsa Ronaldinho ve Veysel Sari 10 kez imzalamislardi bizle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Necip'i de Dani Alves yapmışız..Beşiktaşlı abartması diye bir şey var gerçekten.Hemen abartıyoruz.

Necip'i ben seviyorum.Takımda kalmalı.Canla başla oynuyor.Ama en fazla yedek olur bizim takımda.Çok iyi bir yedek olur.Necip'e, Tarık'tan iyi demek büyük saçmalık.Adam bek bile değil.Tarık büyük bir takıma giderse yeni GG olur.

Ben kimseyi Alves yapmadım, hatta burada savunan kimse Alves falan yapmadı.Herkes hücumunun sıfır olduğunu üzerine basa basa söyledi.Ve yine herkes defansif yönünün etkisinden bahsetti.Bende demişim ki,

quote:

Diyin ki mesela Koray'ı alalım Musa ile 10 yıl oynasınlar katılırım.Ya da Almanya'dan bi 93-94'lü getirilsin aynı şekilde Musa ile oynasın 10 yıl.Ama Şener nedir hocalar..Serdar'daki gibi kanser olacaksınız.

Gayet net ve Tarık için de geçerli bu alıntı, şişirilmiş düz adamlara zaten kısıtlı olan bütçeden ciddi miktarlar ayıracağımıza diğer transferler tamamlansın da Necip oynasın sıkıntı olmaz demişim.Ana fikir o yani.Tabi Tarık alınırsa beni yanıltmasını çok isterim, neticede karaktersiz insan değilim takım başarısı önemli olan.

Klasik Beşiktaş'lı abartması değil de ''klasik Beşiktaş'lı yermesi''ne örnek vermişsin bence.Veli'de de böyleydin yine kabul etmiyorsun.Niye negatifsin kendi oyuncularımıza karşı ?

• Veli konusu ayrı.Aybaba zamanında ki Veli çok kötüydü.Kabul edelim ki kendini çok çok geliştirdi.5 metre ileri pas atamayan Veli,ara paslar atıyor şimdi.Böyle gelişmeye devam ederse 3-4 yıl içinde kaptan da olur.Hırsı,azmi zaten vardı biraz teknik beceri da eklenince kendini aştı.Umarım böyle devam eder.

Oyunculara karşı negatif değilim.Hatta Necip'i seviyorum baya.Sözleşme yenilemesine de çok sevindim.Çok yönlü bir oyuncu.Elinden geleni de yapıyor her maçta.Ama sağ bek için çok yetersiz bence.Necip ile sağ bekte devam etmek facia yaratabilir.Ha o da kendini geliştirir,hakikaten kaliteli bir bek olur bilemeyiz.Ama hücum yönünün gelişebileceğini zannetmiyorum.Savunma yönünde problemi çok yok zaten.Necip ile devam etme riskine girmemeliyiz.

Tarık gayet iyi bir oyuncu.Alınabilirse çok yararlı olur bize.O potansiyeli var.Gerçi Musa direk hazır gelecekse Atiba-Serder ile idare etmek daha mantıklı olur.Musa'dan umutluyum çünkü.

Beşiktaşlı abartması var ne yazık ki.Bu bende de var.Hepimizde var.Her oyuncumuzu göklere çıkartıyoruz.https://eksisozluk.com/klasik-besiktasli-abartmasi--3938404

• Fırat Günayer @firatgunayer · 22 sn.

1)Beşiktaş'ta nakit sıkıntısı var..Dolayısıyla transferleri aceleye getirmek istemiyorlar..Geçen Çarşamba Başkan'la oturma fırsatı bulduk..
  • Fırat Günayer @firatgunayer · 27 sn.

2) ''Ben bugün o transferleri yapsam, 10 milyon euro fazladan kulübe ödetmiş olurum'' dedi..Bekleme sebepleri bu..İşin gecikme sebebi de bu.

Fırat Günayer @firatgunayer · 27 sn.

3) Bi de nakit sıkıntısı var.Şu an olmayan bir gelirle,hem Ferrari,Aktif vsvs ödeniyor, hem stat yapılıyor,hem de transfer için uğraşılıyor.

Fırat Günayer @firatgunayer · 12 sn.

4) Velhasıl iş çok kolay gözükmüyor..Örneğin Lanzini için 2 haftadır kesin bitti deniyor..Oysa hala devam eden çok ciddi bir pazarlık var..

Fırat Günayer @firatgunayer · 29 sn.

5) Lanzini de ne Kap var..Ne biten birşey var..Oyuncu tamam..Kulübü tamam değil.Fiyat yükseltip duruyorlar..Olmaz mı? Olur..Ama kolay değil.

Fırat Günayer @firatgunayer · 27 sn.

6) Lanzini, Önder Özen'in istediği isim..Olması için uğraşıyor..Fiyatı Bjk şartlarına çekmek için savaşıyor...Gelirse büyük iş..

• Su yazdiklari ne kadar bos bir adam olugunun kaniti. Takip etmeyin su adami , prim yaptirmayin.
  • Nakit sıkıntısı olduğunu zaten bliyoruz. Boşuna krediyi beklemiyoruz. Şu kredi işi hallolsun artık. Takımın sıkıntısı çok fazla bu konuda. Ah ulan ah YD ne hallere düşürdün bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

Su yazdiklari ne kadar bos bir adam olugunun kaniti. Takip etmeyin su adami , prim yaptirmayin.

Birde demiyor mu başkanla oturma fırsatı bulduk falan.Senatör sanki buluğ çağından çıkamamış yıllardır.Yazık cidden.
  • Jones çok iyi oynuyor ya

Ayrıca arkadaşlar son 1-2 gün içerisinde bu konu özelinde reklam yapmaya çalışan kişiler türedi, lütfen alıntı yapmadan doğrudan şikayet butonunu kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Jones çok iyi oynuyor ya

Ayrıca arkadaşlar son 1-2 gün içerisinde bu konu özelinde reklam yapmaya çalışan kişiler türedi, lütfen alıntı yapmadan doğrudan şikayet butonunu kullanın.

Jones ile 2 senelik tek taraflı uzatma hakkımız var ama borsaya ne zamana kadar olduğu hakkında bilgi verilmemiş kalsa çok iyi olur aslında,adam kamp yiyince bambaşka birşey olmuş çok dinç gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

Su yazdiklari ne kadar bos bir adam olugunun kaniti. Takip etmeyin su adami , prim yaptirmayin.

Birde demiyor mu başkanla oturma fırsatı bulduk falan.Senatör sanki buluğ çağından çıkamamış yıllardır.Yazık cidden.

Su an ben twitter dan yazsam biseyler eminim ki bu adamdan cok daha iyisini yaparim. En azindan ufak tefe gizem katarim. Sagir sultanin bildiklerini ozel bilgiymis gibi satiyor. Baskan iyi egleniyor bununla, kesin demistir Firatcim bak bir tek sana soyluyorum , nakit sorunumuz var , hem transfer, hem stad , hem odemeler cok zor oluyor diye

• Veli'ye kötü iken kötü demek suç olmuş sanırım forumda. Bu sezon gayet iyiydi fakat bundan önce bank Asya seviyesindeydi. Azmiyle çok iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.