Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Gönül ister solda Olcay yerine Olcan olsun

Bakin onceden dedim yine diyom senin olcayi beslemen lazim adam muthis araya kaciyo eger 10 numara gelirse olcay ligin en iyi yerlisi olur 3. Yarida ferdi olmadigi icin iyi oynayamadi olcay iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam Tarık ve Özgür Çek işini bizzat Mehmet Akman'a soracağım öğrenebilirsem yazarım buraya da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Akşam Tarık ve Özgür Çek işini bizzat Mehmet Akman'a soracağım öğrenebilirsem yazarım buraya da

(SORAMADI)

Yarın KAP bildirimi garanti gelir(GELMEDİ)
  • Bu yönetim survivordan Ahmet Dursun u bile alamaz !!!!
    Biliç karısıyla aynı menajer şirketinde olmadığı için sözleşme imzalamamış.!!!

Troller iş başına :D

• Seneye 11 biyle olsun bizi kimse tutamaz
    Tolga
    şener-moledo-franco-motta
    veli-oguzhan
    gokhan-lanzini-olcan
    mitroglu
    bunun olmasi zor degil
    sener 2 € serbest kalma maddesi var(yaklasik)
    Lanzini 4-5
    Olcan 4
    Gokhan 4
    Motta yida 1-2 verdin mi 15-17 felan ediyor taksitle alirsin lanziniy le gokhani olur

• Mikael Akerfeldt. kullanıcısına yanıt
    Amin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

Ertuğrul Sağlam ın gol atmaktan aciz oyun yapısı ile Beşiktaş ı karıştırmamak lazım. Sen Necip in Tarık dan daha mı iyi hücumu olduğunu düşünüyorsun ?

ertuğrul sağlamın geliş tarihini net hatırlamıyorum 1-1,5 senedir var desek bu adam 3 senede 1 asist yapmış.. benim için gelecek adamın fark yaratması lazım necip bu sene 1 asist yapmış hücumu bu kadar kör olan bir adam yani net katkı yapmış olarak gelmesi lazım, 32 maçta 0x0 yapmış adam beşiktaşı nasıl hakediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Gönül ister solda Olcay yerine Olcan olsun

olcan da olsa olcay ondan alır formayı, önemli olan olcayın yedeğinin o formsuz olduğu zamanlarda devreye girmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Ertuğrul Sağlam ın gol atmaktan aciz oyun yapısı ile Beşiktaş ı karıştırmamak lazım. Sen Necip in Tarık dan daha mı iyi hücumu olduğunu düşünüyorsun ?

ertuğrul sağlamın geliş tarihini net hatırlamıyorum 1-1,5 senedir var desek bu adam 3 senede 1 asist yapmış.. benim için gelecek adamın fark yaratması lazım necip bu sene 1 asist yapmış hücumu bu kadar kör olan bir adam yani net katkı yapmış olarak gelmesi lazım, 32 maçta 0x0 yapmış adam beşiktaşı nasıl hakediyor?

Daha iyisini söylesene şu an yerli. Kimse ideal bek demiyor ancak Necipten kat ve kat iyi bek olduğu da açık. Daha iyis de yok alınacak . Dolayısıyla karşı çıkılacak bir transfer değil bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Daha iyisini söylesene şu an yerli. Kimse ideal bek demiyor ancak Necipten kat ve kat iyi bek olduğu da açık. Daha iyis de yok alınacak . Dolayısıyla karşı çıkılacak bir transfer değil bence.

necipten kat ve kat iyi değil o belli, necip 6-7 maç oynamış ilk defa kariyerinde ve defansif açıdan çok güzel katkı vermiş, tarık ise korner ve ortalarda arka direk golü yediren bir adam sadece hücuma necipten fazla çıkıyor diye necipi ezmeyelim.. misal hücumcu bir adam isteniyorsa alsınlar şeneri, 7 asist yapmış bu sezon ve ligin en iyi orta kesen adamlarından biri, tarık gibi 6 ay önceden bedava olupta alınmamazlık yapılmamış ve kendini geliştiren bi çocuk..

• quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Ta hiç bişey yapamıyorsak atsuyu kirala chelseden Lanziniyi al mitroglu yuda kirala Mottayıda al kapa transferi çokmu zor bunlar anlamıyorumki

YÖNETİM UYUMA SABRIMIZI TAŞIRMA.

evet ya ne bicim bir yonetim bu? en azindan bi lanzini alsin, realden di maria ve benzema'yi falan kiralasin. sabrimizi tasirmasin!
  • yarın çok hareketli bir gün olacak gibi geliyor bana
  • Beşiktaş merakla beklenen transferlerin artık gelecek hafta açıklanması bekleniyor. Siyah-Beyazlı takım "3 yabancı+2 yerli" projesiyle yola çıktı. Şu ana kadar ise dış transferde adım atılamadı. Ancak Kartal, gelecek hafta Almanya kampı öncesinde imzaları attıracak. Kartal, Motta'nın bonservisini bitirme noktasına gelirken Lanzini için de River Plate ile 5 milyon, oyuncu ile de 4 yıllığına 6 milyon euro karşılığında anlaştı. İş menajerin 300 bin dolarlık komisyonu kabul etmesine kaldı.

OLCAN VE SEFA DA SIRADA

Moledo için 3 milyon euroya Metalist ile imzalar atılmak üzere. Fulham'dan 1 yıllığına kiralanan Yunanlı golcü Mitroglou için de 2.5 milyon euroya anlaşma tamam gibi. Kartal, geçen yıl kiralık oynayan Motta ile haftaya başlayıp 3 dış transferle bir haftayı tamamlamak istiyor.. Olcan, Sefa ve Gökhan Töre için de temaslar sürüyor.

Kaynak; İddaalı Haber
  • Yeni sezon hazırlıklarına 24 Haziran’da başlayacak olan Beşiktaş, bir süredir transferi için çaba harcadıkları oyuncular hakkında resmi açıklamaları bu hafta yapmayı planlıyor.

Siyah beyazlılar, transferde resmi adımları atmaya hazırlanıyor…

Transfer planlamasında defans, orta saha ve forvet hattına yabancı 3 oyuncu almayı düşünen Yönetim Kurulu, görüştüğü futbolculara ile resmi imza attırmak için geldi.

Yönetimin ilk olarak Rodrigo Moledo ile anlaşma yapması bekleniyor. Metalist Kharkiv’den 2.7 milyon euro karşılığında transfer edilecek Brezilyali defans oyuncusuna yıllık 1.3 milyon euro ücret ödenecek. Transferde bir sorun yaşanmaması halinde 26 yaşındaki Moledo’nun Almanya’da yapılacak hazırlık kampına katılması tahmin ediliyor.

YENİ 10 NUMARA LANZINI
    Beşiktaş’ın sona yaklaştığı diğer isim ise Arjantinli orta saha oyuncusu Manuel Lanzini.

21 yaşındaki futbolcu için uzun süren pazarlıklar sonucu River Plate ile büyük oranda anlaşan yönetiminin, bu hafta içinde resmi imzalari atması sürpriz olmayacak. Beşiktaş yeni 10 numarası Lanzini ile 4 yıllık mukavele imzalamayı planlıyor.

MITROGLOU TAMAM GİBİ ANCAK…
    Bu hafta içinde sonuçlandırılması düşündüğü diğer transfer ise Yunan forvet Kostas Mitroglou.

Teknik direktör Slaven Bilic’in ısrarla istediği golcü futbolcuyu 1 yıllığına kiralamayı düşünen Beşiktaş, Fulham ile uzlaşma sağladı. Şu anda Yunanistan Milli Takımı ile Brezilya’da bulunan 26 yaşındaki oyuncunun geçen sezonun ikinci yarısında ve Milli Takim’da sakatlık yaşaması yönetimi daha dikkatli olmaya yönlendirdi.

Mitroglou’nun son sağlık durumu ile ilgili geniş kapsamlı rapor istenirken, yapılacak kontrollerinde ciddi bir sakatlığa rastlanmaması durumunda Yunan oyuncu Beşiktaş’ın yeni forveti olarak kadroya dahil edilecek.

Kaynak ntvspor

Masaya 3 KAP daha koyun

• alper bahadır ‏@alperbah 2 sa.

eses Erkan ve Tarik buyuk takima gitmek istediği icin satmaya gonulsuz degil,sivok ve eneramo'yu istemiyorlar , omer ve holosko favorileri

erkan ne yaw, erkanı beğenmiyorum holoskoya birebir takas yapsınlar işte veya aytaç + tarık = ömer + holosko + yetersiz gelirse 1m
  • Yil olmus 2014 hala necip diyen var hic mi mac izlemiyorsunuz ya necipten ne sag bek ne orta saha olur ha necip e bel baglicaksak 3 luk normal bizim icin

• Turk sag bek almak zorunda degiliz ki niye oyle bi hava var

Mitroglu lanzini olcay tore veli oguzhan ramon moledo ersan yabanci sag bek tolga

5 yabancili guzel bi kadro .

+3 icin ; atiba , pedro , defansif orta saha

Seneye 6+4 de daha rahat ederiz simdi cop bi yerliyi alip seneye tekrar bek arayacagiz .

Yerli yedekler ; cenk tosun olcan kerimfrei necip muhammed demirci ismail serdar cenk gonen

Ben boyle dusunuyorum .. seneye musa gelecek diyosunuz olabilir ama serdar alindi cöp cikti yerli sag bek gelecek , seneye musa gelecek musadan istenilenilen performans alinmazsa 3ude silinip tekrar sag bek arayisa gircez. En iyisi simdiden saglam bi bekle orayi cozelim orta saha forvet bi yerden 1 seneligine yabanci yerine yerli oynatiriz diger sene %90 6+4 kurali gelecek .

• Mitroglou tam sistemimize göre bir oyuncu. Hem Almeida'nın oyun stilini aratmaz hem de Almeida'dan daha çok katkı sağlar.
  • mmusty35 kullanıcısına yanıt
    orta sahada olmasına bende karşıyım fakat sağ bek denersek olur bu çocuk, sağ bekte ne eksiğini gördün kardeşim güzelce tartışalım fakat hiç mi maç izlemiyorsunuz 3.lük size normal gibi şeyler yakışmıyor

Ekrem Önder Çiftçi ‏@eonder9 12 dk.

Beşiktaş'ın 26 yaşındaki golcü Kostas Mitroglou için Fulham'a kiralama bedeli 700 bin Euro,kendisine ise 2.5 Milyon € vereceği belirtildi.

yarı saha felan da sondakika geçiyor
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.