Şimdi Ara

Beşiktaş 2012/2013 Sezonu Maç Konusu | STSL | Beşiktaş - Fenerbahçe (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.768
Cevap
23
Favori
247.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlat şu ligleri Eylül 15 de filan neyine Ağustos yav, Ekimde başlıyor okulum 2 ay önceden başlayacağım İstanbul'a gelip gitmeye yav.
  • Hiç umudun olmadığı bu sezonda Bismillah deyip bekleyelim bakalım ama ilk 2 hafta kazanırsak şampiyonluğun en güçlü adayıyız !!!
  • Buraya yaziyorum alintilarsiniz. Gecen seneden daha iyi olacagiz. Gorusuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 9 hafta sonunda ya Aybaba gidecek ya da takım ilk ikiye oynayacak.Hadi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

İlk 9 hafta sonunda ya Aybaba gidecek ya da takım ilk ikiye oynayacak.Hadi bakalım

Aynen ilk 9 hafta kader haftası. Ya tamam ya devam
  • Valla Demirören yönetimindeki gibi ilk haftalar kötü olursa hocayı postalayalım anlayışı Fikret Orman'da olmaz. Ama Aybaba'nın talihe bak ilk 9 hafta en baba maçlar oynanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Valla Demirören yönetimindeki gibi ilk haftalar kötü olursa hocayı postalayalım anlayışı Fikret Orman'da olmaz. Ama Aybaba'nın talihe bak ilk 9 hafta en baba maçlar oynanacak.

Usta zaten Fikret başkan ısrarla aynı şeyi söyledi, ben teknik adamımın arkasında duracağım.İstikrar olacak, dedi.Ama taraftardan 1 gr destek yok, bu sebeple yazdım ben mesajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Valla Demirören yönetimindeki gibi ilk haftalar kötü olursa hocayı postalayalım anlayışı Fikret Orman'da olmaz. Ama Aybaba'nın talihe bak ilk 9 hafta en baba maçlar oynanacak.

Usta zaten Fikret başkan ısrarla aynı şeyi söyledi, ben teknik adamımın arkasında duracağım.İstikrar olacak, dedi.Ama taraftardan 1 gr destek yok, bu sebeple yazdım ben mesajı.

Taraftar konusunda haklısın hocam. Benim görüşüm taraftar sıkıntı çıkarırsa Sportif Direktörlüğe getirilir ve yerine yenisi aranır. Herkes memnun olur böyle olursa.
  • Haydi bakalım yerimizi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Tranquillity

Buraya yaziyorum alintilarsiniz. Gecen seneden daha iyi olacagiz. Gorusuruz.

Yani en az 3lük mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Yani en az 3lük mü?

Aslında üçüncü oluruz diyecektim ama böylesi daha karizmatik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Yani en az 3lük mü?

Aslında üçüncü oluruz diyecektim ama böylesi daha karizmatik

• ilk iki hafta olumsuz geçerse aybaba'nın kuyusu kazılır.
  • 5 te 0 çekecez, del bosque nin sezonu gibi olur.
  • İlk hafta ibb yi yenersek gs yi de yeneriz.
  • iyi oldu gs 2 hafta olmasi. bi ayaklarini yerden keselim de pembe bulutlardan yeryuzun insinler. playoffdaki son dakikalar da korkutan top cevirmeleri cok komikti.
  •  Beşiktaş 2012/2013 Sezonu Maç Konusu | STSL | Beşiktaş - Fenerbahçe

Beşiktaş - Manchester City
  • 5 atarız.
  • Muhtemel 11 yazalim bari ; Cenk-Hilbert-Toraman-Atinc-Ugur-Necip-Oguzhan-Mami-Ferdi-Mustafa-Akyuz almeida ve sivok'u yazmadim kampa daha yeni katildilar diye , ama oynasalar daha iyi olur tabii
  • Bugünkü maçın geniş özetini verecek bir kanal yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.