Şimdi Ara

BERSERK ベルセルク (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
9
Favori
25.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:35:51 >
  • Ben lisede başlamıştım o zamanda uzun zaman sonra böyle paylaşımlar yapılır 2 3 manga hızlıca çıkar sonra yine kesilirdi. Aynısı olacak yine..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:35:58 >
  • o kadar hype'ladılar böyle bir şey olacağı belliydi. new beginning ne alakaysa. sergi'de orijinal içerikler var da internette de fotoğraf falan paylaşılır mı acaba? serginin sitesini aşağıya bırakıyorum

https://www.dai-berserk-ten.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 23 Ekim 2020; 20:30:59 >
  • yeni sayı çıktı. ben aşağıdan okuyorum.

https://readberserk.com/chapter/berserk-chapter-362//

sonunda da miura şöyle bir yazı paylaşmış... corona'dan arkadaşını kaybettiğini, çok yalnız hissetiğini söylemiş.

BERSERK ベルセルク

şimdi teorilere göre

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    skull knight'ın diğer 4 godhand üyesini öldürdüğü ve sadece void'in kaldığı düşünülüyor. siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 23 Ekim 2020; 20:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

yeni sayı çıktı. ben aşağıdan okuyorum.

https://readberserk.com/chapter/berserk-chapter-362//

sonunda da miura şöyle bir yazı paylaşmış... corona'dan arkadaşını kaybettiğini, çok yalnız hissetiğini söylemiş.

şimdi teorilere göre

Spoiler,

skull knight'ın diğer 4 godhand üyesini öldürdüğü ve sadece void'in kaldığı düşünülüyor. siz ne düşünüyorsunuz?

Spoiler,

Çok büyük ihtimalle o şekilde, ama ben daha çok ardında yatan hikayeyi merak ediyorum. Kollarında ölen kız Elf adasının kraliçesi Danann ile aşırı benzerliğe sahip. Bağları büyük bir ipucu gibi aslında.

Öyle bir yerde kaldı ki, kafayı yememek elde değil. Çizimler harika ama işte gel gelelim beklemek beklemek ve beklemek. :/

• 5 6 yıl önce 300lere kadar gelmiştim. şimdi baştan başlamak istiyorum ama en azından başlangıç kısmını fiziksel halini satın alıp okumak istiyorum türkçe. hiçbiyerde stoğu yokmuş. nasıl bulunur. veya ne zaman yeni bi basım olur

• Zor olur.berserk ve gantz türkiyede yasaklandı.sahaflara falan bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keen777

5 6 yıl önce 300lere kadar gelmiştim. şimdi baştan başlamak istiyorum ama en azından başlangıç kısmını fiziksel halini satın alıp okumak istiyorum türkçe. hiçbiyerde stoğu yokmuş. nasıl bulunur. veya ne zaman yeni bi basım olur

gereklişeyler'den alabilirsin şu an stokta sadece 3. cilt gözüküyor:

https://www.gerekliseyler.com.tr/arama/berserk

mağazalarından gidip de bakabilirsin internetten satmıyor da olabilirler.

@ozman80 ne yasaklandı tam olarak? yasaklanan bir şey yok.

• equasezy1 kullanıcısına yanıt

Gantz ve berserkin yeni ciltleri asla çevrilmeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozman80 O kullanıcısına yanıt

yasaklanan bir şey yok telif hakları nedeniyle çevrilmiyor.

• Bunlar ölebiliyor demek.

BERSERK ベルセルク

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanameSama -- 5 Kasım 2020; 0:17:40 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:42:56 >
  • Mangadex 363 çıktı.

Spoiler,

Godhand üyelerinden yenilenenler var. Sanki son 1000 yılda Void şerefsizi hariç hepsi ölüp yerin başkalarına bırakmış.
  • Geçmişte birçok defa animelerini bitirmiştim bugün mangası bitti gerçekten efsanenin efsanesi herkesin ölmeden önce okuması gereken bir yapım. Bölümler 3-4 ay ara ile çıkıyor sanırım tek sıkıntı nasıl bekliyecez.

• HeLLgaTe kullanıcısına yanıt

Ölmemeye çalış.

Ben mesela Berserk bitene kadar hayatta kalmaya çalışıyorum çünkü senede bir bölüm falan çıkıyor.

• Spoiler,

Cthulhu mitosunu bile koymuşlar mangaya. Sırf Casca akıl sağlığına kavuşunca ne olacak merakıyla okuyorum 4 saattir oku oku peri adasına gidemediler bi.
  • bu inanç olayları bitti de, golden ageden daha iyiymiş, umarım sıradaki arc daha da iyi olur.

hızlı okuyuncab da çizimlerin gelişimini bariz görebiliyor insan, bu arcla beraber aştı bazı paneller

• Hızlı okuma, haftada bir sayfa okumaya çalış. Senede iki chapter çıkıyor çünkü. BERSERK ベルセルク 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 2 Mayıs 2021; 17:21:50 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.