Şimdi Ara

Berbat hayatım herşey için çok mu geç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ben de istemediğim bölüm bıraktım.Sonra bazı şeyler yüzünden iki sene bekledim.

Sevmediğim bir işi yaptıktan sonra 18 olsam ne değişecekti ?

Ömür boyu bana zulum verecekti.Erken bitirmek bir avantaj doğrudur ancak her şeyi de erken bitirmeye bağlamamak lazım.

Sonuçta ömrünün büyük bölümü işinde geçecek.Sonra yükselmek istediğinde severek yapabileceksin mesleği.
  • kardeşim öncelikle yaşın geç değil bence özelden pm atarsan daha ayrıntılı şekilde yardımcı olabilirim bende geçtim bu yoldan çünki
  • quote:

Orijinalden alıntı: peymane95

sana bir yaşadığım olayı anlatayım

belediye otobüsünde her konuda konuşan yaşlı amcalardan birine rast geldim ( bu tipi bilirsiniz ) işte laf lafı açtı ve şöyle bir şey geçti aramızda

benim 54 yaşında arkadaşım var . devlet memuruydu . ve adam memur olmaktan bir gün bıktı össye hazırlandı emekliliğini alıp dershaneye yazıldı . dokuz eylül tıpı kazanıp 54 yaşında dahiliyeci oldu şuan dahiliyeci . okumanın yaşı yoktur.

iyi sallamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

belediye otobüsünde her konuda konuşan yaşlı amcalardan birine rast geldim ( bu tipi bilirsiniz ) işte laf lafı açtı ve şöyle bir şey geçti aramızda

benim 54 yaşında arkadaşım var . devlet memuruydu . ve adam memur olmaktan bir gün bıktı össye hazırlandı emekliliğini alıp dershaneye yazıldı . dokuz eylül tıpı kazanıp 54 yaşında dahiliyeci oldu şuan dahiliyeci . okumanın yaşı yoktur.

iyi sallamış...

• Dostum yaşım 21 bilgisayar programcılıgını bitirdim gayette iyiyim bu meslekte ama hayalimde savcı olmak vardı ve simdi bunun için çalısıyorum yasım 30 a gelse bıle bır gun hukuk fakultesını kazanıcam gecen yıllarına acıma bosuna cunku kazandıgın zaman hıc bıseyın onemı kalmıcak emın ol yenı hayatın daha guzel olur eger hukuk fakultesını gercekten ıstıyorsan. Yaşı takma hukuk fakultesını ılk senesınde kazanan bence sayılıdır. herkesten buyuk olursanda takma cunku 1 kac yas buyuk olmak her zaman ıyıdır. Kızlar buyuklerden hoşlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dempsey10 -- 31 Mayıs 2013; 1:15:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneDayy

quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

iyi sallamış...

Daha kötüsü adam buna inanmış

• salladım. aman!!!!! dikkat ağzına gelmesin kardeşim
  • Ya taktığın şeye bak. Bende 3.yıla hazırlanıyorum ideallerim doğrultusundaa benimde yaş oldu 20 seneye gidicem olcak 21. Yanımdaki adamlar belki 17 çoğu 18. Ne fark edecek çocukluğunu hatırla sen 10 yaşındayken mahallede o yaşta adamlarla 2 taş 1 topla maç yapıyodun forumda ygs-lys bölümüne bakan adamlarında yaşları 17-21 arasında. bi günden bi güne millet birbirine bişey demiyorki okulda desin. herkes yaşına bakmadan birbirlerine birşeyler danışıyor. hem üstte bir arkadaş çok güzel yazmış düşündüm 22 yaşında adamla ne diye dalga geçicem diye. Hem hacı sen üni bırakıp gelmiş olcaksın, adamların gözünde spartacus gibi bişeysin yani. Takma. Bu yaşlarda kaybolan yıllar eğitim amaçlı. Sen istediğin mesleği yapmayıp 30lu yaşlarda 5 para kazanamazken kaybetceğin yılları düşün derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puslu.kıtalar.atlası -- 31 Mayıs 2013; 18:28:46 >

• 21 yaşındasın daha çok gençsin 29 yaşında hakimlik sınavlarına girenler var.Ama endişe hep oluyor insanda bende 18 yaşındayım bu sene lys giricem muhtemelen istediğim puanı alamıycam seneye girecem bende de bir üzüntü umutsuzluk var herkesin bir derdi var anlıycağın.
  • Eyvallah beyler hepinize yorumlarınız için teker teker değerlendiriyorum
  • Olmusun abi sen en iyisi intihar et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı Durum var özel üniversiteye gidebilirim ama istediğim bölüm olmuyor özel olsa bile.1 yıl vermekten korkuyorum yine yapamam diye arkadaşlarım gezerken ben çalısicam diye galiba..ailem de arkamda değil benim seneyi hiç düşünme bile diyorlar senin annen en azından arkanda çok iyi anlıyorum seni Durum zor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

bende de aynı Durum var özel üniversiteye gidebilirim ama istediğim bölüm olmuyor özel olsa bile.1 yıl vermekten korkuyorum yine yapamam diye arkadaşlarım gezerken ben çalısicam diye galiba..ailem de arkamda değil benim seneyi hiç düşünme bile diyorlar senin annen en azından arkanda çok iyi anlıyorum seni Durum zor gerçekten

Aynen hocam bu sistem bizi ne hale getirdi biz de az eşek değiliz tabi .. Senin yaş kaç bu arada
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.