Şimdi Ara

Beramus - :DisasteR: pk video (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bi warriorda olması gereken sey silah ceşitliliği ve her silahla aynı işi yapabılmek tum vol. leri izledim gercekten cok guzel oynuorsun basarılarındewam eder inş. tebrikler.
  • qüseL video eLine saqLık , ahh warriorluk ahh adamın arkasında her giganı indirip kaldırdıında canı patır patır inmesi ne kadar eqlendirio ki izlerken biLe anLaşıLıo , Disaster dostum aynı serverdeiz düzqün adamsın hep böLede olrsun umarım ..
  • gercekten gusel kullanıosun tebrikler...
  • video neden net değil yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeseGeneration

bi warriorda olması gereken sey silah ceşitliliği ve her silahla aynı işi yapabılmek tum vol. leri izledim gercekten cok guzel oynuorsun basarılarındewam eder inş. tebrikler.

öncelikle teşekkürler...

ben bu oyuna başladığımdan beri warıor oynuyorum. bu ikince charım daha önceki hack yemişti ama sağlık olsun charımı iyi bi seviyeye getirdim. evet dediğin gibi her silahta nasıl daha seri nasıl daha etkili vurabileceğimi biliorum az çok. tekrar teşekkürler video çekip bu video hakkında güzel yorumlar aldığım için çok m. oldum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Efsane34

qüseL video eLine saqLık , ahh warriorluk ahh adamın arkasında her giganı indirip kaldırdıında canı patır patır inmesi ne kadar eqlendirio ki izlerken biLe anLaşıLıo , Disaster dostum aynı serverdeiz düzqün adamsın hep böLede olrsun umarım ..

teşekkürler.açıkcası serverda çoğu kişi beni tanır. kimse bi zararım olmadı.bunun nedeni ile oyunda çok aşırı bir çevreye sahip oldum bundan memnunum. herşey için teşekkürler.
    ve bu arada isim neydi oyunda.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.karahisar

video neden net değil yav

video netliğine gelince bişey sakladığım filan yok emin ol sadece hattım yüzünden oluyor. 256 sınırsız hatttım var . düşün işte bir video yu upload etmek nekadar sürceğini ondan videoların boyutu düşük ve doğal olarakta kalite deil.
    ama özel istek gelirse video kalite olarakta koyarım sorun deil beklicez artık

• şarkıların ismlriiversen kardeş ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: FukaAsw

şarkıların ismlriiversen kardeş ???

1. Killing Joke - The Death and Resurrection Show
    2. Lady Sovereign - Love Me Or Hate Me (Dirty)
    3. Bumblefoot - Turn around

• Emre diğer videoların gibi bu da süper olmuş :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: _d1abl0_

Emre diğer videoların gibi bu da süper olmuş :D

güzel çar
  • güzel char tebrikler +8 giga güzel +7 shell set yerine +8 çitin kulan bence takılarıda biraz sağlamlaştır iyi oynuyosun

yani takıların kaliteli ama küpeleir satarak pe we alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzaslan66 -- 28 Mayıs 2007; 20:14:06 >
  • tabiki itemler iyileştikce charımı kullanmam benim için dahada rahatlaşır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Large

quote:

Orjinalden alıntı: _d1abl0_

Emre diğer videoların gibi bu da süper olmuş :D

güzel çar

• Vay anasını üstünden 10 yıl geçmiş bee ozamanlar .ok iyidi oyun ya
  • clana alım var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cilehta

clana alım var mı

Bi 10 yıl önce gelsen belirli koşullarla vardı :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.