Şimdi Ara

Benzinli passat ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırdır banka hesaplarımı mı inceledin nerden çıkarttın son param olduğunu?

Belirttiğin rakam kadar hasar kaydı olursa araç perte cıkmış olur! Her tüketici gibi en doğal hakkım satarken zorlanmak istemem! 25 yıl bir fiil çalışıp alın teri ile biriktirdim tabikide düşünücem. Boş yorumlarını ve şahsını alıp gidebilirsin! Her konu açanada bir yorumda bulunmayın
  • Mehmet sabır M kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfır değil, 2. el alınacak ve siteye bir girip bakarsanız dizelle - benzin passat fiyatları aynı zaten
  • Teşekkür ederim hocam. Honda'nin D segment aracı varda ben mi bilmiyorum. Ben vag grubu araçları seviyorum, başkası farklı marka model araç sever. Herkesin fikrine - zevkine saygım sonsuz ama ben bir vag konusu açtığımda anti vagcılar doluşuyor hemen anlam veremiyorum.

Markaların ortağı değiliz, hissedarı değiliz ne bu takım tutar gibi
  • Fulcrum299 F kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel değerler hocam hiçte korkulcak bir yakıt tüketimi yokmuş. Bilgiler için elinize sağlık
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Bende bunu anlamıyorum. Yok ev alırım, yok dükkan alırım. Yok şu kadar faiz..!

Yahu kardeşim, tabiki evin filan yoksa ev alınmalıdır. Ama benim evim var gayrimenkul yatırımımda var. Ben araç istiyorum. Ne yapayım sürü ile betonu
  • Tekrar söylüyorum. Ben yatırım tavsiyesi yada para mı ne yapacağım diye sormuyorum. 2 tane comfortline passata bindik kullandık, yükümüzü çekti. Şimdi diyorum Benzinli highline alsam, Ülkede yinede bir dizel hastalığı var. Bir nakit sıkışıklığında kısa vadede satabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Hayırdır banka hesaplarımı mı inceledin nerden çıkarttın son param olduğunu?

Belirttiğin rakam kadar hasar kaydı olursa araç perte cıkmış olur! Her tüketici gibi en doğal hakkım satarken zorlanmak istemem! 25 yıl bir fiil çalışıp alın teri ile biriktirdim tabikide düşünücem. Boş yorumlarını ve şahsını alıp gidebilirsin! Her konu açanada bir yorumda bulunmayın

Foruma konu açıyorsan her türlü cevap gelir zoruna giden bir yorum gelince sen yazma deme hakkın yok. Ben fikrimi ilk mesajda yazdım. Git Honda al, Toyota al gibi bir ifadem olmadı değil mi? Ama başlıkta Passat yazıyor diye forumun kadrolu vag hayranları gelip Honda'cı ya ondan yazıyor filan dediler.

İstersen CR-V için istersen Mercedes C180 için bu başlığı aç benim yorumum yine aynı olurdu. Daha almadan nakite sıkışırsam satarım, hangi motor satılıyor filan diyene mantıklı bir öneri verilmez. Sen kullanmak için araç almıyorsun paranı değerlendirmek için yatırım yapıyorsun. Kullanmak için araç alacak birisi aracın yakıt tüketimini, yol tutuşunu, bakım masrafını, kronik arızalarını filan sorar hangi motoru daha iyi satılırı değil.

Parça parça 120 bin değil 200 bin TL kaska kaydın olsa yine de perte ayrılmaz. Daha bunu bile bilmiyorsun. Bu kafayla işin çok zor kolay gelsin. Gerçi birazdan vag hayranları doluşup Passat al diye sırtını pehpehler moralini düzeltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 28 Ocak 2021; 0:32:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    360 bin lik ev 1500 1600 tl kira getirisi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kasko diye birşey var hiç duydun mu?

Hasar kaydı diye birşey duydun mu peki?

Trolleye trolleye forum bitti siz bitmediniz

• quote:

Tekrar söylüyorum. Ben yatırım tavsiyesi yada para mı ne yapacağım diye sormuyorum. 2 tane comfortline passata bindik kullandık, yükümüzü çekti. Şimdi diyorum Benzinli highline alsam, Ülkede yinede bir dizel hastalığı var. Bir nakit sıkışıklığında kısa vadede satabilirmiyim
    Nasıl bir likitide problemi olacağına bağlı. Senin gelir gider durumunu bilmeden bu sorunun cevabı olamaz. Kafanda nasıl bir kötü durum algısı var o da önemli. Borcu olmayan adam bu kadar düşünmez. Benim bu milletten öğrendiğim passata biner ama evi kira, kaskosu yok, geliri düzensiz veya vasat altı. Böyle durumda olsam bende bineceğim araba hızlı satılsın derim. Ama şöyle bir şey var krizlerde genel likidite problemi olan dönemlerdir. Zenginler hariç çoğu kişi bu problemleri kucağında bulur. Ve kimse gidipte faiz bu seviyede iken çok rahat passat alamaz. Hızlı al sat aracı demek fiyatı itibariyle alıcısı çok, model/marka itibariyle tutulabilir olması demek. Araştır 90 lı yıllarda passat kaç adet satılıyor imiş 2.eli nasılmış. Çünkü her konuda 90 lara hızlıca döndük. Hatırlıyorum zengin adamlar passata binerdi. 2.elde satarken bir ev parası isteniyordu. Millet ise passat alana kadar ya ev alır yada parasını faize koyardı. Genellikle faiz ve dolara koyardı. 2001 krizinde aldıkları fiyatın yarısına satamadılar çoğu kişi. Dolar bazında. Unutma paranın maliyeti artınca kimse araba filan almak istemez veya alacaksa uygun fiyatlı bir şey alır.

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Bende 2006 astra h var kardeş. Öncelikle üslubuna dikkat et diyeceğim, ama profiline girince ortalama iqun kendini ele veriyor, malesef Türkiye de senden çok var ve eğitilemezsiniz. bu yüzden üslubun konusunda yapabileceğimiz bişey tıbben yok çünkü ortalama bir homo sapiens in beyin gelişimi 25 yaş civarında tamamlanır, üzgünüm.

İnanmayın böyle adamlara, kendiniz test etmeden almayın benzinli Passat. Mutlaka test edin, kullandığınız güzergah sabit stabil bir yerse binilir alınır. Çok dur kalk yapacaksanız kesinlikle az yakıyorum diyen adamların lafına inanmadan test edip alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 28 Ocak 2021; 10:7:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Bende 2006 astra h var kardeş. Öncelikle üslubuna dikkat et diyeceğim, ama profiline girince ortalama iqun kendini ele veriyor, malesef Türkiye de senden çok var ve eğitilemezsiniz. bu yüzden üslubun konusunda yapabileceğimiz bişey tıbben yok çünkü ortalama bir homo sapiens in beyin gelişimi 25 yaş civarında tamamlanır, üzgünüm.

İnanmayın böyle adamlara, kendiniz test etmeden almayın benzinli Passat. Mutlaka test edin, kullandığınız güzergah sabit stabil bir yerse binilir alınır. Çok dur kalk yapacaksanız kesinlikle az yakıyorum diyen adamların lafına inanmadan test edip alın.

mental yorgunluğunun başladığına eminim ama kanıtlayamam... Çok fazla dur kalk yapılan yerlerde dizel su falan mı yakmaya başlıyor ? dizel 9-10 yakar benzin 12-13 bu işin kıralı budur. Tsi motordan bihabersiz o dandik atmosferik motorlu araçlara alışmışsınız ondan hep bu yorumlar.

• Neden herkes birbirine hakaret ediyor? Neyi paylaşamıyorsunuz?

• dizeli niye bıraktınız bende dizel var çok memnunum. hatta satıp 2021 elegance alıyım diyorum dizel.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

dizelin 9-10 yaktığı yerde kaç yakar benzinli? istanbul trafiğinde sık sık olabilecek bir durum, ben söyleyeyim 15'ten başlar. tamam tsi motor tasarruflu ama tdi motorla kafam çok rahat gerçekten. şahsen golf için tsi motor tamam -ki öyle yaptım, golf'üm tsi idi-, passat veya tiguan'sa mevzu dizel olmalı. şu an halen dizeller var, bence dizel al.

2.el konusuna gelince de tamam benzinli passat da iyi gider ama asla tdi + dsg gibi olamaz. tdi + dsg = çeyrek altındır passat için donanım bağımsız.

hem 2. el konusu hem de yokuş sebebiyle aynı paraya benzinli cam tavanlı highline alabilecekken dizel comfort tercih ettim. şahsen benzinli alacak olsam passat kadar geniş olmamasına rağmen baş mesafesi, ferahlık, ailemin çok sevmesi gibi sebeplerden tercihim cam tavanlı tiguan olurdu.

Alıntıları Göster

Yok kardeşim 25 litre yakar,

Nickini gerçekten doğru seçmişsin

• Dizel almayın, artık bilinçli bir toplum olalım lütfen.
    Tüm fosil yakıtlar zararlı, ama dizel gazlar akciğer kanseri gibi hastalıkların sebeplerinden.
    Benzine binin alabiliyorsanız hibrit alın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.