Şimdi Ara

Benzinli Linea satıp dizel almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bende şu an 2015 model 1.4 linea var. Araç 11 bin kilometrede. Aracı değiştirmeyi düşünüyorum. 1.3 yeni kasa veya 1.6 emition plus almayı düşünüyorum. Alacağım araç en aşaği 50k km olup en fazla 115k arasında olacak. Sizce mantıklı mı bu yaptığım? En fazla 38 k ya bunlardan birini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence townda 5k pls falan de.
    40-42 arası 1.6 dizel bravo bak. Linea'dan kat ve kat üstün bir araç. Bütçe 38'den yukarı çıkmıyorsa yine bravonun 1.4Tjet LPG öneririm.
  • Allah bu Knight Online'nin belasını versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Allah bu Knight Online'nin belasını versin.

aminn
  • gördüğüm en saçma fikir,tavuk haşlamamı yesem tavuk kızartmamıet ye et

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    benzinli linea kullansan fikir hiç saçma gelmezdi. araba lpg ile bile çok yakıyor. dizelini almak gayet mantıklı. 1.3 multijet 95 beygir araba. benzinli 1.4 77 beygir. biri at biri eşek.
  • Dizel olmadiktan sonra neden linea alinir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

benzinli linea kullansan fikir hiç saçma gelmezdi. araba lpg ile bile çok yakıyor. dizelini almak gayet mantıklı. 1.3 multijet 95 beygir araba. benzinli 1.4 77 beygir. biri at biri eşek.

dizelide çok yakıyo,hatta 800 km test ettik litre bazında benim benzinli loganla aynı yaktı

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    ben sattığımda tam 5.0 karma tüketimi gösteriyordu. 3 sene kullandım yazın 4.5 litre kışın 5 litre seviyesine geliyordu. linea 90-100 km hızda ekonomik araba. o hızları geçince fazla yakıyor. ben hep sakin kullandım. performanslı kullanmak için ideal bir araba değil zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Allah bu Knight Online'nin belasını versin.

Yok hocam Metin 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Dizel olmadiktan sonra neden linea alinir ki?

Geçen sene kampanya vardı. Bizde aldık. Dizelini almaya bütçe yetmedi.

• malum sitede 36bucuga dizel bravo vardo 2011. temiz gorunuyordu. bence ona bakın. 200 tl 1000 km yol geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

gördüğüm en saçma fikir,tavuk haşlamamı yesem tavuk kızartmamıet ye et

Bu fiyata yüksek model araç varsa söyleyin ona bakalım.

• Hocam 2.elde satarken sıkıntı çıkar mı? Veya lineaya göre parçası pahalı mı?

• cok sürmüyorsan aracı benzinde kal yok ben günde 50 100 km yaparım dersen dizel al
  • 2015 araba satip da 2011 bravo ustelik tutulmamis, alici kitlesi sinirli 4 yaş daha eski ustelik bir kac bin pahali. Uzaklas gardaş bu yorumlardan.

• Dizel linea sirket aracim. Dizel Linea sınıfında yakit tuketimi ve parca konusunda f/p urunu fakat guvenlik zaafı var. Eğer binici iseniz ve dizel arac istiyorsaniz modelde dusuk olmaz aveo dusunun az km li linea ile ayni motor. Guvenlik olarakda daha üstün bir araç. Linea dan da daha uygun fiyatlara alınabilir

• Haklısınız hocam. Ben zaten linea 1.3 urbanda karar kıldım. Çünkü 37-39 arası alınabilecek en iyi araç linea.

• Linea ticari gaye yoksa başlı başına mantık hatası zaten hele ki 1.6 olanı.

Kışın şehir içi 7'den az yakarsanız kendinizi şanslı sayın. Dizeller arasında da en fazla yakanı bu.
    Hiç olmazsa 1.3 alın vergisi az olsun. Onun da 6.5 lt gibi tüketimi var.

Başka bir aracın dizelini düşünülebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.