Şimdi Ara

Benzinli Araba Almayın, Aldırmayın! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
5
Favori
35.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlık açıldığından beri dün gece 17krs bu geceden itibarende yeni haber 13krs 2günde 30krs zam olacak motorine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 12 Nisan 2018; 9:32:36 >
  • bi zamcık daha ohhh be 13 krş
  • Konuyu kes fakirlik diz boyu

Konu nasıl ilgi gördü böyle ya, eğer az yakmak istiyorsanız lpg takacaksınız ya da kalitesiz dizel araç alacaksınız (konu biraz daha alevlensin )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yılda 12-15 bin km arası yol yapıyorum
    benzinli araba aldım. dizel alsaydım aylık 50-70 tl arası daha az yakıt parası ödeyecektim.
    her yakıtı beğenmeyen, sorun çıkarma potansiyeli yüksek, satarken daha fazla değer kaybı yaşayan, yüksek km olursa satması daha zor olan, kullanırken gürültülü çalışan, bakım masrafı daha fazla olan bir araç sahibi değilim ve mutluyum. dizelin boşuna bineceğime benzinlinin dolusuna binip kullandığım araçtan zevk alıyorum.
    aksesuar, huzur ve keyif için aylık 50-70 tl arası fazladan para veriyorum.
    hatta dizel passata bineceğime benzinli 320ied bmw ye biniyorum :)
  • Sıfır araba alabilen ama yakıtını alamayan masum vatandaş

• quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

yılda 12-15 bin km arası yol yapıyorum
    benzinli araba aldım. dizel alsaydım aylık 50-70 tl arası daha az yakıt parası ödeyecektim.
    her yakıtı beğenmeyen, sorun çıkarma potansiyeli yüksek, satarken daha fazla değer kaybı yaşayan, yüksek km olursa satması daha zor olan, kullanırken gürültülü çalışan, bakım masrafı daha fazla olan bir araç sahibi değilim ve mutluyum. dizelin boşuna bineceğime benzinlinin dolusuna binip kullandığım araçtan zevk alıyorum.
    aksesuar, huzur ve keyif için aylık 50-70 tl arası fazladan para veriyorum.
    hatta dizel passata bineceğime benzinli 320ied bmw ye biniyorum :)

Yapma milleti akıllandırma. Bırak dizel alsınlar. Benzinliler bize kalsın. Belki araç az diye ucuzlatırlar benzini 😁

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazotlu alın. Yarın 13 kuruş daha zam geliyor mazota.

• 2000 yılından beri dizel kullanıyorum . Seat Cordoba , Qashqai ve şimdide Ford Kuga. Bunca zaman zarfında bana hiç bir sorun çıkartmadı , kullanırkende satarkende. Artık dizel motorlar eskiye nazaran gürültülüde değil . Mazot zaten Euro dizel olduğu için sorunsuz . Bakım masrafları 3 aşağı 5 yukarı aynı . Ayrıca kullanım zamanı boyunca daha az yakıt parası çıkıyor cebimden ve satarkende dizel farkını koyup öyle satıyorum . Kısacası kullandığım süre boyunca yakıt karım cebimde kalıyor ...

• Başlık sahibi arkadaş tespiti yapmış. Suç benzin fiyatlarında.
    Bize karışıyor "almayın" diye, başkalarına da karışmamızı istiyor "aldırmayın" diye.
    Bi de çözüm getirseymiş iyiydi. Mesela aynı fiyata(!) TESLA alın gibi.
  • Subap yakıyor nasıl bir kafadır ya? Motoru eritiyorsun ama değer nasıl der insan?

Hani baştan değiştiren olsa kabul, lpg ile çelik subap birlikte değişsin amenna, adam sürüyor o şekilde, motoru eline alınca götürüyor. Böyle iş mi olur

• robotica R kullanıcısına yanıt
    14 nisanda da benzine zam diye bir yerlerde okudum ama ne derece doğru bilmiyorum...
  • Mazotta benzinde 10 tl olsunda, şöyle ortaya çıksın bakalım hükümet yanlıları... bakalım o zaman ne dicekler..

Allah kahretmesin böyle işi..

• Dizel mi alalım .

2 günde 30 kuruş zam geldi.
  • Aracınızı değiştirmek yerine mevcut iktidarı değiştirin daha kolay olmaz mı seçim hakkınız var ne de olsa? Akşam yatıyoruz sabah kalkıyoruz zam 2 günde peş peşe zam mı gelir? Bıkmadınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 12 Nisan 2018; 11:34:32 >
  • Kusuru devlet idarecilerinde aramak yerine benzinli arabaya suç atanı da gördüm ya tamam. Konuşmuyorum daha!
  • Dizelde binilmez 1 haftada 30 kuruş bindi. En iyisi lpg kullanın kullandırın.
  • bak sana yandaş yorumu yapayım..

amaan tüp takarsan nolacak zaten hep 100 atıyosun..
  • Benzin fiyatı bu gidişle dahada artacak gibi, sonumuz hayırlı olsun :/
  • 140 beygir araba alıp benzin pahalı demek de enteresan :) Benzin değil ülke uçmuş ülkee :D hülooo
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    daha önce linea kullandın mı bilmiyorum ama ben arkadaşımda olan lineayı kullandım bu motor bu arabaya yetersiz geliyor.kasa biraz hantal he alığ binilecek bi araba işini görür az yakar.ama budnan fazlasını bekleme.Bi expertize sokup bakılır.Mekaniğinde bi problem alınır tabiki.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.