DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
benzin istasyonu açmak istiyorum akaryakıt
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
62
Cevap
1
Favori
72.015
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> benzin istasyonu açmak istiyorum akaryakıt
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      658 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:00:26
      merhaba
      benzin istasyonu kurmak için ne gerekli nereden başlamalı.ne kadar kredi kullandırılıyor bilen varmı

KASKO DASK TRAFİK SİGORTASI SAĞLIK SİGORTASI - Groupama Sigorta Ray Sigorta Generali Sigorta
      0 544 503 07 07 - Ali ÖNAL
      www.yuzuncuyil.com.tr - sigorta@yuzuncuyil.com.tr
    • Yarbay
      2624 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:04:59
      hangi benzinlik ve adı ne olacak

• Yüzbaşı
      709 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:05:56
      önce bir arazi bulman lzm. ve bir şirketle anlaşman lzm.. şartlara göre kredi işinide düşünürsün

• Yarbay
      2377 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:09:03
      0090 312 446 19 05 numarayi ara bugra yada cem beyi iste benim selamimi sogle Tolga dersin sana yardimci olurlar

buda benim site arkadaşlar bakmak istermisiniz
      EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss
    • Yüzbaşı
      723 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:13:57

quote:

Orjinalden alıntı: fubo

0090 312 446 19 05 numarayi ara bugra yada cem beyi iste benim selamimi sogle Tolga dersin sana yardimci olurlar

• Yarbay
      6429 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:16:12
      Önce sen cepine 2 milyon doları koy ne diyorum ben yav gayri resmi ciddi olmayan birine cevap veriyorum

Hamam kapısında kil sat

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Yarbay
      2377 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:17:20

quote:

Orjinalden alıntı: stifflers

Alıntıları Göster

gulunucek ne oldu

buda benim site arkadaşlar bakmak istermisiniz
      EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Haziran 2008 16:21:53
      yüzümüze dönüp bakmaya tenezzil etmeyen
      bi yakın akrabımızın benzin istasyonu var
      en az 1.5 2 milyon doların olması lazım
      o kadar paran varsa sıter et istasyonu yatını yaşa

29 Haziran 2008 16:24:53
      Ohooo
      onun icin arazi lazım
      devletten ruhsat icin izin lazım.
      rüsvet icin cok para lazım.

Sermaye lazım

Arkadasın dedigi gibi 2-3 milyon ytl yi bi cebine koy ondan sonra..

29 Haziran 2008 16:28:02
      bir zamanlar herkes doktor mühendis olmak isterdi.ama zamlardan sonra benzincilik eletrikçilik yaygınlaşıyor

• Yarbay
      2639 Mesaj
      29 Haziran 2008 16:50:35
      istanbul gibi bir yerde sağlam bi yerde kurmak istiyorsan anlaşacağın firmaya bağlı olarak 5 milyon ytl yi buluyormuş.başka şehirlerde 1-2 milyon ytl ye kadar düşer.mesela aldın herşeyi hazır ettin, ama başka iş yapmak istiyon...benzinliği kiraya verebilirsin..misal konyada 3 yıl önce aylık kirası 21 milyara vardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 29 Haziran 2008; 16:51:59 >

• Yüzbaşı
      658 Mesaj
      30 Haziran 2008 15:45:45
      mesela antalya ve ilçelerinde düşünüyorum fakat sermaye olarak tamamen kredi kullanıp daha sonra istasyon bunu kendi kendine öder d
      ye düşünüyorum.Mümkünmü mantıklı mı ama daha detaylı araştırmaadım sadece birfikir. kredi kullanıp daha sonra o kendini ödesin olmazmı

KASKO DASK TRAFİK SİGORTASI SAĞLIK SİGORTASI - Groupama Sigorta Ray Sigorta Generali Sigorta
      0 544 503 07 07 - Ali ÖNAL
      www.yuzuncuyil.com.tr - sigorta@yuzuncuyil.com.tr
    • Binbaşı
      1229 Mesaj
      30 Haziran 2008 15:48:32

quote:

Orjinalden alıntı: fubo

Alıntıları Göster

gulunucek ne oldu

0090 'ı 900 olarak algılamış olabilir arkadaş.

Keep Walking...

• Teğmen
      149 Mesaj
      30 Haziran 2008 15:51:11

quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

en az 100bin YTL lazım kolay iş değil.hangi şehirdesin merkezmi ilçemi kuracağın yer işlek bi mekanmı? daha bir sürü şey

ne 100bini 200bini
      minimum 500bin
      hem bu iş o kadar karlı değil
      hiç tavsiye etmem

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      30 Haziran 2008 15:58:24

quote:

Orjinalden alıntı: salosag

Alıntıları Göster

ne 100bini 200bini
      minimum 500bin
      hiç tavsiye etmem

ya 100 bin olsa herkes bu işi yapardı.en az 600 bin ytl.shell falan açmak istersen 1 milyon ytl yi en az gözden çıkarcan.

• Yarbay
      3837 Mesaj
      30 Haziran 2008 16:00:30

quote:

Orjinalden alıntı: salosag

Alıntıları Göster

ne 100bini 200bini
      minimum 500bin
      hiç tavsiye etmem

nasıl karlı degil ondan mı heryer akaryakıt istasyonu.ben almanyada da yaşadım bu kadar çok istasyon yok orada.ülkemizin maşallahı var açan açana.

Mazda 3 Power AT Sedan Beyaz //Apple Iphone 6s Plus 64GB Uzay Gri //Apple Ipad Air 32GB Wifi Uzay Gri //Sony PS 4 //Logitech Z-906 THX //Plantronics 7.1 //harman/kardon CL //
    • Yarbay
      21900 Mesaj
      30 Haziran 2008 16:12:55
      Çünkü bu ülkede dünyanın en pahalı benzini satılıyor. %70 i vergi olarak devlete gidiyor safsatasına inanın siz hala. Asıl kar Prekandecileri elinde tutan büyük şirketlere akıyor.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Binbaşı
      1138 Mesaj
      30 Haziran 2008 16:50:16

quote:

Orjinalden alıntı: alional

mesela antalya ve ilçelerinde düşünüyorum fakat sermaye olarak tamamen kredi kullanıp daha sonra istasyon bunu kendi kendine öder d
      ye düşünüyorum.Mümkünmü mantıklı mı ama daha detaylı araştırmaadım sadece birfikir. kredi kullanıp daha sonra o kendini ödesin olmazmı

normal bir ülkede risk alan bir müteşebbus olsan evet şu kadar para ile olur bu iş derim ama istanbul da az cok bildiğim kadarı 4-5 milyon dolardan başlıyor ve rant o kadar buyukki işi doğru yoldan yapacam desen bile cok zor ...herhangi bi yerdeki araziyi kiralaman insanı bezdiren aşamaları sahip--hazine arazisi--
      bu işe girmek için milyon dolar lazım derim en azından ve o kadar krediyi nasıl alacaksın ...alma gucun varsa başka iş düşün derim ..kaçak akaryakıt satıcan mı satamayacan mı ? bu kısmı seni bayağı zorlar!

• Teğmen
      112 Mesaj
      30 Haziran 2008 17:44:43

türkiyenin EN ÇOK KAZANDIRAN ŞİRKETİ TÜPRAŞ İLK 6 AYDA 7 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      02 Kasım 2009 00:32:34
      istanbulda bu isi yapmak icin en az 5 milyon dolar olmasi lazim ruhsat islerimleri nerdeyse 2 milyon tutuyor herkesin asmayacagi brokrasi var onuda bulman lazim bunu asman icin ise sadece para lazim degil dayin enisten bisey olmasi lazim :) yer bulucaksin sonra lisans anlasmlari var teminatlari var sistemi kurmak var petrol istasyonu acanlar zaten onca baska islerden zengin olmuslar sonra istasyon acmislar benim o kadar para var riske atarim diyorsan alacagi zaman ise 1 ile 2 yil arasinda olacaktir .

gayrimenkul e yatir parani buyut buyut buyut sonra yatirim icin ac derim ben ilk isin gelir kaynagin olarak bunu gorursen batarsin para ziyan olur . tabi daha soylenecek daha cok sey var ama uzun uzun konusulacak seyler 100 - 200 milyar bu isler icin para degil .

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.