Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.238
Cevap
49
Favori
146.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben sanırım en eski kullananlardan biriyim 6 ayı aşkın süredir.
  • Rogengupta R kullanıcısına yanıt
    Neyi 6 ayı aşkın süredir kullanıyorsunuz hocam?
  • Bu cihazlardan satan varsa değerlendirebilirim. (Temiz olmak ve fiyatta uçmamak kaydıyla)
  • Projektörle 3d iso izlerken hangi donanım ve yazılımı kullanıyorsunuz? Ya da direkt olarak sorarsam, nvidia ekran kartlı windows htpc de hangi programı veya programları tavsiye edersiniz? Nvidia dan daha iyi çalışıyor derseniz intel onboard ekran kartını da deneyebilirim.
  • seydibaba S kullanıcısına yanıt
    PowerDvd izlemek için, isoları okutmak içinde ultraiso, deamen tools tarzı programlar işinizi görür.
  • Benq smart Eco Modu ile ilgili yorumlarda normal moda göre daha çok elektrik tüketimi yaptıgı lamba ömrünü daha çok tükettiği geçmekte,
    ben kendim denediğimde gözle görülür bir fark oluşmuyor smarteco ile normal arasında.
    Sizce smartEco modda kullanmak mantıklı mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: seydibaba

Projektörle 3d iso izlerken hangi donanım ve yazılımı kullanıyorsunuz? Ya da direkt olarak sorarsam, nvidia ekran kartlı windows htpc de hangi programı veya programları tavsiye edersiniz? Nvidia dan daha iyi çalışıyor derseniz intel onboard ekran kartını da deneyebilirim.

Arcsoft total media theatre öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3jaa

Benq smart Eco Modu ile ilgili yorumlarda normal moda göre daha çok elektrik tüketimi yaptıgı lamba ömrünü daha çok tükettiği geçmekte,
    ben kendim denediğimde gözle görülür bir fark oluşmuyor smarteco ile normal arasında.
    Sizce smartEco modda kullanmak mantıklı mıdır

Smarteco moduna ben kullanmıyorum normal bir data projektör için önemli olsada ev sinemasında görüntü performansı benim için daha önemli. PRJ lamba saati günde 5-6 saat düzenli kullanmıyorsanız çok önemli değil kanısındayım. Ben 3 senedir kullanıyorum hemen hemen her akşam bir dizi film izlerim yanılmıyorsam 1500 saatte daha, 3 sende yarısını kullanmışım lamba ömrünün.
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    smarteco mod ile normal modda bir fark görüyor musunuz sinema için.
  • d3jaa D kullanıcısına yanıt
    hafif parlaklık düşüyor sanıyorum, smarteco dan lambanın gücünü, %100 den %70e düşürüyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3jaa

smarteco mod ile normal modda bir fark görüyor musunuz sinema için.

herhangi bir fark hissedilmiyor. smarteco modda ışığı renklere göre azaltıp artırdığı için kullanım süresi açısından avantaj sağlıyor. bu sebepten dolayı ben de smarteco modda kullanıyorum.
  • teşekkürler arkadaşlar. tavsiyeleriniz deniycem. hangi programı beğenirsem kodi ye ekleyip 3d iso ları direkt olarak oradan açmayı düşünüyorum. power dvd oluyor sanırım. total arc yi bakmam lazım.

bu ikisini kullandıysanız, görüntü kalitesi bakımından hangisi daha tatmin edici, öğrenebilir miyim?
  • 1070 e kronik sorunları var deniyor genelde.

İkinci el olarak önerir misiniz 1070'i?

Hangi fiyatlarda almak lazım sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS_228

1070 e kronik sorunları var deniyor genelde.

Bu seride bir yıl sonra felan sorun yaşayan birçok kişi gördüm 2.El almanızı önermem kısacası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

quote:

Orijinalden alıntı: BoSS_228

1070 e kronik sorunları var deniyor genelde.

Bu seride bir yıl sonra felan sorun yaşayan birçok kişi gördüm 2.El almanızı önermem kısacası

Çok teşekkürler.

Ben de şans eseri kronik sorunlar olduğunu okudum, yoksa niyetim 1500-1800 aralığında 2. el Full HD bir cihaz alabilmekti.

• Arkadaşlar aslında 6 yıllık plazma kullanıcı olarak 55" 4K ya geçiş yapacaktım. Ancak %60-40 oyun-film olarak kullanacağım cihazı.

Son zamanlarda hep pj'lere bakar oldum. Tecrübeli arkadaşların tavsiyesi ne olur?

4K pj'lerin fiyatlarının düşmesini mi bekleyeyim; yoksa W1070+, Optoma, Viewsonic ya da Epson TW5350-5300 dan birini 2. el olarak almaya mı bakayım? Ya da LED pj'lere mi yöneleyim.

Şansa bu forum çok az aktif. Tavsiyelerinizi bekliyorum, yönlendirebileceğiniz konu, forum, mağaza dahil.

Teşekkürler

• BoSS_228 kullanıcısına yanıt
    W1080+ kullanıyorum her ihtiyacımı karşılıyor şimdilik 4 k ya gerek yok bence w2000 de tercih edebilirsiniz.
  • Arkadaslar bende pj alip araniza katilicam ama hangisi cihazi alicagimdan emin degilim yabanci forumlarsa optoma hd27 ve optoma hd142x cok yavsiye ediliyor ayriyetten benq w1070 var ama optoma daha agir basiyor sanki. Cok bir fikrim yok Yardimlarinizi bekliyorum. Cihazi amerikadan tanidik getiricek buarada

• quote:

Orijinalden alıntı: TugiNator

Arkadaslar bende pj alip araniza katilicam ama hangisi cihazi alicagimdan emin degilim yabanci forumlarsa optoma hd27 ve optoma hd142x cok yavsiye ediliyor ayriyetten benq w1070 var ama optoma daha agir basiyor sanki. Cok bir fikrim yok Yardimlarinizi bekliyorum. Cihazi amerikadan tanidik getiricek buarada

Benq W2000 alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.