Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.239
Cevap
49
Favori
146.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar w1070+ tr de en uygun nereden alınabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kut -- 25 Temmuz 2015; 22:01:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kut kullanıcısına yanıt
    Vatan fiyatı iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaki w1070... W1070+ zor bulunuyor sanırım, boyutdigital, projeksiyon.com.tr adreslerine baktınızmı? Oralarda stokta olabilir bir ihtimal

• İş bankası maximum kartınız varsa gittigidiyorda 100 tl maxi puanla aynı fiyata alabilirsiniz...
  • lone_star kullanıcısına yanıt
    Pardon plus kısmını görmemişim.
    1070+ sanırım resmi olarak henüz distrübütör tarafından piyasaya sokulmadı.

• http://www.boyutdijital.com/BenQ-W1070-Full-HD-Projeksiyon-Cihazi,PR-1265513.html

Burada gözüküyor ama fiyat yüksekmi iyimi bilemeyeceğim, zira başka yerde de denk gelmedim plus modeline
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

http://www.boyutdijital.com/BenQ-W1070-Full-HD-Projeksiyon-Cihazi,PR-1265513.html

Burada gözüküyor ama fiyat yüksekmi iyimi bilemeyeceğim, zira başka yerde de denk gelmedim plus modeline

teşekkürler, nerdeyse 4bin TL çok yüksek, w1070 2000TL civarında ben en fazla 2600/2800 aralığında hallederim diye düşünüyordum. neyse bu aralıkta yine de w1070 mi önerirsiniz?

• kut kullanıcısına yanıt
    Bende 1 aydır arıyorum sadece üste arkadaşın bahsettiği sitelerde var onlarında fiyatı yüksek sınırlı sayıda var onun için herhalde böyle biraz daha beklicez ben dediğin fiyatlara şimdilik zor

• tekrar merhaba, w1070+ makul fiyatlara düşmesini beklerken hepsiburada nın 600TL hediye çeki veren kampanyası ile W1070 aldım bekliyorum. bahaneyle bir soru sorayım :)

eski yazışmalarda bahsi geçmiş, hdmi çoklayıcı tavsiyesi verebilir misiniz? normalde tv ile kullandığım mac mini den bir çıkışta projektöre göndermem gerekecek. görüntü kalitesinde bir azalma olur mu?
  • Arkadaşlar,

W1070 uyumlu, kaliteli 3D gözlük nerede bulabilirim?
    Vatan bilgisayarda bu ürün var:http://www.vatanbilgisayar.com/benq-prj-3d-gozluk-ii-d4-usb-sarjli-144-hz.html
    Bu ürün W1070 uyumlu mu?
    Fiyatı sizce nasıl?
    Daha uygun bulabileceğim bir yer var mı?
  • arkadaslar slm
    ben de w1070 alarak araniza katildim..iyi ki almisim..simdilik cok memnunum..yaklasik 270 cm ekran oldu..duvara yansitiyorum..optoma hd67'imi satacagim..750 TL istiyorum. Ilgilenen olursa msg atmaniz rica..gayet temiz ve cok az kullandim..tam lamba saat sayisini hatirlayamadigim icin yazamiyorum. bir ara bakip yazarim.
  • BayBilgin B kullanıcısına yanıt
    Evet Benq'nun kendi gözlükleri bunları

http://www.kliksa.com/urun/benq-prj-3d-gozluk-ii-d4-/902109216 burada biraz daha ucuz duruyor...

Güncelleme: Internette en ucuzhttp://www.boyutdijital.com/BenQ-DLP-3D-Gozluk,PR-63976.html burada gözüküyor ama stokta varmıdır? ürün sıfırmıdır bilemeyeceğim sormakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lone_star -- 30 Temmuz 2015; 17:44:58 >

• arkadaşlar

3d gözlüklerin tamamı çinde üretiliyor, sadece üzerinde marka var diye bu kadar para vermeyin

http://www.boyutdijital.com/OEM-DLP-Link-3D-Gozluk-3D-Projeksiyon-Cihazi-Gozlugu,PR-10686.html

boyutdijital ile pazarlık yaparsanız adetli alırsanız indirimde yaparlar...

en kötü dealextreme den falan alın, gerçi oradaki çok ucuz gözlükler çok kötü yada bozuk çıkabiliyor...

3d gözlüklerde lcd camların kontrastı fazlaysa ancak daha fazla para verilir, bir de taktığınızda rahat mı değil mi bu önemlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi objektif adam -- 30 Temmuz 2015; 18:15:05 >

• Ben Aliexpress ten tanesini 19 dolar civarına almıştım..
  • Aliexpress ten hiç alım yapmadım.
    Kaç günde geliyor?
    Kargo gümrüğe takılıyor mu?
  • CaFFeiNe C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çizimini yaptığınız şekilde kullanım projeksiyonda çok mantıklı değil. Yani Soundbarınız sol, sağ ve subwoferdan oluşuyor, siz projeksiyon ile soundbarı kullanacaksanız atıyorum soldan sağa bir araba geçti siz sağ önden sağ arkaya geçti gibi duyacaksınız bence çok abzürt olur. Sinema keyfi alabileceğinizi çok düşünmüyorum o şekilde.

Projeksiyonun yerini çizim anlaşılsın diye mi kanepenin soluna aldınız? Cevabınız hayır ise çizimdeki gibi bir yerleşimde benq ile bu pozisyonda kullanamazsınız. Diğer markalarda da bu şekilde kullanım önerilen bir durum değil. Işık dengeli olarak perdeye ulaşmayacağı ve mercek düz olarak konumlanmadığı için önerilen bir durum değil.
  • Sinan abim merhabalar, saygılar...

İzindeydim yeni döndüm Çanakkale'ye foruma yeni yeni bakıyorum.
    Optoma konusunda gördüm mesajlarını ama ortam sıcaktı bulaşmadım o yüzden.

Ben böyle görüntüler neden alamıyorum abi ya ortamımı karanlık yapamıyorum o yüzdenmidir nedendir. Paylaştıklarını görünce moralim bozuldu.
    Gerçi burada arkadaşın kalibrasyon cihazıyla yaptığı ayardan sonra paylaştıklarını deneme fırsatım olmadı henüz ama çok da ümidim yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: kut

tekrar merhaba, w1070+ makul fiyatlara düşmesini beklerken hepsiburada nın 600TL hediye çeki veren kampanyası ile W1070 aldım bekliyorum. bahaneyle bir soru sorayım :)

eski yazışmalarda bahsi geçmiş, hdmi çoklayıcı tavsiyesi verebilir misiniz? normalde tv ile kullandığım mac mini den bir çıkışta projektöre göndermem gerekecek. görüntü kalitesinde bir azalma olur mu?

bu konuda hdmi çoklayıcı kullanan bir arkadaş tavsiye verebilirse çok sevinirim.

• Merhaba Arkadaşlar,

Birkaç mesaj önce bahsetmiştim, yeni aldığım W1070 HDCP hatası veriyordu.
    Benq Türkiye bana denemem için sıfır bir cihaz gönderdi ve yaptığım testlerde aynı hatayı almaya devam ediyorum.
    Bir önerisi olan olur mu? İki cihazda birden aynı sorun olamayacağına göre problem benim sistemde olmalı ama sistem bazen düzgün bazen çalışmıyor.
    Şöyle ki;

İki HDMI'dan birine Apple TV diğerine de duruma göre Digiturk, Playstation 4 ve WD Media Player bağlıyorum.
    Digiturk ve Apple TV'den bazen HDCP hatası mesajı alıyorum.

Neler yaptım?
    Kablo değiştirdim.
    Portları değiştirdim.
    Cihazları tek tek bağlayıp denedim.

Sonuç?
    Bazen Apple TV bazen de Digiturk hata veriyor. Fakat şöyle bir durum var.
    Sistem hata verirken kapatıyorum ve sabah denemek için açınca hata vermiyor aynı sistem.

Kafam çok karışık, fikri olan var mı?

Son olarak 3D gözlük ile ilgili deneyimimi paylaşayım.
    Vatan'dan Benq 3D gözlük satın aldım 2 tane, eve gelince şarja taktım ve fakat ikisi birden şarj olmadı, batarya rafta beklerken 0V olmuş.
    Vatan'a geri ver, servise gitsin derken bir sürü zaman kaybı olacağı için cihazları açtım, pilleri 5 V burst akım verdim, şu an şarj oluyorlar.
    Bunu yapınca muhtemelen garanti dışı kaldılar, eğer siz de uygulayacaksanız riski bilerek uygulamalısınız.

• Arkadaşlar merhaba ben erkan.

Bnede aranıza Benq w1070 projeksiyon ile katıldım.

Sizlere bir sorum olucak 3d videoyu nasıl izleyebilirim yardımcı olurmusunuz? video format veya video oytnatıcı prorogram hangisi olmalı, bilgisayar üzerinden Hdmı porttan bağlayıp izlemek istiyorum.

4 adet aktif gözlük aldım fakat benmi çalıştıramadım anlamadım yardım ederseniz sevinirin.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.