Şimdi Ara

Benq W1070 Pc-Hdmi bağlantısı bozuk görüntü sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Benq w1070 projeksiyon cihazım var.Cihazı ps3 ile kullandım.Hdmi ile hiçbir sıkıntı olmadan görüntüyü verebiliyor.Laptop ile kullandım.Onda da sıkıntı yok.Görüntü temiz.Fakat evdeki masaüstü bilgisayarıma bağlamak istediğimde görüntü bozuk bir şekilde geliyor.Ekranın her yerinde mavi ve kırmızı parazitler , karıncalanma-lekelenmeler oluyor.Görüntü bazen gidiyor bazen geliyor.Ekran kartı onboar intel hdr graphics 4000.Son sürücüyü yükledim yine işe yaramadı.Tazeleme hızını 30hz yapınca biraz düzelir gibi oldu ama değişen birşey olmadı.Yine parazitli.Acaba hdmi kablo versiyonu mu farklı dedim .Tvde kullandığım 4k destekli kabloyla , bir önceki versiyon 1.4 kablolarla vs 3-4 farklı kabloyla denedim.Sonuç hüsran.Bu arada tüm kablolarla pcyi tvye bağlayıp sıkıntısız görüntü alabiliyorum.Acaba pcdeki onboard ekran kartı mı projeksiyon için uygun değil ? İlla harici bir ekran kartı mı almak gerek ? Yoksa projeksiyonun menüsünden vs özel bir ayar mı yapmak gerekiyor.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 28 Ocak 2018; 2:14:0 >

• up
  • yok mu yardım edecek ?
  • Harici ekran kartı alınca sorun düzeldi.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara faydalı olur belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.