Şimdi Ara

BenQ W1070 full HD 3D!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
6
Favori
13.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bENQ W1070 Full hd 3d bir projektör kasım 2012 çıkmış ama ben ülkemizde satan yer bulamadım. Projektörün çok iyi reviewları var ve yurtdışında 900-1000 usd arası. Ürünü hiç getirten deneyen varmıdır?

• Ben de araştırıyorum bu cihazı ama henüz TR'de satış yapan yok, istanbul bilişim'e sordum kesin bir tarih veremediler, boyut dijital'in internet sitesinde

benzer özellikli " w1080st" var ancak stoklarda gözükmüyor ki ; liste fiyatı avrupadaki fiyatının çok çok üzerinde...
  • boyutdijital e bugün baktım henüz stokta yok ama 4000 tl (kdv dahil) fiyat koymuşlar! 1.890,00 USD + KDV 1200-1300 dolar olsa OK ama bu fiyat olmamış. Epson EH-TW6100 Full HD 3D bile pahalı bir fiyat ki sonuçta BNEQ çok iyi olsada yurtdışında 1000 dolar civarı oysaki epson TR fiyatı yurtdışına yakın. Bakalım ürün daha gelmemiş ama o fiyata bence alınmaz! EPSON OPTOMA ve ASUS un benzer ama 1500 dolar aralığındaki ürünlerinin 400-500 dolar avantajını yamsıtmaları lazım TR fiyatlarına.. Neden hala gelmediğide ayrı bir konu. Neyse konu hakkında bilgiler geldikçe paylaşılırsa faydalı olur herkes için..
  • Yurtdışı çıkış fiyatı 1000$ olab bir aletin burada 1890$ + KDV diye satılması gerçekten insafsızlık !!!
  • almanyada kdv dahil 800 EUR....

http://www.computeruniverse.net/en/products/90491948/benq-w1070-3d.asp?sr=w1070

giden birine aldırıp kdv iadesi ile 677 EUR'a mal etmek lazım.... kutudan çıkartınca yolcu beraberinde rahatça gelir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hibo

almanyada kdv dahil 800 EUR....

http://www.computeruniverse.net/en/products/90491948/benq-w1070-3d.asp?sr=w1070

giden birine aldırıp kdv iadesi ile 677 EUR'a mal etmek lazım.... kutudan çıkartınca yolcu beraberinde rahatça gelir....

Bu KDV iadesi nasıl oluyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanyada satın aldığınız bir ürünü yurtdışına çıkarken (tabii EU dışındaki bir uyruktansanız) belgenizi ibraz ederseniz vergi iadesi yaparlar. Tabii satın alınan yerin böyle bir belge vermesi, sizin havaalanında bunu ve gerekirse cihazı göstermeniz halinde iade alabilirsiniz.

Gerçi bu cihaz henüz amerikaya çalışmakta.. Türkiyeye sıra gelirse avrupa fiyatından çok da fazla farkedeceğini sanmam. Ama talep çok olduğu için üretim yetlişmiyor, sürekli ön sipariş alıyorlar.
  • Bu cihazı biliyorum yurt dışında popüler bir cihaz alacaklar 2500 liradan fazla vermesinler. Ürünü amerikada insanlar 2.projeksiyon cihazı olarak kullanıyorlar genelde. 2D içerik için alıyorsanız bence almayın bunu. Bu tam bir 3D canavarı, o yüzden popüler. Yani coniler 2D yi JVC-Sony ile götürüp 3d için bunu ekliyorlar.
  • Cihazı dün satın aldım. Gerçekten de çok parlak. Duvarı mutlaka griye boyamam lazım ya da nötür gri bir perde lazım. Sesli çalışıyor gibi olsa da film başladığı an fan sesini duyamıyorsunuz. Detaylı inceleme ancak haftasonuna...
  • kardeşm öncelıkle hayrlı olsun cıhazı güzel bir şekilde tanıtım olarak görsel bir sunum yapama tanıtma imknaın varmı hem almak istiyen arkadaşlar için bilgi olur cihazı tanımış oluruz negatıf ve pozıtıf yanlarını ögrenmış oluruz bırde avrupadakı forum sıtelerınde cıhazın fan sesi olarak biraz sıkıntı yaşadıkaların takıp edıyorum sende böyle birşey sözkonusmu saygılarr
  • Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, ben de aylardır bu cihazı bekliyorum çok kıskandım, heyecanla bekliyoruz incelemeyi:)

Nette fiyat karşılaştırma sitelerinde 2,4-2,5 arası fiyatlar var ama stok yok. Ne zaman gelir acaba diye sordum, fiyat var ama stok belli değil diyorlar, başka cihazlar öneriyorlar..
  • cihaz 2 hafta içinde stoklara gırıcek türkiyede net bılıgı benq türkiye temsilcilerinden alnımıştır saygılar .
  • Bu cihaz la epson tw6000 i karşılaştıran varsa yorumunu merak ediyorum, ikiside full hd 3d aradaki fiyat farkı çok fazla acaba bu farka değer performans farkıda varmı?

Bazı arkadaşlar aradaki fark %10 u geçmez onuda izleyenlerin %90 ı anlayamaz bile diyorlar, eğer bu doğruysa Benq w1070 i almayı düşünüyorum.
  • BenQ W1070 Full HD 3D Projeksiyon Cihazı

Epson EH-TW6100 Full HD 3D Projeksiyon Cihazı

Fiyat : 2.639,41 TL 3.616,54 TL
    Görüntü Teknolojisi : DLP 3LCD
    Çözünürlük :Full HD 1920x1080 Full HD 1920x1080
    3D Desteği : Full 3D (HDMI 1.4) Full 3D (HDMI 1.4)
    HDMI : Var Var
    Wi-Fi :
    USB : Micro USB (Type B), USB Medya Oynatma (Type A)
    Ses Çıkışı : Var Var
    Kablosuz :
    Mesafe : Normal Normal
    İnteraktif :
    Işık Gücü : 2000 2300
    Kontrast : 10.000:1 40.000:1
    Lamba Ömrü 3500 saat 5000 saat
    Keystone Özelli: AutoKeystone, Dikey Keystone AutoKeystone, Dikey Keystone, Yatay Keystone
    Lens Shift :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charisma_w1070 -- 26 Mart 2013; 16:04:52 >
  • http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/tim/2013/02/14/BenQ_W1070_35614137_01_620x433.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charisma_w1070 -- 26 Mart 2013; 16:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooztuncer

Cihazı dün satın aldım. Gerçekten de çok parlak. Duvarı mutlaka griye boyamam lazım ya da nötür gri bir perde lazım. Sesli çalışıyor gibi olsa da film başladığı an fan sesini duyamıyorsunuz. Detaylı inceleme ancak haftasonuna...

Merhabalar,

İnceleme ve ilk izlenimleri alabilir miyiz?
  • Vallaha kusura bakmayın, ilk projeksiyon cihazım olduğu için değişik badireler atlatıyorum.

Öncelikle projeksiyon perdesi işine giriştim. Dün perdeyi tamamlayıp caparol'ün "lazur 20" renginin muadilini polisandan buldum ve boyamasını da yaptım. Yarın umarım fotoğraf makinem gelir de en azından birkaç foto paylaşabilirim. Fakat kısaca şunu söyleyeyim, özellikle perdeyi bitirip boyadıktan sonra görüntü gerçekten de çook tatminkar oldu :)

Ayrıca bugün ebay'den 3d gözlükler ile backlighting için şerit led siparişi verdim. 2-3 hafta içinde umarım her şey istediğim gibi olacak.

Hali hazırdaki sorunum görüntünün trapezoidimsi paralelogramsı gibi olması (duvarın eğriliğinden). Onu düzeltmem gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooztuncer -- 2 Nisan 2013; 18:57:07 >
  • kardeşm güzel bir inceleme yapta almak isteyen arkadaşlar bilgi sahıbı olsunlar cihazı nerden aldın buarada geçen hafta trimshopta vardı bu ürün 1 günde stokları eritti adamlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: charisma082

kardeşm güzel bir inceleme yapta almak isteyen arkadaşlar bilgi sahıbı olsunlar cihazı nerden aldın buarada geçen hafta trimshopta vardı bu ürün 1 günde stokları eritti adamlar :D

kusura bakmayın lütfen, çoluk çocuk iş güç derken bir türlü istediğim gibi bir inceleme yapamadım. Ben cihazı evime 5 dakika uzaklıkta olan turkuaz bilişim'den (sunumsistemleri.com) 10m hdmi 1.4 kablo ve tavan askı aparatıyla beraber 2575 tl'ye (12 taksit) aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooztuncer -- 5 Nisan 2013; 14:32:32 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.