Şimdi Ara

BENQ 24/27' XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
9
Favori
18.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Monitörün dahili 3D alıcısısı yoksa ve 3D özelliği sadece Nvidia kit ile kullanıbilecekse peki?
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    ha tabi tabi, aynen öyle o konuyu sen benden daha iyi biliyorsun artık zaten ah o asus ah
  • Benide ekleyebilirsiniz kullanıcı kısmına.

Bu monitör, hayatımda baktığım en kaliteli alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/content/benq_xl2720z.htm#calibration
    senin model 2420t
    2720z ye göre yaptım ben aynı model diye birde seninkini deniyeyim

edit denedim
    2720z olan gerçek görüntü veriyor

bunları denedim ben fakat bende çok bi fark olmadı. gamma'nın nereden ayarlandığını da bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

Hocam AMD sisteminiz varsa bu monitörleri almayın. Boşuna para ödersiniz.

neden ki ?

Nvidia 3D Vision Ready destekliyor ayrıca performansını alamazsınız monitörün(tam performans)

Sadece 3D için bu monitörü alıyorsanız zaten almayın derim, daha ucuz 3D monitörler var.
    Bu makine piyasadaki en iyi pro oyun makinesi, bana göre bire bir hiç bir rakibi yok. Buna düşünüp değerlendirin derim.

• Aiko A kullanıcısına yanıt
    casparza C kullanıcısına yanıt
    Gösteriyor hocam orada. Ayarları yapınca cıkıyor zaten tek tek.

Calibration

ana başlığındaki ayarları yapın hocam.

@casparza

Aynen öyle hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 4 Temmuz 2014; 14:10:36 >
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    ana başlığı derken ?
  • Aiko A kullanıcısına yanıt
    Calibration yazıyor oradaki ayarları yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

vatan bornovoyu aradım olmadıgını söylediler işte en son..inventusuda aramıstım bayanla görüştüm numarası 0507 ile baslıyordu hocam oda olmadıgını ne zaman olacagını bilmediğini söyledi..arayışlarım sürecek bmw abimize bi sorayım en iyisi :)

unutmadan hocam amazondan filan alsam ürün yanar mı? ya da gönderirler mi acaba?

Selam, yurt dışında kesinlikle monitör almanızı önermem. Genelde monitörde çıkan sıkıntılar varsa, başlarda çıkar.
    Eğer panel arızası ise, panelin değişmesi yeni monitör almanız demektir. Çok riskli monitör için özelllikle büyük ekranlarda.
    Ayrıca gümrükte takılacağı kesin, sizden %14 gümrük vergisi, %6,7 ÖTV talep edecekler bilginiz olsun.

hepsiburada.com da satılıyor..
    http://www.hepsiburada.com/liste/benq-xl2720z-27-1ms-gtg-analogdvi2xhdmidisplay-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801344&categoryId=3002879&SKU=BD801344

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparza -- 7 Temmuz 2014; 14:11:31 >

• casparza C kullanıcısına yanıt
    O arkadaş ASUS VG2428QE aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

vatan bornovoyu aradım olmadıgını söylediler işte en son..inventusuda aramıstım bayanla görüştüm numarası 0507 ile baslıyordu hocam oda olmadıgını ne zaman olacagını bilmediğini söyledi..arayışlarım sürecek bmw abimize bi sorayım en iyisi :)

unutmadan hocam amazondan filan alsam ürün yanar mı? ya da gönderirler mi acaba?

Selam, yurt dışında kesinlikle monitör almanızı önermem. Genelde monitörde çıkan sıkıntılar varsa, başlarda çıkar.
    Eğer panel arızası ise, panelin değişmesi yeni monitör almanız demektir. Çok riskli monitör için özelllikle büyük ekranlarda.
    Ayrıca gümrükte takılacağı kesin, sizden %14 gümrük vergisi, %6,7 ÖTV talep edecekler bilginiz olsun.

hepsiburada.com da satılıyor..
    http://www.hepsiburada.com/liste/benq-xl2720z-27-1ms-gtg-analogdvi2xhdmidisplay-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801344&categoryId=3002879&SKU=BD801344

amazonda vergiler kargo dahil geliyor, ve 1037 tl civarı tutuyor, 1800 tl demiş hepsiburada.resmen ....

pardon 27' miş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAGILE -- 7 Temmuz 2014; 18:30:33 >

• bir çok markada, modelde bu durum hep var.
    Lakin pahalı monitörlerde fark TL olarak daha büyük geliyor.
    Örnek Türkiye'de satılan MX239H IPS Asus 529$, amazonda $199

Ama dediğim gibi ucuz bir monitörde belki şansımı denerdim ama pahalı bir modelde XL serisi gibi kesinlikle "garantisiz" riskine girmezdim.

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-mx239h-23-5ms-analoghdmi-full-hd-ips-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd302735&categoryId=60000209
    592$
    http://www.amazon.com/Asus-MX239H-23-Inch-LED-backlit-Frameless/dp/B00B1IAL7W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1404817686&sr=8-1&keywords=MX239H
    $199

• casparza C kullanıcısına yanıt
    XL2420Z kaç kişi aldı garanti devre dışı kalmadı? Amazon'dan?
  • Amazon'dan spraiş ettim, pazartesi kesin elnizde olacak dedi. Daha önce ps4 almıştım, amazondan, orada bir belge istemişlerdi yine isteyecekler mi o belgeden?
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafları bekliyoruz, alan arkadaşlar var burada onlara bi soralım hocam.
  • quote:

Fotoğrafları bekliyoruz, alan arkadaşlar var burada onlara bi soralım hocam.

Vallaha spariş verdim, akşam kargoya verecekler, pazartesi elinizde kesin olacak deyince aldım :D Bakalım bir gelsin :D
  • 24" ve 27" ekranların güncel fiyatı ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de 1900 civarı, Amazon'dan 1.469'e aldım, ama bir miktar geri iade edilir diye tahmin ediyorum. 27'in fiyatı bu.
  • ürün bu gün geldi arkadaşlar. Evde, akşama açacağım inşallah. Bakalım nasılmış :D Amazon 1 gün gecikmeli olarak sözünü tuttu :D Pazartesi dediler salı geldi :D
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.