Şimdi Ara

Benim ram kaç mhz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim pc birazcık ağır işliyorda kod filan yazarken derleme sonucunu filan geç verdiği için beni çalışmaktan soğutuyor. n11 de biraz indirim çekim olduğu için ram almayı düşündüm laptobumda iki slot var biri boş dolu olanında kaç mhz olduğunu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. iyi forumlar.

http://hizliresim.com/8EAXAr

Benim ram kaç mhz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokemon210 -- 14 Kasım 2014; 17:26:42 >

• Memory yazan sekmeyi tıkla, orada belirtilen frekansı 2 ile çarp. Sana belleklerin frekansını verir. Tahminim 667mhz (667x2= 1333MHz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

Memory yazan sekmeyi tıkla, orada belirtilen frekansı 2 ile çarp. Sana belleklerin frekansını verir. Tahminim 667mhz (667x2= 1333MHz)

teşekkür ederim hemen bakıyorum
  • quote:

Memory yazan sekmeyi tıkla, orada belirtilen frekansı 2 ile çarp. Sana belleklerin frekansını verir. Tahminim 667mhz (667x2= 1333MHz)

hocam 798.4 yazıyor ikiyle çarptım 1596,8 yapıyor 1600 mhz oluyor değil mi ? illa 1600 mhz mi almam lazım ? yoksa 1333 mhz alsam sorun yaratır mı ?
  • anakartının marka ve modelini bulup desteklediği bellek listesini araştır ve bu listeye göre al. Hiç olmadı bilgisayarda rami sök aynısından ara.
  • quote:

anakartının marka ve modelini bulup desteklediği bellek listesini araştır ve bu listeye göre al. Hiç olmadı bilgisayarda rami sök aynısından ara.

çok teşekkür ederim hemen araştırıyorrum hocam.
  • quote:

anakartının marka ve modelini bulup desteklediği bellek listesini araştır ve bu listeye göre al. Hiç olmadı bilgisayarda rami sök aynısından ara.

max 8 gb destekliyormuş ddr 3 1600 mhz yazıyor sitede birazdan sipariş veriyorum bilgiler için teşekkür ederim.
  • desteklediği bellekleri ara. Alırsın rastgele uyumsuzluk çıkarabilir. Desteklediği belleklerin modellerinin bulunduğu bölümü araştır. Mesela G.Skill 4GB 1600MHz DDR3 Ripjaws F3-12800CL9S-4GBRL gibi modelli olarak belirtilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.