Şimdi Ara

BENİM DE iPhone 5'im YAMULDU!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
3
Favori
12.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

bence servise yolla dostum. yüksek ihtimal değil ama belki değişim yapabilirler.

Bariz kullanıcı hatası diyecekler, ben de 10-15 gun kullanamayacagim, gerek yok. Sagolasin..

dostum aslında öyle sacmalik olmaz. telefonda fiziki olarak kullanici hatasi olacaksa o telefon ya cizilir ya da kirilir. telefon yamulur mu yahu? ciklet mi bu a..

servistekiler de bunun kullanici hatasi olmadigini biliyorlardir ama bakma iste..

Haklisin, aslında fiziki bir iz olmayınca olay benden çıkar. Şansımı deneyeyim ama iyi bir kılıf uydurmak lazım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence sen farkinda olmadan telefona baski uygulamis olabilirsin.

• insanın içine kurt düşürmeyin hocam , bende şimdi çıkardım kılıfından düz masada dikkatlice bakdım çok az yamuk duruyor, neyseki kullanımı etkileyecek bişey değil zaten sizde söylediniz, yapacak bişey yok, ama şu scuffgate olayı cidden canımı sıkmaya başladı alındıgı andan beri kılıf ile kullandıgım halde boya dökülmeleri olmuş (siyah), sanırım aralara kaçan tozlar çiziyor sık sık temizlemek lazım
  • Satarken 300tl farkeder

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Satarken 300tl farkeder

Yavas farketsin. Düzeltirim bunu ben. Farkederse de farketsin..

• quote:

quote:

Satarken 300tl farkeder

Duzeltme yolu olsa internette gorurduk. Aci ama gercek bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Bence sen farkinda olmadan telefona baski uygulamis olabilirsin.

Olabilir ama on pantolon cebimde ne kadar baskıya maruz kalabilir, 1.80 65 kilo adamim. Bu kadarına dayanmalı. 4/4S boyle miydi..

• quote:

quote:

quote:

Satarken 300tl farkeder

Duzeltme yolu olsa internette gorurduk. Aci ama gercek bu

Düzeltme yolu var, ayrıca bunu düzeltmek icin rehber mı lazım yahu, 2 tane işkence ile hallolur..

Garanti bitene kadar kullanacağım, satana kadar düzeltmem bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 15 Mart 2013; 23:38:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

insanın içine kurt düşürmeyin hocam , bende şimdi çıkardım kılıfından düz masada dikkatlice bakdım çok az yamuk duruyor, neyseki kullanımı etkileyecek bişey değil zaten sizde söylediniz, yapacak bişey yok, ama şu scuffgate olayı cidden canımı sıkmaya başladı alındıgı andan beri kılıf ile kullandıgım halde boya dökülmeleri olmuş (siyah), sanırım aralara kaçan tozlar çiziyor sık sık temizlemek lazım

Valla varsa da farketmemiş olman en iyisi hiç bakma. İlla bakayım diyorsan düz bir zemine kılıfsiz koy. Köşelere hafifçe vur dıngıl dıngıl oynamiyorsa yamulmamistir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 15 Mart 2013; 23:39:05 >

• Geçmiş olsun kendin eğip büküp dogrultmaya çalışma elinde patlar telefonun sonuçta 2000 lira vermişsin yazik. Servise gönder derim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

telefonun dayanıksızlığı daha çok saçma bir şekilde boyunu uzatıp enini aynı bırakmalarından dolayı. birde ince yapacağız diye tutturunca sonuç bu.

Ben de öyle dusunuyorum. İnce yapıp şov yapacaklarına biraz kalın, daha dayanıklı bir metalden yapabilirlerdi. İnce olması cok önemli sanki. Hem daha buyuk bir pil de konabilirdi. 2150 lira veriyorsun cihaz yamuluyor, boyle diyenlere kizardim ama hakikaten öyle, trajikomik bir durum..

2 ay önce ip5 konusuna yazmıştım bana yazdığım şey şuydu ;

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

ip5 arka kapağı ip4s te olsa batarya sağlam olsa gözüm kapalı dalarım. Androidten soğudum kuzenler ejdarha gibi ne çıkarsa toplamışlar note2 cart bilmem ne telefonu elime alınca sağlam gelmiyor naylon poşet gibi bana oturaklı telefon lazım bu yüzden 3gs yada 4s alacağım 5800 dan sonra s3 falan almam ama s2 belki Bunu buraya niye yazdım bilmiyorum ip5lerden mennunmusunuz ? bu ekran ayrılma olayı varmış yamulma falan.

Yamuluyor, çok narin tutmak gerekli. Elinizle kastirirsaniz falan kullanılamaz hale geliyor..

Dikkat ettiğim şey o zamanlar imla kurallarına pek dikkat etmiyor oluşum
    Ne demişler mana bulma gelir başına umarım düzelir takma kafana.

• quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Geçmiş olsun kendin eğip büküp dogrultmaya çalışma elinde patlar telefonun sonuçta 2000 lira vermişsin yazik. Servise gönder derim.

O kadar cahil degilim dostum, servise yollamanın bir anlamı yok. Aşağıdaki kadar yamuklukda yok daha basit olacak..

• tasarım hatasını görmezler yeterince test yapmıyorlar... yapsalar bunu önceden fark ederlerdi... 5s ilede sorunu çözemezler... 6 ilede kırılgan kasa yaparlar...
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

telefonun dayanıksızlığı daha çok saçma bir şekilde boyunu uzatıp enini aynı bırakmalarından dolayı. birde ince yapacağız diye tutturunca sonuç bu.

Ben de öyle dusunuyorum. İnce yapıp şov yapacaklarına biraz kalın, daha dayanıklı bir metalden yapabilirlerdi. İnce olması cok önemli sanki. Hem daha buyuk bir pil de konabilirdi. 2150 lira veriyorsun cihaz yamuluyor, boyle diyenlere kizardim ama hakikaten öyle, trajikomik bir durum..

2 ay önce ip5 konusuna yazmıştım bana yazdığım şey şuydu ;

quote:

quote:

ip5 arka kapağı ip4s te olsa batarya sağlam olsa gözüm kapalı dalarım. Androidten soğudum kuzenler ejdarha gibi ne çıkarsa toplamışlar note2 cart bilmem ne telefonu elime alınca sağlam gelmiyor naylon poşet gibi bana oturaklı telefon lazım bu yüzden 3gs yada 4s alacağım 5800 dan sonra s3 falan almam ama s2 belki Bunu buraya niye yazdım bilmiyorum ip5lerden mennunmusunuz ? bu ekran ayrılma olayı varmış yamulma falan.

Yamuluyor, çok narin tutmak gerekli. Elinizle kastirirsaniz falan kullanılamaz hale geliyor..

Dikkat ettiğim şey o zamanlar imla kurallarına pek dikkat etmiyor oluşum
    Ne demişler mana bulma gelir başına umarım düzelir takma kafana.

Ne desen haklisin valla. Gülme komşuna gelir basına demek yanlış olur ama. Eskiden ben de inanmıyordum, fandroidlerin spekulatif hareketleri olarak görüyordum, ilk mesajda tırnak icinde yazdıklarım gibi düşünüyordum, yazdım da zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 15 Mart 2013; 23:59:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

tasarım hatasını görmezler yeterince test yapmıyorlar... yapsalar bunu önceden fark ederlerdi... 5s ilede sorunu çözemezler... 6 ilede kırılgan kasa yaparlar...

İnsan bi bakar degil mı, bunu bir kullanıcı cebinde ne kadar kastirir, gerekli dayanımı vermeliyiz gibilerinden. Amcamda S3 var adam 110 kg 170cm telefon ilk günkü gibi. Sırf iOS icin duruyorum, maalesef alternatifi yok..

• Gecmis olsun...bizde potansiyel yamulacaklar arasindayiz yani oylemi

• quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Gecmis olsun...bizde potansiyel yamulacaklar arasindayiz yani oylemi

Uyarmak icin actım konuyu aslında, dikkat etmek gerekli..

• plastikten iyidir o kadarda kötü durmuyor
  • Allah bilir htc one da yamuluyodur

• quote:

Az once konunun başlığını okudunuz ve içinizden geçenleri yazıyorum,

Düz bir yüzeye mandallarla sıkıştırıp yarım saat kadar beklettim ama iyileşme olmadı. İskence ile deneyeceğim. Düzelebilecek bir durum ama telefondan ciddi anlamda soğudum, hata affetmiyor..

Alıntıyı kısalttım. Seninki yine iphone 5. Ben 4s'i yamulttum özellikle kapak kullanınca bildiğin sallanıyordu masanın üzerinde.

Sana sağlıklı ve sağlıksız olarak 2 tavsiyem var.

1. Garanti kapsamında olmadığı için hak idda edemezsin. Sigortan varsa şansın var ama yaptırdığını sanmıyorum. Silikon kapak kullanınca az çok sorun çözülüyor.

2. Telefonu şarjda iken çok fazla kullanıp iyice ısındırdıktan sonra elinle bastırmanı öneriyorum. Ben biraz olsun düzelttim iphone 5 de ne olur bilinmez ama en mantıklı yolu da budur galiba.

Geçmiş olsun diyelim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.