Şimdi Ara

BENİM DE iPhone 5'im YAMULDU!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
3
Favori
12.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman masanın yamuk olmayan yerine denk geliyordur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiac97

kendiliğinden yamulcak değil ya adam akıllı kullanmazsan yamulur

Senden tekrar bastan sona 3 kere okumanı istiyorum kardeşim. Belli ki algılayamamışsın olayı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

quote:

quote:

quote:

quote:

hem telefona bi ton para veriyosunuz telefon yamulunca eğilince ağlaşıyorsunuz. daha ucuza sağlam bi süre telefon varken iphonelere para vermek israftır.

Aglastigim yok cok sukur. Gerekirse bir tane daha alirim. iPhone'un yerini tutabilecek bir telefon henüz üretilmedi. Sirf saglam diye gidip baska cihaz almam. Fiyati 500 lira da olsa 3500 lira da olsa bu boyle benim icin. Sizin icin israfsa almayın..

Tartışma çıkmaması icin editledim..

o zaman zenginsin sanırım 1 tane daha alırım deyince
    banada al bi tane

Zengin degilim olmayi isterdim, ortalama bir vatandaşım iste. Son paramla telefon almadım onu demek istedim..

bende sade vatandaşım. bırak iphone yi, androidi 400-500 liralık bile orta düzey akıllı telefon alamıyorum. 2. el kullanıyorum(n73). diyaliz nedeniyle çalışamıyorum. çalışabilsem alırdım akıllı telefon. taksitli dahi alamıyorum

Ben de uzun süre alamadım, birkaç sene 6303 kullandım. Allah sana daha iyisini nasip etsin..

inşallah, amin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanegokhan

o zaman masanın yamuk olmayan yerine denk geliyordur :)

Her masanın mı? Telefon yamuk, masa degil, eminim..

• Geçmiş olsun hocam bende sırf bu yüzden ip5 alacakken son anda tüm sorunları gözümün önüne geldi ve tercihi 4s ten yana kullandım tek hata kesinlikle 6.1.2 sürümüne geçmem apple kesinlikle ip5 ve 6.1.2 ile çok başarısız bir durumda.
  • bence servise yolla dostum. yüksek ihtimal değil ama belki değişim yapabilirler.
  • Geçmiş olsun

• Nasıl yamulur aklım almıyor yav

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Geçmiş olsun öncelikle, evet gerçekten çok dayanıksız iPhone 5 kasası, uzun bir yapıda ama destekleyici unsurlar inanılmaz bir biçimde göz ardı edilmiş..Yani bende iki arada bir derede kaldım 4S'imi verip 5 hediye edecek biri var güzellik olsun diye, alayım mı almayayım mı kararsızım.
    Servis direkt olarak "kullanıcı hatası" damgasını basar gönderirseniz.Yani can sıkıcı olsa bile kullanıma engel olmadıkça her hangi bir müdahale yapmanızı tavsiye etmem.

Bunun dışında günlük kullanımda aşırı telefon trafiği yapan biri olarak birazda mecbur olarak iPhone kullanıyorum, çünkü malum Android rehberi açana kadar iPhone arama yapıyor bile..En azından S2'm öyle (ki birçok forumda S3 rehber hızlandırma diye konular geçiyor) Yani neden iPhone, neden bu kadar para, neden daha iyisi varken v.s. diyen arkadaşlar eminim daha önce hiç iOS kullanmamış olanlardır, -ki sorsan hepsi kullanmıştır iOS'u

Her kısma katılıyorum. Hatta içimden geçirdim, bi S3 Note2 felan alayım ama yapamayacağımı biliyorum. 3.5 ekran da yavan geliyor bundan sonra. Kullanımda sıkıntı yok zaten, olay biraz da psikolojik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 15 Mart 2013; 22:44:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: This Time

Nasıl yamulur aklım almıyor yav

Cebimde baskıya maruz kaldı muhtemelen ama dediğim gibi dikkat ederim, ben de anlayamadım. Bence bu kadar dayaniksiz olmasi kabul edilebilir degil..

• her zaman derim "S"lerden gidin 4teki hatalar 4Ste olmuyor

5teki hatalarda 5Ste olmayacaktir

sana gelince dostum gecmis olsun , cok kotu durum gercekten.. bence takma cok yamuk oldugu goruluyor ama o kadar da degil , sicaktan mi soguktan mi acaba oda merak konusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

bence servise yolla dostum. yüksek ihtimal değil ama belki değişim yapabilirler.

Bariz kullanıcı hatası diyecekler, ben de 10-15 gun kullanamayacagim, gerek yok. Sagolasin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

her zaman derim "S"lerden gidin 4teki hatalar 4Ste olmuyor

sana gelince dostum gecmis olsun , cok kotu durum gercekten.. bence takma cok yamuk oldugu goruluyor ama o kadar da degil , sicaktan mi soguktan mi acaba oda merak konusu..

Doğrudur, kobay olduk bir nevi. Garanti bitene kadar kullanirim, sonrasına bakarız..

Sıcak soğuktan oldugunu zannetmiyorum..

• quote:

quote:

Doğrudur, kobay olduk bir nevi. Garanti bitene kadar kullanirim, sonrasına bakarız..

yani

neyden oluyor ki acaba? dogada kendi kendine yamulan bir madde var mi?

• apple iphone 5 i ince hafif yapayım derken hata yaptı en başından beri söylüyorum. ağırlık ve incelik bence 1. derecede önemli değil keşke 4 veya 4s kalınlığında ve ağırlığında olup daha sağlam ve büyük pil olsaydı. iphone 4 ümü mesela çok dikkatli kullandığım söylenemez arka cebimde taşırım oturur kalkarım hiç bişey olmadı şimdiye kadar maşallah..
  • quote:

quote:

quote:

yani

neyden oluyor ki acaba? dogada kendi kendine yamulan bir madde var mi?

Yukarıda yazdım, cebimde olusan baskıdan dolayı yamulmus olabilir. Ama ne kadar sıkışabilir ki. Materyal yeterince dayanıklı degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

apple iphone 5 i ince hafif yapayım derken hata yaptı en başından beri söylüyorum. ağırlık ve incelik bence 1. derecede önemli değil keşke 4 veya 4s kalınlığında ve ağırlığında olup daha sağlam ve büyük pil olsaydı. iphone 4 ümü mesela çok dikkatli kullandığım söylenemez arka cebimde taşırım oturur kalkarım hiç bişey olmadı şimdiye kadar maşallah..

Kıymetini bil vallahi. Tek dikkat etmen gereken, yere düşürme..

• quote:

Az once konunun başlığını okudunuz ve içinizden geçenleri yazıyorum,

"Kıç cebine koyup üstüne oturursan öyle olur"
    "3310 kullanır gibi kullanmayın su telefonu"
    "Sen baskı uygularsan tabi yamulur"
    vs vs.

Maalesef olay hiç düşündüğünüz gibi degil. Telefonuma son derece dikkat ederim, kesinlikle arka cebime koymam, korur kollarım. Genellikle kot giyerim ve sag on cebimde taşırım. Eğilir kalkarken de dikkat ederim ki bir telefon icin bu kadarı bence fazla bile. Ama gecen gun tesadüfen farkettim ki ne olduysa nasil olduysa telefonum yamulmus..

Telefon çıktığında ve Turkiye'ye geldiginde bu hususla ilgili açılan konuları hep okurdum. Yukarıda tırnak icinde yazılanlar gibi düşünürdum ve basıma geldi..

Demek istediğim dikkatli olun, lanet aluminyum metali gercekten dayanıksiz. Apple buyuk bir hata yapti. 4/4S cok daha dayanikliydi. Arada ne fark var, 4/4S dustugunde kirilirdi, 5 kolay kolay kirilmiyor. Dengeyi tutturmak bu kadar zor olmamali. Şimdi bana yine laf atan olacak, ancak gercekten telefonumu kollayan biriyim. Zaten videoda da görebileceğiniz üzere yamulma cok az. Her an sizin de basınıza gelebilir..

Düz bir yüzeye mandallarla sıkıştırıp yarım saat kadar beklettim ama iyileşme olmadı. İskence ile deneyeceğim. Düzelebilecek bir durum ama telefondan ciddi anlamda soğudum, hata affetmiyor..

geçmiş olsun ama cebindeyken uyumuş veya uzanmış olduğunu düşündüm.bu senin suçun değil tabi ama

• Cebimdeyken yatmam, gece masanın üzerine koyarim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

bence servise yolla dostum. yüksek ihtimal değil ama belki değişim yapabilirler.

Bariz kullanıcı hatası diyecekler, ben de 10-15 gun kullanamayacagim, gerek yok. Sagolasin..

dostum aslında öyle sacmalik olmaz. telefonda fiziki olarak kullanici hatasi olacaksa o telefon ya cizilir ya da kirilir. telefon yamulur mu yahu? ciklet mi bu a..

servistekiler de bunun kullanici hatasi olmadigini biliyorlardir ama bakma iste..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.