Şimdi Ara

Beni asla birinin beğenmeyecek olmasına çok üzülüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yazık ki gerçek bu. Çok özeniyorum partneri olan insanların Instagram'da paylaştıkları mutluluk anlarını gördükçe.😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnstagrama bakma o zaman acıdan kaçın.

• Herkesin bir alıcısı olur dostum

• imkansız bir durum o yüzden kafaya takma. aşırı ama aşırı tipsiz değilsen illa birileri beğenir.

• Sen doktor değil miydin hoca ? Ya da doktor trollüğü mü yapıyorsun.

Doktor adamın tipi isterse tuvaletteki poh olsun yine bakan olur.

• İnstagramdaki sahte hayatlara aldanma,bomboş bir ortam.

• Hocam sen doktor değil miydin? İmkansız bu söylediğin..

• Vah vah

• Çok memnun oldum Ferhat Yılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraveling

Sen doktor değil miydin hoca ? Ya da doktor trollüğü mü yapıyorsun.

Doktor adamın tipi isterse tuvaletteki poh olsun yine bakan olur.

doktor olsa konu dısında mı takılır 

• Bunu bilemezsin ama bu yine de illa birine rastlayacağın anlamına gelmez. "Herkes için birisi vardır" ifadesi ne kadar yanlış ise "Bazıları için kimse yoktur" ifadesi de o kadar yanlış. Yani elinde bir boşlukla dönüyorsun buradan. İyi şanslar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3/10'dan aşağı isen söylediğin şey doğru çünkü aşırı kötü bir tipe sahip olunca diğer özelliklerinin hiçbir anlamı kalmıyor ama en azından 3-4/10 isen doğru değil.

• 27 28ine kadar sevgilisi olmayan işi cok zor bulsa dahi o tecrubesizlikten dolayi o ilişki yürümez.

• Çok saçma bir tez. O yaşlara kadar sürüyle elden geçen birinin ruhu kaşarlaşır. Erkek olsun kadın olsun fark etmez. Saf duygu olmadıktan sonra yemişim ilişkisini. Bırak saflığı normal insan evladı yok denecek kadar az

• Bence seni bu düşünceden kurtaramayız ama aklına bi kırıntı bırakabiliriz belki:)

Kendisini asla birinin beğenmeyeceğini düşünen bir karşı cins mutlaka vardır şu anda ve o hiç ummadığın birisi bile olabilir, hep şansını dene hiç korkma :)

• @DrakeMcCain Ashley, Jack, O mavimsi uzaylı bana aşıktı   Mass Effect yeni oyunu gelecek orada sevgili yaparız dert etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 13 Haziran 2021; 6:22:38 >
  • Bizim çekilecek acımız bu. Benim mevzu bir tık daha ötesi. Benim bu hayatta hiç arkadaşım olmayacak. İstesem olur belki ama ailem dışında her yerde huzursuzlanıyorum. Böylesi daha az huzursuz.

Sosyal olmak için biraz acı çekmem lazım, sosyal olmamaktan da acı çekiyorum. Fakat iki acı arasında ikincisi tercihimdir. Acı kaçınılmazdır. Çekmen gereken acılar içinde tercih senin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yıkık adam bulamaz zaten. Denemeden bulamazsın hiçbirşey, önce psikolojini düzelt, bu psikolojiyle 5-0 geridesin

• Yav hocam benim bu kız denen yaratıklar yüzünden hayatım mahvoldu aynısı size de olmasın düşünmemeye çalışın destek alın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.