Şimdi Ara

Benden büyük bir hanımla evlenmek istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle benden büyük birini isteme sebebim şu ki ; iri güçlü kuvvetli gürbüz bir erkeğim ve genç kızlardan ziyade olgun hanımların ilgi alanındayım yani hal ve hareketlerden tepkilerden bunu anlıyorum. Ama sanırım bir kadının kendinden küçük bir erkekle evlenmesi yanlış anlaşılmaya müsait ve toplumumuzda uygun olmayan bir durum. Ben varım evlenmek istiyorum. Bilenleriniz vardır bir hanım ile 4 sebepten evlenilir
    1 dindarlığı
    2 güzelliği
    3 zenginliği
    4 soyluluğu.
    Kimseye hesap vermeden mümkünse zengin ve dindar bir hanım ile evlenmek istiyorum gönül ister ki 4 şart da bulunsun hayırlısıyla o da olur inşaallah.
    Üniversite öğrencisiyim ve sevgimi de bedenimi de haram sevdalarda harcamak istemiyorum.
    Bu konuda gayet ciddiyim ya hayırlı sözlerinizi bekliyorum.

Edit: üniversite öğrencisiyim yaş 21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GriPrens -- 10 Nisan 2016; 19:26:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oncelikle testesteron durmuyor ölene kadar ama kadınlık hormonu menopozla yani 40 tan sonra sönmeye başlıyor. Olgun dediğin türden kadınlar sana bayılmıyor; o kadınlar egolari nefsleri doğrultusunda öyle bir yaklaşım sergiliyorlar. Genç bir erkek yaşlı bir kadınla ilgilenirse o kadın kendini genç hisseder. Sana karşı olan tüm ilgilerinin sebebi budur.

O hadis i Şerif in devamında 'sen dindar olanı seç ki iki cihanda da saadete varasın' buyruluyor. Bir an önce işini gücünü eline al ve kendinden en fazla 2 yaş büyük evlenmek isteyen bir hatunla evlen.

• quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Oncelikle testesteron durmuyor ölene kadar ama kadınlık hormonu menopozla yani 40 tan sonra sönmeye başlıyor. Olgun dediğin türden kadınlar sana bayılmıyor; o kadınlar egolari nefsleri doğrultusunda öyle bir yaklaşım sergiliyorlar. Genç bir erkek yaşlı bir kadınla ilgilenirse o kadın kendini genç hisseder. Sana karşı olan tüm ilgilerinin sebebi budur.

O hadis i Şerif in devamında 'sen dindar olanı seç ki iki cihanda da saadete varasın' buyruluyor. Bir an önce işini gücünü eline al ve kendinden en fazla 2 yaş büyük evlenmek isteyen bir hatunla evlen.

Biliyorum hacı dindar olanı seçeceğiz inşaallah fakat peygamber efendimiz s.a.v. hz hatice ile evlenince aralarında 15 yaş vardı ve zengin idi hatice validemiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Delifişeng

quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Oncelikle testesteron durmuyor ölene kadar ama kadınlık hormonu menopozla yani 40 tan sonra sönmeye başlıyor. Olgun dediğin türden kadınlar sana bayılmıyor; o kadınlar egolari nefsleri doğrultusunda öyle bir yaklaşım sergiliyorlar. Genç bir erkek yaşlı bir kadınla ilgilenirse o kadın kendini genç hisseder. Sana karşı olan tüm ilgilerinin sebebi budur.

Biliyorum hacı dindar olanı seçeceğiz inşaallah fakat peygamber efendimiz s.a.v. hz hatice ile evlenince aralarında 15 yaş vardı ve zengin idi hatice validemiz :)

Efendimiz (sav) Peygamber idi; Efendimiz (sav) devlet başkanı, başkomutan, deruni ilim sahibi bir kişi idi... Benim söylediğim bir öneridir tercih senin tabi ameller niyetlere göredir iyice düşünüp tanıdığın büyüklerinle hasbihal etmeden etraflica değerlendirmeden son kararını verme hocam

• trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Evlenirken 25 yaşında idi o zamanlar emin bir kimse idi peygamberlik 40 yaşında geldi :) Ya hu inan içimde 1 gram sıkıntı ve tereddüt yok dua edin de tez vakitte nasip olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Delifişeng

Evlenirken 25 yaşında idi o zamanlar emin bir kimse idi peygamberlik 40 yaşında geldi :) Ya hu inan içimde 1 gram sıkıntı ve tereddüt yok dua edin de tez vakitte nasip olsun

Dualarimdasin kardeşim... Helal olsun, insAllah gönlünden geçen hakkında hayırlı olur

• Hocam seviyosanız ve sizden max 2 yaş büyük birisiyse evlenin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah hepimizin bahtını açık etsin.Efendimiz, kendimizden küçük hanımlar ile evlenmemizi tavsiye ediyor diye biliyorum.Ayriyeten Türk kültüründe böyle şeyler terstir,sorun yaşarsınız.
  • Bu hanımın çocuğu olsa senin için sorun olacak mı?
  • Dostum gerçekten iggy azalea oldun mu? Ben o kadına bayılıyorum

• powerhitz kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz çocukları çok severim

• Bilmem öylesi daha güzel olacak gibi geliyor bana

ona bakarsan kadınlardaki östrojen de durmuyor

erkekler de belli bir yaşta antropoza giriyorlar

menopoza giren kadınların cinsel hayatları bitmiyor, araştırabilirsiniz

• Hocam ben 45 yaşından sonra kadınların cinsel hayatının durduğuna dair birşeyler okumuştum ama yanlış da olabilir tabii, bakayım teşekür ederim

o yazıyı yazanlar büyük yalan atmış, 80'inde bile devam eden nice koçyiğitler ve kadınlar mevcut

http://www.huffingtonpost.com/2015/01/28/sex-lives-over-70-active-study_n_6563358.html
    http://www.helpguide.org/articles/aging-well/better-sex-as-you-age.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.