Şimdi Ara

Benden buraya kadar arkdaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 sezpndur bu oyundayım ve su saatte ben bu oyunu söverek kapatıyorsam sinir stres oluyorsam oynamam arkadaslar ve karar verdim bırakıyorum.Zevk veriyordu bana 1 el aptal mahlukatlar gelse takımıma digerinde adam gibi birisi gelirdi ama artık iyice arttılar 3.dk de birine gıcık olup oyunu kapatan adam var .Her neyse sizin takımınız yoksa sürekli 5 kşi girmiyırsaınz hergün sizede gelecek inş az gelir zevk alırısınz ama benden bu kadar size iyi oyunlar

• Soraka mid olan oyun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten şuan oynanmaz durumda ama napacaksın oynuyorsun işte..

• Her 20 maçtan 1 tanesi dengeli, çekişmeli, eğlenceli geçiyor. Kalan 19 maçta tez yazar gibi, zevksiz bir şekilde riotun sana biçtiği görevi yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 28 Ocak 2018; 15:27:2 >
  • yapacak bir şey bulamadığımdan oynuyom ya üf
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

üzülme bin 2015 Volvo V40 D2 R-Design model arabana xDxD

• sezon2den beri ara vere vere oynuyorum sıkılınca bırakıyorum ama 1-2 ay sonra yine başlıyorum tıpkı wow gibi xdd
  • En iyisi

• En güzelini yapıyorsun. Try hard oynayınca insanın ömründen alıyorlar resmen sene de en fazla 30 35 ranked maçı atıyorum 4-5 ay oynuyorum en fazla yetiyor. bazen gelip buralarda takılıyorum izlemesi okuması oynamaktan daha zevkli bir halde.
  • oh be 2 gündür sabahlara kadar lol oynayıp sinir stres sahibi olmuyorum arkadas mid gibi dizi acıp izliyorum :D
  • Ohhhhh bunun gibiler bıraksın bende mart gibi dönücem veletler le eylene eylene maç atabilirim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: The Skywalker Dude

Gerçekten şuan oynanmaz durumda ama napacaksın oynuyorsun işte..

Her akşam bir çile westte de bi çile 5 bulup flex atıcan başka bi şansın yok gibi

• Haftasonu elmasa kasayım dedim, 2 küme birden düştüm. Elohell'in de etkisi büyüktü belki ama ortalık harbiden sığır dolu. Kümeler oturana kadar bir süre rank atmamayı düşünüyorum. Hem meta ağır tek atma metası, hemde kümeler çok dengesiz. En sonunda tilt olup onlardan biri haline geliyor ve lose serisine batıyorsunuz. Şu ara oyuna girmemek en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Haftasonu elmasa kasayım dedim, 2 küme birden düştüm. Elohell'in de etkisi büyüktü belki ama ortalık harbiden sığır dolu. Kümeler oturana kadar bir süre rank atmamayı düşünüyorum. Hem meta ağır tek atma metası, hemde kümeler çok dengesiz. En sonunda tilt olup onlardan biri haline geliyor ve lose serisine batıyorsunuz. Şu ara oyuna girmemek en mantıklısı

katılıyorum elohell olayı sinir bozucu hale geliyor 8 win serisinden sonra 7 lose serisi hadi gel elohell...
    riot şu olayı düzeltse artık cinnet çıglıkları atıyorum artık evde, bi tımarhane açsınlar Riot a özel tedavi olmaya ilk ben gidecem.
    tekli sıralar rezalet 5 olup flex oynamak mantıklısı
  • Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam ya, 14 LP geliyor 20 küsür gidiyor. Boşa kürek çekmek gibi bir şey. Çığlıkta güzel ama ben şahsen ben kırıp dökünce rahatlayabiliyorum Genelde en yakın ve en ucuz ekipmana yöneliyorum. 2018 yılının ilk siftahını dün yaptım mesela, klavyeyi kırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Sorma hocam ya, 14 LP geliyor 20 küsür gidiyor. Boşa kürek çekmek gibi bir şey. Çığlıkta güzel ama ben şahsen ben kırıp dökünce rahatlayabiliyorum Genelde en yakın ve en ucuz ekipmana yöneliyorum. 2018 yılının ilk siftahını dün yaptım mesela, klavyeyi kırdım

ben kıyamıyorum hocam g810 var artık mid lane 0-7 gidince hızlı hızlı tuşlara basarak rahatlamaya çalışıyorum.

Kız arkadaşım gördü geçen çıglık atarken senin sorunların var acilen bırakman gerek dedi

Riot ofisinin önünde kendimi zincirliyecem.

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ilkini kırdıktan sonra 20-30 TL lik klavye kullanmaya başladım. Hiç acımıyorum çaat diye koyuyorum yumruğu, tavsiye ederim Bence kız arkadaşın haklı. Bu kadar dert ettiğimiz bir şeyi oyun diye nitelendirerek oynamaya devam etmemiz sorunlu bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

üzülme bin 2015 Volvo V40 D2 R-Design model arabana xDxD

xDxD...

• Adam Haklı
  • Atılan raporlar hiçbir işe yaramıyor, küfür etsen sen ceza yiyosun. Afk kalan veya kendi kendine triplere girip fightlara katılmıyorum diyip oyunu bırakanları report edip takip ediyorum, hepsi oynamaya devam ediyor.

Ama ceza almamaları çok normal, çünkü bunlar tr serverini tr serveri yapan varlıklar. Bunlar korunmalı ki tr serverinin namı yürüsün.

Sabaha karşı 5te oyuna giriyorum, adam dk 4te oyundan çıkıp gidiyor. Küfür etsem ceza alıyorum, ama o oyundan çıktığı için ceza almıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.