Şimdi Ara

Benden bu kadar abi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeter artık şu trollerden ve forumu bırakıyorum. Gürsel ama hata sende. Ha iyi yöneticisin ama neden bizi eski yerimizden çıkardın ki... Eskiden kıl gördüğüm en büyük trolldü şimdi adam konulara girsinda hani 1 mantıklı post yazsın diyorum. Ve bence bu forumu bırakan coyotenin ne biliyim stealthmassin bir hardcore un seviyesinde bir gürsel birde phtx3 kaldı bu forumda. Herneyse forumu takip edicem arada sırada ve forum düzelirse geri dönerim neyse ben kaçtım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı şeylerden bende muzdaripim zaten.Ama düzelceğini sanmam.Sığır Eti fazla gereksiz trollemeye çalışıyor.Tek güldüren mesajı şu yukardaki idi.
    Eskiden Ölüm Lokumu idi tek troll.Ondan sonra arttı böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 31 Ağustos 2012; 8:02:49 >
  • Sığır Eti'ni lütfen banlasınlar artık.Sabaha karşıda hortlatmış bütün 2011 konularını.Böyle sadece" tamam o zaman , ok kib ,qyqhq" gibi yazan insanlar uyarılmadan banlanmalılar bu forumdan artık.Son 2 aydır iyice forumun seviyesini düşürdüler.
  • Son gunlerde forumun altini ustune getirmeye caslisan sadece 1 uye var. Onun disindakiler ise tektuk mesajlar ile trollemeye devam ediyorlar. Ben uyarilarini yaziyorum. O konuda affim yok ama sikayet edenlerin sayisi azaldikca sikatci olunan konular cogaliyor. Butun msjlari gormem imkansiz. Dolayisi ile gorudugunuz tum olumsuzluklari en az birkac kelime ile aciklayarak sikayet ederseniz kisa zamanda kesin cozume ulasiriz.
  • ılıksütün fake hesaplarından heralde
  • Bu arkadaşların konularına verilen cevaplar bu şekilde ilgi gördüğü sürece bu trolleme işi bitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Son gunlerde forumun altini ustune getirmeye caslisan sadece 1 uye var. Onun disindakiler ise tektuk mesajlar ile trollemeye devam ediyorlar. Ben uyarilarini yaziyorum. O konuda affim yok ama sikayet edenlerin sayisi azaldikca sikatci olunan konular cogaliyor. Butun msjlari gormem imkansiz. Dolayisi ile gorudugunuz tum olumsuzluklari en az birkac kelime ile aciklayarak sikayet ederseniz kisa zamanda kesin cozume ulasiriz.

• trolleri gördükçe mantıklı bir şey yazasım gelmiyor bende kısa ama sorulan sorunun cevapını veriyorum acıklama bile yapmıyorum bu yüzden bana bir arkadaş sürekli yükleniyor ama okadar troll mesajın arasında anca hatta bazen banada trolluk geliyor yalan yok ama güzel bir forumu okumak cok fazla haz verir bana ama o forum burası değil gerçekten önceden burasıdı nezaman yeni hesap actım ve biraz takıldım LOL bölümüne geçtim ozaman anladımkı DH yarı ömrünü yemiş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Yeter artık şu trollerden ve forumu bırakıyorum. Gürsel ama hata sende. Ha iyi yöneticisin ama neden bizi eski yerimizden çıkardın ki... Eskiden kıl gördüğüm en büyük trolldü şimdi adam konulara girsinda hani 1 mantıklı post yazsın diyorum. Ve bence bu forumu bırakan coyotenin ne biliyim stealthmassin bir hardcore un seviyesinde bir gürsel birde phtx3 kaldı bu forumda. Herneyse forumu takip edicem arada sırada ve forum düzelirse geri dönerim neyse ben kaçtım.

Yar Gitmee ...

• bu ağlayanların %80i şikayet et butonunu üşengeçlikten kullanmayan tipler bundan eminim.
  • çoluk çocuk yaz tatilinde işi gücü yok, ilgi çekmeye çalışıyorlar. eskiden troller zekice çalışırdı herşey komik olurdu. şimdi bırakın komik olmasını o kadar saçma şeyler ki, trollemeye çalışan kişinin haline üzülüyorum bildiğin.
  • Nick-Mesaj uyumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: connhytest

quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Yeter artık şu trollerden ve forumu bırakıyorum. Gürsel ama hata sende. Ha iyi yöneticisin ama neden bizi eski yerimizden çıkardın ki... Eskiden kıl gördüğüm en büyük trolldü şimdi adam konulara girsinda hani 1 mantıklı post yazsın diyorum. Ve bence bu forumu bırakan coyotenin ne biliyim stealthmassin bir hardcore un seviyesinde bir gürsel birde phtx3 kaldı bu forumda. Herneyse forumu takip edicem arada sırada ve forum düzelirse geri dönerim neyse ben kaçtım.

Yar Gitmee ...

Nolur kal

• Yukardada görüyorsunuz şu konuda bile hala trollemeye çalışan zavallılar var hani komikde değiller.
    Yazık .. Düzgün olan üyelerde gidiyor şu gereksizler yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeineLust -- 31 Ağustos 2012; 12:29:55 >
  • Nicholai - Kıl - Ölüm Lokumu dışındaki troller güldürmüyor artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.