Şimdi Ara

BENCHTABLE MOD :)Standart bir Midi tower kasadan neler yapılabilir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrose6

Öncelikle demek isterimki çok başarılı bir çalışma fakat bir konuda sorum olacak, sıvı soğutma parçaları ne kadar tuttu, ve diğer parçalar?

sağolasın..

yukarıda ki sistemin tamamı ekran kartı blokları dahil (çift ekran kartı blogu var çünkü) 2.200 tl civarındaydı en son..şöyle ki normalde ürün fiyatlarına bakarsak o kadar tutumuyor fakat yurtdısından gelmesı kargo masrafı vs derken fiyat artıyor..blokların bir tanesının yurtdısından gelmesi nerden baksan 200-250 tl idi..sistemde 10 adet fan var bunların değeri 250tl.radyatör 250tl...sadece cpu için konusursak son hatırladıgıma göre 1000tl civarı idi.
  • harbiden süper olmuş tebrikler :)
  • Çok güzel bir çalışma olmuş, işçilikte çok temiz, ellerinize sağlık hocam :) Ayrıca 6-7 yıllık emektar Logitech Trackball'ımdan ilk kez bir baskasında görmek beni mutlu etti :)

BENCHTABLE MOD :)Standart bir Midi tower kasadan neler yapılabilir?
    2 kez swicthlerini değiştirdim onun dısında 10 numara cihaz :) 7 yıldada bi swicth arızası olsun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealKiss

Çok güzel bir çalışma olmuş, işçilikte çok temiz, ellerinize sağlık hocam :) Ayrıca 6-7 yıllık emektar Logitech Trackball'ımdan ilk kez bir baskasında görmek beni mutlu etti :)

BENCHTABLE MOD :)Standart bir Midi tower kasadan neler yapılabilir?
    2 kez swicthlerini değiştirdim onun dısında 10 numara cihaz :) 7 yıldada bi swicth arızası olsun artık

:) eyvallah sağolasın..fakat resimde ki logitech bana ait değil.sistemin oluşmasında başından sonuna benden fazla emeği olan .arg-ist abimindir..hidroliği o alıp sisteme taktığı için takmadan önce resmini çekmişti..karışıklık olmasın

• Ellerinize sağlık , çok güzel bir sistemi olmuş aman nazar değmesin :)
  • eyvallah çok sağolasın
  • up
  • Dostum Ağlamak istiyorum bu ne güzel çalışma ne güzel el işçiliği ne güzel emek herşey güzel çok güzel eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Dostum Ağlamak istiyorum bu ne güzel çalışma ne güzel el işçiliği ne güzel emek herşey güzel çok güzel eline sağlık

çok sağolasın arkadaşım ..o ne güzel cevap öyle:)
  • guncel
  • çok başarılı hocam ne kadara mal oldu size
  • valla parçaların hepsi yurtdısından geldığınden 3 sene önce toplam 2000tl gibi bir rakam çıkmıstı.zaten yanlıs hatırlamıyorsam sadece ekran kartı blokları 150€ civarı idi..bunların kargoları türkiye ye gelmeleri fiyatı katlıyor biraz ..
  • Hocam helal olsun mükemmel bir iş çıkarmışsınız
  • up
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.