Şimdi Ara

Bence nitelikli dolandırıcılık budur;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugünkü fiyat

Güya indirim yapmışlar. Tam tersine bindirim yapılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• on lira için mi bu tatava
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

on lira için mi bu tatava
    Olayı anlayamayacak kadar düşük mü iq seviyeniz cidden? Adamlar indirim yaptık diye ibare koyup eski fiyattan daha pahalıya satıyor.

İsterse 1 lira olsun insanları aptal yerine koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 20 Eylül 2019; 12:0:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r.H

Olayı anlayamayacak kadar düşük mü iq seviyeniz cidden? Adamlar indirim yaptık diye ibare koyup eski fiyattan daha pahalıya satıyor.

İsterse 1 lira olsun insanları aptal yerine koyuyorlar.

Alıntıları Göster
    vay be bunu ancak indirim yüzdelerine bakan üstün zekalılar anlar.
  • 4 gün öncce bir m?şhur internet alışveriş sitesinden laptop bakmıştım beni idare edecek Bir cihaz buldum fiyatı 2550 den 2499 a inmişti. Ertesi gün gidip alırım düşüncesi ile ekran görüntüsü aldım. Ertesi gün kahvaltıda tekrar bakıp emin olmak istedim, laptobu bulamadım satıştan kalktı heralde düşüncesiyle vazgeçmiştim ki eşim aynı laptobun aynı sitede 3199 dan 2999 a düştüğünü fark etti. Alsammı almasammı kararsız kaldım ve beklemeye başladım. Ertesi sabah tekrar baktığımda aynı laptop 2799 dan 2499 a düştüğünü fark ettim, gidip aldım. Anlam veremiyorum bazı şeylere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buna ifşa denir, tatava denmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

vay be bunu ancak indirim yüzdelerine bakan üstün zekalılar anlar.

Alıntıları Göster
    forumdakiler cidden bu kadar aciz mi oldu ya. Her şeye muhalefet olmaya çalışan ve amacının sadece muhalif olmak olduğu insanlarla kaynıyor burası. Ne dediğimin önemi yok karşı çıkayım da boş konuşsam da olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: r.H

forumdakiler cidden bu kadar aciz mi oldu ya. Her şeye muhalefet olmaya çalışan ve amacının sadece muhalif olmak olduğu insanlarla kaynıyor burası. Ne dediğimin önemi yok karşı çıkayım da boş konuşsam da olur...

Alıntıları Göster
    Bende blok'lu hocam. Muhatap olma boşuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ticaretinde bir ahlakı olur be kardeşim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acaba döviz/₺ değişikliği yüzünden mi diyeceğim ama. Çok absürd görünüyor. Geçen aylarda amazon.com.tr'den ses kartı almıştım. 3 günde 100₺'ye yakın indirim yapmıştı. Hergün fiyatı değişiyordu. 3 günün sonunda aldım artık dayanamayarak. Sonra yükselmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puandorg -- 20 Eylül 2019; 11:11:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat algoritmasini yazan programci arkadaslara selam olsun. Eticaret sitelerinde fiyatlar tiklanmaya, satilmaya ve bilumum diger etkenlere gore degisiklik gosterir. Fiyat indirime giderken daha onceki tavan taban fiyati degisken icine almazsan sonuc ahanda boyle olur.

Hayatimin son 15 yilini veri isleme uzerine gecirdim. Herseyin farkindayim. Sor anlatayim kardes.
  • r.H kullanıcısına yanıt
    uğraşmaya değmez engelle geç . çok var bunlardan . bu yine iyi benim konumda adamın biri kardeşim sürekli kanun kanun diyorsun sende .... diye mesaj yazmış. ne diyelim mahmut diyelim ? tabi ki kanun diyeceğiz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Fiyat algoritmasini yazan programci arkadaslara selam olsun. Eticaret sitelerinde fiyatlar tiklanmaya, satilmaya ve bilumum diger etkenlere gore degisiklik gosterir. Fiyat indirime giderken daha onceki tavan taban fiyati degisken icine almazsan sonuc ahanda boyle olur.

Hayatimin son 15 yilini veri isleme uzerine gecirdim. Herseyin farkindayim. Sor anlatayim kardes.
    Aynen bende bunun farkındayım ürün satıldıkça ürünün fiyatı değeri artıyor, rival 600 mouse aldım, şimdi daha pahalı, qck prism mouse pad aldım site bir daha satmadı idefix üstüne qvo 1 tb samsung ssd aldım 100 200 tl daha fazlaya satıyor aldığım yerler, tam bir komedi sanki altın gibi altın dünya 'da az olduğu için en değerli madendir derler bu yüzden de fiyatı artar sürekli ve ne gariptir ki ülkemdeki ticarette bu kafa da gidiyor artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.