Şimdi Ara

Ben Yandım Siz Yanmayın ! 2. El Araç İfşa ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
12.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buradan belli zaten he diyeceksiniz ilanı güncellerse ne olacak oda ayrı bi mevzu ama sahsen bu tarihli araca yanasmazdım
    guzel kupon arac zaten ya aynı gün yada 2 gün içinde satılıyor

su tenekeye bu para yazık benzinli astra j ye binin arabaya bindiğinizi hissedersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Şikayet et ilanı uçursunlar başkan
    Şikayet ettim olan bir şey yok. Buraya yazıyorum ki insanlar en azından bu kişiye mesaj atıp aracın motoru işlem görmüş neden yazmıyorsun desin. Satıcıyı rahatsız etmek bile büyük bir psikolojik etki yapar. Benim 400 tl ona haram olsun o ayrı ama en azından belki akıllanır. İnsanları kandırarak arızalı aracı yüksek fiyatlara satmaya çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

İlan Tarihi 13 Eylül 2019

buradan belli zaten he diyeceksiniz ilanı güncellerse ne olacak oda ayrı bi mevzu ama sahsen bu tarihli araca yanasmazdım
    guzel kupon arac zaten ya aynı gün yada 2 gün içinde satılıyor

su tenekeye bu para yazık benzinli astra j ye binin arabaya bindiğinizi hissedersiniz
    Hocam astra nasıl istiyorum anlatamam. Ne yazık ki bütçem yetmiyor sağlam bir astra için. 10.000 tl tramerli araç da almak istemiyorum. Kimi insanlar görüyorum araçın kaporta değişmiş bagaj değişmiş alıyorlar. Ben gördüğüm an ilandan çıkıp bir de engelliyorum ilanı tekrar görmeyim bunu diye.

• 85e vardı temizleri suan 100e cıkmıs durumda,1 ay önce cosmo sanrooflu lokal boyalı 92ye kacırmıstım
    biraz kovalayın kısmet meselesi
  • quote:

85e vardı temizleri suan 100e cıkmıs durumda,1 ay önce cosmo sanrooflu lokal boyalı 92ye kacırmıstım
    biraz kovalayın kısmet meselesi
    1 tane astra kaçırdım o şekilde. İlan düştüğü gibi gördüm. Eşime filan olur mu diye sorana kadar araç opsiyonlanmış yazdı. Gece rüyalarımda sürüyordum o arabayı ondan sonra
  • Her zaman derim
    Ankara
    Konya
    Kayseri
    İç anadolu desek daha doğru
    Gaziantep
    Gebze

Buralardan araba alınmaz, alınmamalı.
  • kocaeli bursa antalya tekirdag edirne birde nigde de cok temiz araclar görüyorum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 16 Şubat 2020; 11:55:27 >
  • Bugün dayanamadım bu satıcıyı eşime arattım. Israrla sormamıza rağmen motorun işlemli olduğunu söylemedi. Cliolarda yağ kaçırma kronik problemmiş sizin araçta böyle bir durum var mı diye sorduğumda da kesinlikle yok , aracım tamamen problemsizdir dedi. En son ekspertizde farklı birşey çıkarsa parasını isterim dedi eşim. Satıcı beni ilgilendirmez. ekspertize sokmak istiyorsanız sokun ama ben para filan vermem dedi. Kapattık telefonu.
  • quote:

kocaeli bursa antalya tekirdag edirne birde nigde de cok temiz araclar görüyorum bende
    Oralar ülkenin öbür ucu benim için.
  • Hocam bence aracın plakasını da farklı formatlarda ilk mesaja ekleyin. Adam ilanı siler yeni ilan açabilir ama plaka üzerinden arama yapanlar konuyu görebilir. Ben linki adama göndereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben lpg taktırdım uyumsuz oldu çıkardım bir ay kaldı ikincisi yağ 1 sene gideceğine 6 ay gidiyordu garantiden düzelttiler bilginiz olsun
    ___

Yazmış bana da

• O değilde ben semte şaşırdım, yaşamkent gibi bir yerde oturuyorsun ve bunu yapıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Ben lpg taktırdım uyumsuz oldu çıkardım bir ay kaldı ikincisi yağ 1 sene gideceğine 6 ay gidiyordu garantiden düzelttiler bilginiz olsun
    ___

Yazmış bana da
    Hala motorun işlem gördüğünü yazmıyor .
  • trexin T kullanıcısına yanıt
    Tam onu soyliyecektim sen yazmışsın kardeş,motor yağ kaçağı yüzünden zaten mimli,bide ısrarla LPG takmak tam bı intaar girişimi!!

• 2. Eli bu kadar ise sıfırı bedava

• kardeş bu paralara ıcon otomatık fluence alabılırsın. hem de dızel araca bınmıs olursun. clıo ya 94 bın vermek akıl alır gıbı degıl.
  • Sırf İFŞA için araç satıcılarıyla görüşme yapmak lazım.
    Allah rızası için kiralık şirket araçlarına 96 bin vermeyin gözünüzü seveyim. Kişisel kullanım için bunu yapmayın. Haa dağa taşa sokacaksan 15-20 binlik arabalara bak.
    Ama bunu alma be.Kiralık var bende full+full 100 bine geldi ama viraja 70 ile girerken çok korkuyorum savuracak diye. Savurdu geçen sene arkadaşı yan yattı araç.

Neyse İFŞA için de teşekkürler
  • Dostum ekspertiz parasını adam vermedimi ? Araç almadan önce telefonda anlaşma yapın arkadaşlar geliyorum bak ekspertizde dediğin dışında bir şey çıkarsa sen ödersin diye tepkisine göre gidersiniz.
  • Az yazmış, düz yüz bin yazsaymış pes !
  • Abartmayın. Expertizle kurtardığınıza dua edin. Şanslısınız. Başlığı görünce bende aracı satın aldıktan sonra mağdur olduğunuzu zannettim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.