Şimdi Ara

BEn hekır oldum.Korkun benden. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • strenç kaç para istıosun... parası neyse veririz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: redhotrider

BEn hekır oldum.Korkun benden.

hakkaten adam yan yatırdı bnm kasayı...

abi korkulur senden
    !

BEn iyilik için çalışıyorum...

Kasan yan yattığına göre artık PCni kasacak antivirüs programlarına falan gerek yok...:Kaldır hepsini...Virüs yazanlar virüsleri dik kasalara göre yazdıklarından yan yatmış kasalarda işlemez.

• airztras

sen uyarı yapsan nolcak yapmasan nolcak

• sana ilk işin için aLıştırma fırsatı sunam
    ID:amanınhacklendim
    şfr:123456
    ilk işin bu hackle
  • quote:

Orjinalden alıntı: aâmet

sana ilk işin için aLıştırma fırsatı sunam
    ID:amanınhacklendim
    şfr:123456
    ilk işin bu hackle

Piyi vermemişsin?

• Olamaz yoksa beni hackleyip imzamı mı alacaksın? (Baştan beri gözün var biliyorum)

• quote:

Orjinalden alıntı: gymim

Olamaz yoksa beni hackleyip imzamı mı alacaksın? (Baştan beri gözün var biliyorum)

Bırak bırak...istesem çoktan alırdım.Kaç defa değiştirmeye niyetlendin de ben kullanırım diye vazgeçtin.

• quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

Olamaz yoksa beni hackleyip imzamı mı alacaksın? (Baştan beri gözün var biliyorum)

Bırak bırak...istesem çoktan alırdım.Kaç defa değiştirmeye niyetlendin de ben kullanırım diye vazgeçtin.

Değişiklik yaptığım zamanlarda kibarca istersin diye bekledim ama baktım yok istemiyorsun yeniden gözüne sokmak için aynı imzayı koydum

Profilini açıyor musun törenle bugün? Bak aynı törenle imzamı alabilirsin son kez söylüyorum

Ağlama sonra

• quote:

Değişiklik yaptığım zamanlarda kibarca istersin diye bekledim ama baktım yok istemiyorsun yeniden gözüne sokmak için aynı imzayı koydum

Profilini açıyor musun törenle bugün? Bak aynı törenle imzamı alabilirsin son kez söylüyorum

Ağlama sonra

Profili açtım zaten.İmzanı almaya gerek yok.Sende dursun daha iyi.

• quote:

quote:

Ağlama sonra

Profili açtım zaten.İmzanı almaya gerek yok.Sende dursun daha iyi.

Aaaa. Hani tören yok mu?
    Ben de çok resmi giyinip gelmiştim bugün açılış var diye
    Hatta koktail ayakta atıştırma falan da olur diye kahvaltı da yapmadım. Açım ve çok resmiyim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: redhotrider

sıtrapas napion artık milletin kasasını yan mı yatırıon bilgisayarına girip...

mesela simdi bnm kasayı oldugun yerden yan yatırabilir misin?

BAktım olacak gibi değil.Tüm kasaları yan yatıran bir virüs yazmaya en baştan hakırlık öğrenmeye karar veridm.

CAndy

Hacklerim bak.

Shrek 2 deki kedi gibi bir bakış atıp şifreni istersem görürsün gününü.

Efendim

• hekırlıyam ezelden, egom vazgeçmez mesene den
  • Kaldırdım programı...
  • Bir ara ben de uğraşıyordum.Sırf meraktan araştırıp, çabalayıp öğrendim nasıl yapıldığını.Ha bir de "saldırmasını bilirsen savunmasını da bilirsin" sözü doğrultusunda hareket ettiğimden...(Aslında öyle bir söz olmayabilir, uydurmuş da olabilirim)
    Milleti hackleyip zorla antivirüs kurduruyordum.Biriyle şöyle bir konuşma olmuştu("kurbanla chat yap" özelliğini kullandığımda, ekranın ortasına açılan koca konuşma penceresini kapatamıyor malesef):
    Ben: Selam:)
    Kurban: hass. noluo lan?!
    Ben: Korkma, hackledim seni
    Kurban: ***** *** ***** (tonla küfür)
    Ben: Bak uslu ol, silerim o büyük emeklerle oluşturduğun adult arşivini()
    Kurban: Tamam abi, pardon()
    Ben: Hadi bakim, kur sen, kontrol edicem sonra...

Bir tanesi de tam piskopat çıkmıştı, yapıştı yakama: "hocam süpersin hayran kaldım, nasıl yapıosun bunları?".Fareyi kontrol ediyorum, masaüstündeki öğeleri saklıyorum vs. ben bunları yaptıkça herifin daha bir hoşuna gidiyor: "yaa valla müthişsin, hep merak ediodum nasıl yapıldığını, öğretir misin bana?"

• Yok valla...Ben bu dediklerini hiç yapamam... Anlamam.Ara sıra merak ediyorum ama uğraşacak kadar merak etmiyorum demek ki...

Yazılım işi daha zevkli.
  • hekır olduysan olmamışsın,hacker olman lazım
  • bir acı, umarım hekır ve hacker kelimelerinin aynı anlama geldiğini düşünmüyorsundur?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.