Şimdi Ara

Ben Hala 8.1.2 deyim. 8.3'e Geçeyim mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 6 8.1.2 deyim. 8.1.2 de şarj sorunu yok ve gayet iyi gidiyor. Siri de pek umrum da değil. tavsiye ediyor musunuz.
    En önemlisi şarj benim için. iPhone 5S cihazım da 8.1.2 den 8.1.3 e güncellemiştim batarya bitmişti. iPhone 6 da aynısı olur diye korkuyorum.
    Ne diyorsunuz?

• Ben plusta 8.1.2 ve 8.1.3 sürümlerinde şarj süresinde berbat sonuçlar aldım yeni sürüm de riskli nasıl olacağı henüz belli değil 8.3e hemen atlamak bence mantıksız sürümünüzden memnunsanız güncellemeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Ben plusta 8.1.2 ve 8.1.3 sürümlerinde şarj süresinde berbat sonuçlar aldım yeni sürüm de riskli nasıl olacağı henüz belli değil 8.3e hemen atlamak bence mantıksız sürümünüzden memnunsanız güncellemeyin

Bende öyle düşünüyorum. Forumda ki arkadaşlarla istişare yapmak istedim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelledim gayet iyi olmuş daha seri ve tabıki Türkçe Siri
    İ6 .

• Jb yapmayacaksanız güncelleyin derim. Sizin sürümünüzde olmak isteyen çok kişi var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: patientia10

Güncelledim gayet iyi olmuş daha seri ve tabıki Türkçe Siri
    İ6 .

Hocam siri çok önemli değil. Hem daha tam oturmamış. Kardeşimin telefonun da yüklü şu an. İ6. Ama benim için önemli olan şarj. Bak fprumda araştır. Telefonun bataryasını bitiren 8.1.3 tür..

• quote:

Orijinalden alıntı: chaka

Jb yapmayacaksanız güncelleyin derim. Sizin sürümünüzde olmak isteyen çok kişi var :)

Eğerki şarj oturmamış ise sömürüyor ise. Geçmeyi düşünmem zaten.

• Geç tabiki ben geçtim sıkıntı yok daha stabil hızlı olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: chaka

Jb yapmayacaksanız güncelleyin derim. Sizin sürümünüzde olmak isteyen çok kişi var :)

iphone 6 ve plus'ı 8.1.2 kullanmanın sonraki sürümlere göre ne gibi avantajları var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 9 Nisan 2015; 13:43:35 >
  • Minör sürüm güncellemelerine takılmayın bu kadar. Güncelleme öncesi ve sonrası farklı şekil kullandığınızdan ötürü batarya hızlı bitiyor gibi geliyor. Kaldı ki iPhone 6dan bahsediyorsunuz. Hiçbir şey olmaz. Önce bir SHSH kaydı çekin, sonra güncelleyin.

Adam 8.1.2den 8.1.3e geçince bataryam öldü bitti diyebiliyor..

• 8.3'e Jailbreak çıkmadan geçme. Benden sana tavsiye madem 8.1.2'desin Jailbreak yap, NoSlowAnimations tweak'ini kur, telefondaki seriliği gör :)

JB sayesinde iOS 9 kullanıyoruz resmen.

• bende ip6 cihazımda aynı sürümdeyim.bende merak ediyorum 8.3e geçmelimiyim diye.açıkcası türkçe siri yide çok merak ediyorum.şarj durumu kötü değilse güncellerim.zaten ip6 kullanıyoruz bu sürümleri güncellemicezde neyi güncellicez :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.