Şimdi Ara

Ben Fenerli Değilim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
2
Favori
16.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oda birşeymi Şekip Mosturoğlunda daha iyisi var.

quote:

Orijinalden alıntı: bartsimpson99

Ben Fenerli Değilim
    herşey planın bir parçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

Daha ilk günden delilleri yüzümüze vursalardı kimse kimsenin yanında olmazdı.
    Ama ne yaptılar kolayca çözecekleri bir işi dallandırıp sarpa sardılar, bu kadar çok çarpıklığın dönüğü bir davaya da benim inanmamı kimse beklemesin.
    Adam 3 temmuzdaki mütalayı aynı bugün geçmiş, 6222 kanunu değiştirme gereği bile duymadan copy paste haliyle hem de.

Bu arada sana tek sorum olacak 9 maç şike şüphesinden bahsediliyor, büyük Fenerbahçelisin, Kadıköyde açmışın ya gözlerini bütün maçları izlemişindir geçen sene.
    Kaçından şüphelendin?

Ben şike yapıldı dedim mi? Yapılmıştır yapılmamıştır. Bu ülkede hiçbir takım "ben temizim" diyemez. Aziz Yıldırım yapmadıysa Ali Şen yaptı başkası yaptı. Ben orada değilim. Ben 3 Temmuzdan sonra Aziz Yıldırım a karşı çıkan bir adam değilim. Ben takımın ruhu olan oyuncuları tek tek göndermeye başladıktan sonra Aziz Yıldırım ın gözündeki hırsı farkeden bir adamım. Ben senelerdir Aziz Yıldırım takımın değil Kendi hırsının peşinde gidiyor diyorum.

Geçen seneki hiçbir maçta şike yapıldığına inanmıyorum. Bu davanın sadece şike ile alakalı olduğuna da inanmıyorum. Ama Aziz Yıldırım ın temiz bir insan olduğuna da senelerdir inanmıyorum.

Ben kendimi bir zümreye kabul ettirme peşinde olan silik bir insan değilim. Bugüne kadar kim hakkında ne düşündüysem açık açık söyledim. Kelime oyunlarıyla ortalığı sulandırma peşine de gitmedim, gitmem de. Ben Aziz Yıldırım ın Emre nin Selçuk un Bilica nın ve şuan aklıma gelmeyen bir çok isimin (ki bunlara Nihat Özdemir Şekip Mosturoğlu İlhan Ekşioğlu Aziz Yılmaz Gibi bir çok isim eklenebilir ) bu kulübe yakışan insanlar olmadığını düşünüyorum. Kimisi karakter olarak kimisi kalite olarak.

Ayrıca çoğunz kadar ben de takip ediyorum yazılanları çizilenleri. her ne kadar sevmesemde bazı konularda savunurum da Aziz Yıldırım ı. Ama haksızlığa uğradığını düşündüğüm durumda.

Ve şunu belirteyim normal bir insan suçsuz ise " ben suçsuzum " der. Savunması istendiğinde " onlarda şunu yapmıştı" demez. Bu bir savunma değil suçluluk psikolojisidir.
  • @Piêr Dé Sans yorumuna saygı duyuyorum, haklı olduğunu da düşüyorum..

ama şuda bir gerçek kimsenin samimi olmadığı bir ortamda, şike olmuş olmamış hiç umrumda değil.. sonuçta karşınızda samimi olan insan yok denecek kadar az...

FB 2 defa son maçta şampiyonluk kaybetti zaman ben yaşadıklarımdan sonra ulan keşke A. Yıldırım şike yapsaydı da bunları yaşamasaydım dediğim anlar oldu... çünkü bir yerden sonra dürüst doğrucu ve adil olmamın hiç bir anlamı olmadığını görmek insanı bu düşünceye itiyor..

diğer takımlar beni ilgilendirmiyor diyemeyiz, çünkü ilgilendiyor çünkü biz bu yüzden Fenerbahçeliyiz ! onlarda o yüzden GS BJK vs vs
  • Senin uykun gelmiş. Gsliler şakşaklasın diye mi açıyorsun böyle konu. Duruşma günü neyin peşindesin. Şikeyle ilgili varsa diyeceğin söyle. Gündem şike.

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Daha ilk günden delilleri yüzümüze vursalardı kimse kimsenin yanında olmazdı.
    Ama ne yaptılar kolayca çözecekleri bir işi dallandırıp sarpa sardılar, bu kadar çok çarpıklığın dönüğü bir davaya da benim inanmamı kimse beklemesin.
    Adam 3 temmuzdaki mütalayı aynı bugün geçmiş, 6222 kanunu değiştirme gereği bile duymadan copy paste haliyle hem de.

Bu arada sana tek sorum olacak 9 maç şike şüphesinden bahsediliyor, büyük Fenerbahçelisin, Kadıköyde açmışın ya gözlerini bütün maçları izlemişindir geçen sene.
    Kaçından şüphelendin?

Ben şike yapıldı dedim mi? Yapılmıştır yapılmamıştır. Bu ülkede hiçbir takım "ben temizim" diyemez. Aziz Yıldırım yapmadıysa Ali Şen yaptı başkası yaptı. Ben orada değilim. Ben 3 Temmuzdan sonra Aziz Yıldırım a karşı çıkan bir adam değilim. Ben takımın ruhu olan oyuncuları tek tek göndermeye başladıktan sonra Aziz Yıldırım ın gözündeki hırsı farkeden bir adamım. Ben senelerdir Aziz Yıldırım takımın değil Kendi hırsının peşinde gidiyor diyorum.

Geçen seneki hiçbir maçta şike yapıldığına inanmıyorum. Bu davanın sadece şike ile alakalı olduğuna da inanmıyorum. Ama Aziz Yıldırım ın temiz bir insan olduğuna da senelerdir inanmıyorum.

Ben kendimi bir zümreye kabul ettirme peşinde olan silik bir insan değilim. Bugüne kadar kim hakkında ne düşündüysem açık açık söyledim. Kelime oyunlarıyla ortalığı sulandırma peşine de gitmedim, gitmem de. Ben Aziz Yıldırım ın Emre nin Selçuk un Bilica nın ve şuan aklıma gelmeyen bir çok isimin (ki bunlara Nihat Özdemir Şekip Mosturoğlu İlhan Ekşioğlu Aziz Yılmaz Gibi bir çok isim eklenebilir ) bu kulübe yakışan insanlar olmadığını düşünüyorum. Kimisi karakter olarak kimisi kalite olarak.

Ayrıca çoğunz kadar ben de takip ediyorum yazılanları çizilenleri. her ne kadar sevmesemde bazı konularda savunurum da Aziz Yıldırım ı. Ama haksızlığa uğradığını düşündüğüm durumda.

Ve şunu belirteyim normal bir insan suçsuz ise " ben suçsuzum " der. Savunması istendiğinde " onlarda şunu yapmıştı" demez. Bu bir savunma değil suçluluk psikolojisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Savcı'nın sözleriyle böyle yorum yapacak adam çıkmasın zaten karşıma Fenerliyim diye. 3 Temmuz'da neredeydiniz bu konuları açmadınız, geçiniz efendim.

Ed wood

3 temmuz dan önce de Aziz Yıldırım bıraksın artık diyordum. 2008 de de dedim. 2009 da da . 2010 da da. Benim için değişen birşey yok. Bu yazıyı sadece benim her sözüme " sen Fenerli değilsin" diyen tiplere tepki olarak açtım. Ve fikrimi yazdım.
  • quote:

quote:

Savcı'nın sözleriyle böyle yorum yapacak adam çıkmasın zaten karşıma Fenerliyim diye. 3 Temmuz'da neredeydiniz bu konuları açmadınız, geçiniz efendim.

Ed wood

3 temmuz dan önce de Aziz Yıldırım bıraksın artık diyordum. 2008 de de dedim. 2009 da da . 2010 da da. Benim için değişen birşey yok. Bu yazıyı sadece benim her sözüme " sen Fenerli değilsin" diyen tiplere tepki olarak açtım. Ve fikrimi yazdım.

Bu işi buraya kadar bırakanlar utansın. Eğer en başta bizi küme düşürün dediğimizde dinleselerdi bunlar yaşanmazdı. Şu an da önümüzü göremez durumdayız.. Sapına kadar Fenerliyim diyen adam çok hocam, takım tutmak olaylara at gözlüğüyle bakmak demek değildir. Gerektiğinden objektif bakabilmektir.
  • Bravo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazı bir anlamda eksik. Aziz yıldırım ın ergenekon ile adı geçiyor. o dava ile ilgilide bir yazı yazman gerek bu kadar karalama az

• Amac futbolu temizlemek olmadıktan sonra Aziz Yıldırım gitse ne olur gitmese ne olur. Aziz gider Ahmet gelir. Bence sen olayı sadece futbol olarak bakıyorsun. Ama oyle değil.
    Cogu fbli bunun farkında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

@Piêr Dé Sans yorumuna saygı duyuyorum, haklı olduğunu da düşüyorum..

ama şuda bir gerçek kimsenin samimi olmadığı bir ortamda, şike olmuş olmamış hiç umrumda değil.. sonuçta karşınızda samimi olan insan yok denecek kadar az...

FB 2 defa son maçta şampiyonluk kaybetti zaman ben yaşadıklarımdan sonra ulan keşke A. Yıldırım şike yapsaydı da bunları yaşamasaydım dediğim anlar oldu... çünkü bir yerden sonra dürüst doğrucu ve adil olmamın hiç bir anlamı olmadığını görmek insanı bu düşünceye itiyor..

diğer takımlar beni ilgilendirmiyor diyemeyiz, çünkü ilgilendiyor çünkü biz bu yüzden Fenerbahçeliyiz ! onlarda o yüzden GS BJK vs vs

Kardeşim benim diğer takımlar beni ilgilendirmez kısmı Aziz Yıldırım ın kendisini savunurken " ama onlar öyle yaptı" cümlelerinden ötürüydü. Yani bu duruşmada veya diğerlerinde, şampiyon ol veya olma farketmez sen rakiplerinin ne yaptığıyla değil senin ne yapamadığınla ilgileneceksin. Sen maçlarını adam gibi oynayıp kaybettin de bu taraftar stad mı bastı? Tepki mi koydu? Benim bahsettiğim bu. Denizli de şampiyonluğu kaybettiğimizde kimse takıma yüklendi mi? Geçen sene şampiyon olamasaydık kimse tutup " niye olamadınız lan " diye tesis mi basacaktı? Bundan bahsediyorum ben. iyi top oynayan takıma kimse niye şampiyon olamadın diye tepki göstermez. Ama hem kötü oynayıp hemde farklı şekilde kendinden bahsettirirsen ( şike olması şart değil başka herhangi bir konu olabilir) o zaman taraftarın sana tepki koyar.

@simple

Duruşma günü veya değil bu beni bağlamaz. Benim söylediklerimin de duruşmayla veya bu süreçle alakası yok. Kafanız almıyor bu vakitte farkındayım ama ben senelerdir bu adam başımızı yakacak diyorum zaten. Sizin gibi bugünü kurtarayım seneye bakarım demiyorum. Büyük başarılar seneler süren hazırlıkla başlar. Geçmişini sağlam tutarsan gelecekte başarılı olursun. ve rica ediyorum anlamıyorsan söylediklerimi yazma lütfen. Seninle tartışıp vakit kaybetmek istemiyorum. Zira ben malatya desem de sen leblebi diyeceksin. Farklı şeylerden bahsediyoruz zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

Sen Fenerli olma zaten. Sen Gs li ol. Onlar iyi hasır altı ediyorlar herşeyi. Biz edemiyor.

Evet evet gsli ol;http://www.uludagsozluk.com/k/konu%C5%9Fursam-2006-%C5%9Fampiyonlu%C4%9Fu-el-de%C4%9Fi%C5%9Ftirir/

Arkadaşım, yorumun beni ilgilendirmez, GS'ı katmadığın sürece ancak şimdi yorum yapmak zorundayım.

Bunu resmi tapelere inanmayan sizler öne sürünce komik oluyorsunuz, var mı delilin (birazda biz delilcilik oynayalım değil mi ?) Ümit Karan bunu söyledi diye ? Cevap ver bakim.
  • @Piêr Dé Sans

quote:

Ben takımın ruhu olan oyuncuları tek tek göndermeye başladıktan sonra Aziz Yıldırım ın gözündeki hırsı farkeden bir adamım

Allah aşkına bu nasıl bir saçmalıktır.Şampiyonluk primleri dondurulmuş, Cl'den alacağımız para uçmuş.Bir sürü zamanı gelmiş Kredi borcu varken bunu öpücükle mi ödüyeceğimizi zannettin.Bizi Aziz Yıldırımcı olarak suçlayan sende Luganocusun, Santoscusun o vakit.

quote:

Sende bizim kadar takip etmişsin davayı ama Aziz Yıldırım'ın sayfalarca olan savunmasındaki 2-3 cümleye takılmışsın.
  • pier ve saksaci arkadaslari dolmus yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franco Baresi

quote:

Sen Fenerli olma zaten. Sen Gs li ol. Onlar iyi hasır altı ediyorlar herşeyi. Biz edemiyor.

Evet evet gsli ol;http://www.uludagsozluk.com/k/konu%C5%9Fursam-2006-%C5%9Fampiyonlu%C4%9Fu-el-de%C4%9Fi%C5%9Ftirir/

Arkadaşım, yorumun beni ilgilendirmez, GS'ı katmadığın sürece ancak şimdi yorum yapmak zorundayım.

Bunu resmi tapelere inanmayan sizler öne sürünce komik oluyorsunuz, var mı delilin (birazda biz delilcilik oynayalım değil mi ?) Ümit Karan bunu söyledi diye ? Cevap ver bakim.

Delil? Ümit Karan sağ
  • quote:

quote:

Kendinle ters düşmeyi nasıl başarıyorsun ? Her yazılana inanan sizler nasıl olur da sizin adınız geçince geçiniz diyebiliyorsunuz ? Yada şöyle söyleyeyim biz bunlara inanınca niye tapelere inanmıyorsun diyebiliyorsun ya bende diyorum ki tapelere konuşmalara inanan kişi niye Ümit Karanın söylediklerine inanmaz ?
  • quote:

quote:

quote:

Ed wood

Bu işi buraya kadar bırakanlar utansın. Eğer en başta bizi küme düşürün dediğimizde dinleselerdi bunlar yaşanmazdı. Şu an da önümüzü göremez durumdayız.. Sapına kadar Fenerliyim diyen adam çok hocam, takım tutmak olaylara at gözlüğüyle bakmak demek değildir. Gerektiğinden objektif bakabilmektir.

Çok güvenilen o yöneticilere zamanında " yazı verin düşürelim " dendi. Dik durup verebilselerdi yazıyı şimdi dava açılan değil davayı açan olurduk. Şuan kaybolan bir senenin hesabını soruyor olurduk. Ama o çok güvendikleri yöneticiler dik duruşu sergileyemedi " ama öyleydi şöyleydi " diyip lafı gevelediler.

Bakın hala şike mike diyorsunuz ben özellikle söylüyorum. Tekrar tekrar yazıyorum ama anlamamak da inat ediyorsunuz. Şikeyle bağlantılı bir yazı değil yazdıklarım. o yüzden durup durup ama biz şike yapmadık ötekiler şöyle dedi bu böyle dedi savcıyı atalım o zaman gibi saçma sapan laflarla gelip bulandırmayın. Varsa "ben gidiyorum" " artık bırakıyorum" "hadi bu seferlik döneyim bari" diyen adamı savunabileceğiniz tutarlı birşey gelin tartışalım. Bu kulübü Aziz Yıldırım imparatorluk sistemiyle yönetti yıllarca. Soyunma odalarına girdi, hiç anlamadığı futbola karıştı seneler kaybettik. hatta çok iyi hatırlıyorum bir çoğunuz Aziz Yıldırım artık futbola karışmasın başkasına bıraksın dediniz. Zamanında bir çoğunuzun yerin dibine soktuğunuz Aziz Yıldırım niyeyse şimdi bulunamaz hint kumaşı oldu.

@devitos

Eğer futbola karanlık bulutları karıştıran fabrikaları kaldırmazsanız gökyüzü daima kara olacaktır. Ne zamanki o fabrikalar yıkılır o zaman görürüz güneşi gökyüzünü. Ama insanımızın anlamadığı konu bu. Fabrikayı yıkmayın bacaya filtre takınca temiz hava veriyor sanılıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Delil? Ümit Karan sağ

Ne kadar saçma bir yorum, sanki Aziz yıldırım ölü ?

Herifin yaptığı veya yapmadığı her halt için delil diyorsunuz? Kendinle çelişme arkadaşım, var mı tutanağı bi dediğinin, ses kaydı.

Gitsem bir sözlükte saçma sapan birşey yazsam FB aleyhinde çok mu hoşuna gider.

Ne yaparsanız yapın.

GS ' ı ağzınıza almayın kafi.
  • Biri özet geçsin ya. Adamın işi gücü yok burada hikaye yazmış. Kardeş doğru söyle çok mu yalnızsın.
  • quote:

@Piêr Dé Sans

quote:

Ben takımın ruhu olan oyuncuları tek tek göndermeye başladıktan sonra Aziz Yıldırım ın gözündeki hırsı farkeden bir adamım

Allah aşkına bu nasıl bir saçmalıktır.Şampiyonluk primleri dondurulmuş, Cl'den alacağımız para uçmuş.Bir sürü zamanı gelmiş Kredi borcu varken bunu öpücükle mi ödüyeceğimizi zannettin.Bizi Aziz Yıldırımcı olarak suçlayan sende Luganocusun, Santoscusun o vakit.

quote:

Sende bizim kadar takip etmişsin davayı ama Aziz Yıldırım'ın sayfalarca olan savunmasındaki 2-3 cümleye takılmışsın.

Hala bu seneden bahsediyorsunuz. Yahu bu seneyle alakalı değil diyorum Aziz Yıldırım a olan yorumlarım. Niye anlamamak da diretiyorsunuz?
    Sadece bu sene mi elimizde futbolcular tutulmadı? Diğer gidenler kendi keyfine mi gitti? günlerdir " geri gelse ilaç olur " dediğiniz adamları kim gönderdi? Biraz düşünün yahu.

Ayrıca savunmasındaki iki cümleye takılmadım. Aylardır aynı şeyleri söyleyen bir adamdan bahsediyoruz. Kendisine sürülen ifadelere cevap vermek yerine hala sağa sola saldıran " sen niye öyle yaptın" "bunu niye dedin" diyen bir adamdan bahsediyorum. Ayrıca rica ediyorum şu işi şikeye getirip durmayın. Şike hakkında şuan konuşmicam daha. Ben öncesinden bahsediyorum. Şike süreci sadece bu olayın patladığı son noktadır.

Bana aranızdan bir kişi çıksın Fenerbahçe tarihindeki en büyük başarıyı almış teknik direktör neden gönderilmiş onu mantıklı şekilde açıklasın. Nasıl bir izah gelecek, nasıl bir sebep sürülecek bekliyorum.
    Yok kardeşi para istemiş de yok bilmem neymiş de falanmış da filanmış da gibisinden abidik gubidik bahanelerle gelmeyin. Öyle bir başarıyı almış adamı göndermek için çok ciddi sebep gerekir. Ki o kadroda forvet bile yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeagueOfLegends

quote:

quote:

Kendinle ters düşmeyi nasıl başarıyorsun ? Her yazılana inanan sizler nasıl olur da sizin adınız geçince geçiniz diyebiliyorsunuz ? Yada şöyle söyleyeyim biz bunlara inanınca niye tapelere inanmıyorsun diyebiliyorsun ya bende diyorum ki tapelere konuşmalara inanan kişi niye Ümit Karanın söylediklerine inanmaz ?

Abicim yanar dönerliği sizden öğrendik bu dava sayesinde. Yeter artık kıvırttığınız. Ceza alınca ne yapacaksınız çok merak ediyorum.

Gelelim dediklerine, Sen ümit karan olsan, böyle birşey olsa bile orda söyler misin be adam, hiç mi düşünmüyorsunuz bazı şeyleri.

VEYA ters psikoloji yapalım ;

Mahkeme başkanı veya avukatlardan biri ne dedi de " bayramlık agzımı açmıyım, açarsam şamp. değişir " desin ? Bana mantıklı açıklama yapar mısın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.