Şimdi Ara

Ben bittim yardım edin.Format attım.Dosyaları nasıl geri alırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir web sitesi yapmıştım d: içinde duruyordu dosyaları. Uzun hikaye,format atmam gerekti ve d: yi formatladım partition magic ile.
    Unuttum gitti o dosyaları.
    Arkadaşlar bir bilginiz var mı acaba ne yapsam ne etsem geri alsam o dosyaları.
    Sistem geri yükleme işe yaramadı.

Bir yol gösterin n'olur deliriyorum :(

• Soğuk su iç kardeş :(

gecmiş olsun
  • Dosya kurtarma programlarıyla kurtarabilrsin.
    File recovery diye arat sağda solda çıkıyor. Yalnız demo sürümleri sadece dosyaları buluyo kurtarmıyo. Sen halledersin bi şekilde artık.
    Örnek olarak active file recovery diye bi program vardı onu dene.
  • Kardeşim Recovery My Files diye bir program var.Müthiş birşey 10 kez format attığım Harddiskteki bilgileri getiriyor.Bir denemende fayda var.

Eğer bulamazsan akşam msn den gönderebilirim sana

Kolay Gelsin

Allah'ta yardımcın olsun
  • Çok teşekkürler arkadaşlar.

@alitopal
    Çok sağolasın programı buldum şu an indiriyorum.Dediğin gibidir inşallah ya rezil olduk müşteriye yoksa.Denediğim vakit yazarım buraya yine oldu-olmadı diye.Tekrar sağolasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.Bozdemir

Çok teşekkürler arkadaşlar.

@alitopal
    Çok sağolasın programı buldum şu an indiriyorum.Dediğin gibidir inşallah ya rezil olduk müşteriye yoksa.Denediğim vakit yazarım buraya yine oldu-olmadı diye.Tekrar sağolasın.

Sende saol kardeşim.Umaruım halledersin.Adına çok üzüldüm.Complete search yap programı.Ve bütün dosya türlerini aratma çok uzun sürer.sadece kaybettiğin ve geri getirtmek istediğin dosyaları arat.Aksi taktirde saatlerce sürecektir.

Kolay Gelsin.

Mutlu haberi duymayı ümit ediyoruz.

• Bir musibet bin nasihatten iyidir misali Alitopal kardeşime katılıyorum. inşallah 1 bardak su içmezsin üstüne.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.Bozdemir

Selamlar.

Bir web sitesi yapmıştım d: içinde duruyordu dosyaları. Uzun hikaye,format atmam gerekti ve d: yi formatladım partition magic ile.
    Unuttum gitti o dosyaları.
    Arkadaşlar bir bilginiz var mı acaba ne yapsam ne etsem geri alsam o dosyaları.
    Sistem geri yükleme işe yaramadı.

Bir yol gösterin n'olur deliriyorum :(

Veri kurtarma programlarını deneyebilirsin format da atıldığı için %100 garantisi yok kurtarılsa bile hepsini kurtarmak mümkün olmaz ancak bu işi profeyonel olarak yapan firmalar var fakat çok para vermen gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Ağustos 2007; 16:18:56 >
  • [Deleted by Admins]
  • Üzerine veri yazılmadı ise easy recovery ile hepsini kurtarabilirsiniz.Tabi tam sürümünü bulmanız lazım
  • Herkese selamlar.Çok çok teşekkür ederim mesajlar için , ve çok uzun süren bir taramadan sonra .
    quote:

Ve bütün dosya türlerini aratma çok uzun sürer
    (bunu yazdığını şimdi görüyorum )neyse uzun bir taratmadan sonra kayıpsız çıkardı dosyaları ağzım açık kaldı.Aldım hepsini yazdım CD ye içim rahat artıkın.
    Easy Recovery'i de indiriyorum şuan dursun bir kenarda o da.
    Tekrar teşekkürler geçmiş olsun
    Siz beni sevindirdiniz , Allah'ta sizi sevindirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Bozdemir -- 14 Ağustos 2007; 20:56:38 >

• Bu program da işinizi görür.. Ücretsiz,Türkçe, faydalı bir programdır..,

PC Inspector File Recovery 3.0 TR
    www.freewebtown.com/freesoft12/program/pcfr.zip
  • yaa zaten recovery my files programı süper bişi ben coktan beri kullanıyorum...sorunsuz bütün müsterilerin verilerini alıyom.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.