Şimdi Ara

Ben aptal, beceriksiz, rezil bir insanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette bi oyun aracılığı ile bi kızla tanışmıştım instalaştık falan baya kanka olduk her gün muhabbet sohbet ediyorduk. Ben gittim mal gibi oyunda bizim gruptaki iki başka kıza yürüdüm senden hoşlanıyorum diye. Onlar olmadı tabi. En son kankam dediğim kıza aslında başından beri senden hoşlanıyordum falan dedim sen bakmazsın ve uzakta yaşıyosun diye açılmadım falan dedim. Sonra kız sildi falan instadan biraz tartıştıktan sonra. Bir de yetmediği gibi zeytinyağı gibi üste çıktım. Ne kadar rezil bir adamım ben lanet olsun bana. Şu iğrenç asosyal hayatımda bi arkadaş daha kaybettim. Elim kız eli tutmadığı için ne yapacağımı şaşırmışım.

• Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

• Kocaeli hukukçu arkadaşın konusu sandım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıkık

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-06D4C1909

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

Hocam çok doğru bir söz şu an bitmiş durumdayım adeta ne büyük şerefsizmişim ben farkedememişim

• Bunun şerefsizlikle bir alakası yok hocam hormonlarına söz geçirmeyi denemelisin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

Bu mesaj silindi.

Öyle bir duyar kasmadım. Ama kızın benle konuşma şekli çok samimiydi ve bi flört falan edindigim zaman trip atiyordu. Ben de bu samimiyeti yanlış yorumlamışım. Madem arkadaşımsın neden ona gore konuşmadın neden bu kadar samimi davrandın diye kızdım ona. Işin ilginci ben flört bulunca bana kızan kişi kendisi de flört yaptı daha yeni. Bunlara kızdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı kötü hissediyorum canım çok yanıyor

• yas kac

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7246A8C62

yas kac

20

• Bu yaşlarda bu olayın dünyanın sonuymuş gibi hissetmen normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark Hoppus

Kocaeli hukukçu arkadaşın konusu sandım
    harbiden öyle alısmıstık baya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7246A8C62

Bu yaşlarda bu olayın dünyanın sonuymuş gibi hissetmen normal.

Hocam vicdanım almıyor bir de duygusal bir insanım daha dün iyi anlaştığım konuştuğum birisini bugün kaybetmek, kendimden itmek aşırı üzdü beni. Midem bulanıyor o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00A01D70E -- 6 Temmuz 2020; 19:13:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.