Şimdi Ara

Belgesel ek paketi saçmalığını satın almayın (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
7.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de Viasat açık şu anda kapanmıştı 1 şubatta.
  • kesinlikle taahhutum bitince kapatacağım eğer böyle bişey yaparlarsa
  • Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi ve sebebinin mega paket uyesi oldugum halde bu belgesel paketinin ücretli olması oldugunu söyledim. İptal ettirmemem karsiliginda Bu kanalları 6 ay bedava hediye olarak açtılar. Resmi bilgi değildir ama bu kanallar paketlere tanımlanacak diye açıklama yaptı ayrıca. Sanırım bazı paketlerin içeriğine eklenecek ileriki zamanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: compuman

Bende de Viasat açık şu anda kapanmıştı 1 şubatta.

bende kapalı sinema paketi kullanıyorum
    sen hangi pakettesin ?
  • Adam haklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanallar şu anaçık 1 saatdir izliyorum

• Bendede kapalı idi açılmış kanallar

• Kanallar 14 şubat nedeniyle açık geçici yani.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Sözde mega paket abonesiyim abone olurken +18 ler hariç hepsi şeklinde abone olmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Kanallar 14 şubat nedeniyle açık geçici yani.

Baltalı geldi

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce bana mesaj geldi telefona:

BBC Earth,Viasat History, Outdoor Channel ve Docubox kanallarindan olusan Belgeselsever paketi 4 ay boyunca size hediye! Iyi seyirler dileriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

quote:

Baltalı geldi

Anlayamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

quote:

Baltalı geldi

Anlayamadım

Kusura bakma, Penguen dergisinde Baltalı İlah diye bir karater vardı da, ne zaman insanların başına mutlu olacakları bir olay gelse hemen onu olumsuz bir bakış ile silerdi.
     Belgesel ek paketi saçmalığını satın almayın

• Wanker kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeşim
  • 2008 den bu yana dsmart kullanırım, belgesel için almıştım. İlk önce discovery ıd kapandı şimdi showcase, eldeki belgesel kanallarınıda ikiye bölmüşler. Bu gün aboneliğin kapatılması için telefonla başvuruyu yaptım. Müşteri hizmetleri maalesef nezaketten uzak bir tavırla konuştu. Kafa karıştırmaya gerek yok. Filbox alır geçerim, discovery ve discovery showcase fazlasıyla yeter üstüne birde 5-6 sinema kanalı ve eurosport var.

• Arkadaşlar merhaba,

Az önce Dsmart müşteri hizmetlerini arayıp bir güzel konuştum. Dsmart'ın ilk zamanlarından beri kullanıcısıyım. Şu an ex Full Paket yani Mega Paket sahibiyim. Bugün Docubox, BBC Earth, Outdoor ve Viasat History kanallarını kapalı gördüm. Normalde arada açıp izlediğim yeni güzel kanallardan. Aradım, mega paket sahibi olduğumu ve bu kanalları izleyemediğimi söyledim. Bana AYDA 8 TL daha fazla verip 4 kanalı izleyebileceğimi söylediler. Affedersiniz ama bu nasıl bir kazıklamadır Ben Dsmart'ın en yüksek paketini alayım bana hala 4 kanal için 8 lira daha ver desinler.

Müşteri hizmetleri bana Dsmart'ın böyle bi hakkı olduğunundan falan bahsetti. Ben bu konuşmanın kayıt altına alınmasını ve sonrasında dava açacağımı belirttim. Bu eşkiyalara daha göz yumarsak yarın yine 3 kanal ekleyip 8 lira daha diyecekler.

Arkadaşlar sizden ricam arayın müşteri hizmetlerini şikayet edin. Daha öncede böyle bir şey yapmaya çalıştılar, full paket dedikten sonra bize kanal sattırmaya çalıştılar ama açılan davalar ile geri caydılar.

Lütfen arayın şikayet edin yoksa daha çok kandırmaya devam ederler.

• Arkadaşlar normal üyeliğim bitti bitiyor az bir süresi kaldı taahhütün dolmasına (ana cihaz) Bunun iptalini sağlasam, yan oda üyeliği devam edermi? Sadece yan oda olacak normal üyelik olmadan.
  • dün beni aradılar,nisanda taahhüt bitiyor yenileyelim dediler,
    bende bu yeni belgesel kanalları hediye mesajı alıyorum o nedir dedim,efendim o kanallar 8 tl dedi,
    telefondaki ablaya dedimki,
    haberim olmadan kaldırdığınız kanallar için indirim yapmadınız,yeni kanallardan neden ücret talep ediyorsunuz,
    sonuçta parasını verdiğim 4 kanalı kaldırdınız,
    eğer bunu çözmezseniz tahhüt yok dedim,
    bir dk bekletti birileri ile istişare yaptı ve malesef dedi,bende o zaman kalsın,nisan da taahhüt biter ben yenilemem dedim,kapattım,
    çok saçma,
    paketin adı mega yani full paket ama sen extra para istiyorsun,
    yenilemeyeceğim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeem

İyi günler d smart eski abonelerine ve biz yeni abonelerine yine yapacağını yaptı. Lütfen tepki olarak belgesel ek paketini satın almayalım

Arkadaşlar herkese teşekkürler kanallar şu an açık. Daima haksızlığın karşısında duralım

Evet arkadaşlar son habere göre 1şubata kadar açıkmış, bizim yapacağımız tek şey btkya ve müşteri hizmetlerine şikayet etmek sadece 1 şubatla sınırlı kalmamalı

+1
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.