Şimdi Ara

belediyelerde otobus ve ulasim araclarinda 60-65 yas ucretsiz kart sahipleri ve seyehat rezilligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
217
Cevap
2
Favori
4.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 100
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 53
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 18 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kronikyorgun (53 mesaj) Biqb0ss (11 mesaj) pelerinli (9 mesaj) _Kozbey (8 mesaj) ipli jeton (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (68 mesaj) Mobil (95 mesaj) Tablet (8 mesaj) Mini (49 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> belediyelerde otobus ve ulasim araclarinda 60-65 yas ucretsiz kart sahipleri ve seyehat rezilligi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Kozbey

Çok daha uzun rotaları yapabilenler var, işiklandırma sistemleri ile kendinizi daha çok görünür kılabilirsiniz, aynı yolda iki tekerlekli motorlu taşıtlarda kullanılıyor, o kadar tehlikeli olmasa gerek

Ambulansa Selektör Yapan Minibüsçü Işıklandırmayı Çok Takar Ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Zaten trafik kuralı olarak yolun en sağından gitmek gerekiyor, minibüsler genelde sağ ve orta şerit kullanır, bisikletle düzgün bir rota ile sürekli karayolunu kullanmanız gerekmiyor, bir çok alternatifi var, orta şeritte pedal çevirmiyorlar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Kozbey -- 28 Kasım 2016; 10:46:0 >
    |
    |
    DeidaraSanji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Redtwister

adamlar emekli olunca ülke ülke gezemiyorlar otobüsle şehir turu atıyorlar bence çok görmeyin ilerde uzun yaşarsak bizde öyle olacağız
    |
    |
    istanbul beşiktaşta yaşlıların yüzde 20 si ortaköyü gerisi emirganı sorar hep sahil hattında gezmeye giderler ama hiç güçleri yoktur ayakta durmaya evladım yer ver her yerim ağrıyor evladım yer ver bacağımı unuttum vs. vs. utanma kalmamış

zaten o ayaklari ve elleri otobuse binince bi anda tutmaz olur aksama kadar pazarlarda parklarda gezerler otobuse bindilermi yer isterler vermezsen otobusu galyana getirirler ve bedsua bile edenleri var bana biri birgun beddua etti bende sagir dilsiz taklidi yaptim otobusteki herkes amcaya bagirdi cagirdi ozurlu cocuk ne ugrasiyosun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Papaoutai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Katılıyorum.İstanbulda otobüslerde ömrüm çürüdü gitti.Öğrenciler ve yaşlılar ve haftasonları zaten kadınların altın gününe dönüyor.Çoluk çocuk ağlama zırlamalar.Yemin ediyorum öyle bıktımki işten bile ayrılmayı düşündüm kaç kez.Araba alacak kadar zaten zengin değilim alsamda gene trafikte çile.İstanbulda toplu ulaşım bitmiştir.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3700 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

dostum sadece istanbul olsa neyse butun turkiyede var bu sistem her yer ayni icler acisi durumda

|
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekşi'de bugün başlamış, tesadüfen gördüm. Kısa sürede 24 sayfa olmuş
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    baksaniza izmirlinin sesi internet haber sitesi anket yapmis
    http://www.izmirlininsesi.com/558-304zmirli-oy-verdi-65-ya351-kartlar305-guumlndem-oldu.html

|
    |

• Yarbay
    13967 Mesaj
    80 yaşındaki "emekli" adamın/kadının sabahın köründe ne işi olabilir merak ediyorum.

• Yarbay
    7285 Mesaj
    Doğru olan ücretsiz olması. Ama sorun ise bu iyiliği suistimal etmeleri. Önce zihniyetin değişmesi lazım.

|
    |

hocam izmirde bir amca bornovadan focaya focanin yogurdu meshur diye 70-80 km lik yolu 3-4 aktarma yaparak sirf yogurt almak icin gidiyor hemde sabahin 7 sinde gerisini sen dusun artik

|
    |
    Straight Edge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aslında iyi bir şey ancak bizimkiler ''madem hakkımız var, sömürelim'' mantığıyla hareket ediyor. En azından iş-okul saatlerine göre düzenleme gelmeli. Akşama kadar gezebilecek gücü olanların otobüste 10 dakila ayakta duramaması da ayrı bir olay. (Duramayacak olanları ayrı tutuyorum.)

ne hikmetse aksama kadar carsi pazar altini ustune getirirler ama otobuse binince bi anda elleri ayaklari tutmaz olur oda ayri bir ironi toplum olarak 7 sinden 70 ne kadar assagilik insanlariz bir turlu gelistiremedik kendimizi

|
    |
    Kuroki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

arkadaslar change.org dada kampnaya baslatmis arkadaslar destek olmamiz lazim

https://www.change.org/p/t%C3%BCrkiye-cumhuriyeti-i%C3%A7i%C5%9Fleri-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-65-ya%C5%9F-%C3%BCst%C3%BC-ki%C5%9Filere-verilen-%C3%BCcretsiz-toplu-ta%C5%9F%C4%B1ma-hakk%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n?recruiter=435906106&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

kampanyayi acan arkadasin eline koluna saglik hemen imzaladim bende 1 hafta gibi kisa bir surede 7 bin kisi seviyesine ciktiysa demekki bu konuda isin civigi cikmis durumundadir gercekten otobus bedava diye sehrin bir ucundan diger ucuna bos muabbetine giden tipler var tamam yaslilar ama bu kadarda belescilik olmaz

• Binbaşı
    1892 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

kampanyayi ben acmadim eksisozlukten bir arkadas acmis ve gercekten kisa zamanda bu kadar ilgi gormesi sasirtici demekki ates olmayan yerden duman cikmazmis herkes rahatsiz olmaya baslamis

|
    |
    Biqb0ss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konu Sahibine Özel

dostum birak yaramizi desme 😀 ben otobuse binmeyi biraktim artik

|
    |
    pelerinli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Ekonomi
Canlı Tv izle
Sohbet
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
5,502
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.