Şimdi Ara

Belderia Kings Amortisörlü 26 Jant 21 Vites Bisiklet 199TL!! Yüzde 50 indirim Carrefoursa (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
16.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jantiniza uygun olculerde intden alip takabilirsiniz. Takamam derseniz bisikletciden alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

SAKIN ALMAYIN ALDIRMAYIN.BU YAZIYI OKUYUNUZ.

Geçen sene migrosgan indirimle 180e aldım servisi var diye güvendim. Servise gittim adam sisirdi tekerleri başka bir iş için gelmeyin bakmayız çünkü bu çöp dedi. Neyse dedim eve gittim bisikletle iyi hoş dedim ertesi gün çantayı taktım yola çıktım. Pense bisiklet tamir kitini de yanıma aldım. İçerenköyden Ataşehir'e vardım tak diye bir ses vites fırladı sıkmaya kalktım çelik değil eriyen ve yamulan bir metalmis elimde kaliyorken ucundan tutturdum. Zar zor eve döneyim dedim tak takbi ses bi baktım pedalın vida bağlantısı erimiş ve yalama olmuş. Bant yoldan poşet vb. sıkıştırdım tak diger pedal da fırladı. Tek pedalla 6km sıcak ta gittim etmedik küfür kalmadı. Eve az kalmıştı ki vites gene fırladı aldım elime vitesi elle sürerek eve geldim. Netten 25 TL'ye bi vites 20 TL'ye bi pedal aldım 125 TLye ilk gelene verdim gittim 2. El bir Salcano aldım 300 liraya. Dağa taşa vurdum hala taş gibi.

SİZE TAVSİYEM SAKIN ALMAYIN ALDIRMAYIN YOLDA KALMAYIN GİDİN 2. EL SALCANO ALIN EMİN OLUN DAHA ÇOK BİNERSİNİZ.

Çok salcano virali bir reklam gibi olmuş, bir bisikletin servisinin bu ürün çöp demesi! , hi-ten dediğimiz çelik malzemenin kağıt gibi erimesi!, 1 günlük kullanım sonunda neredeyse bisikletten geriye bir şey kalmaması vs, bunlar çok mantıklı gelmiyor. Kaldı ki yerine önerdiğiniz salcano markasının hiten malzeme ile üretilmiş çok sayıda modeli var piyasada ve 3 katı fiyata satılıyor.
    Ürün yorumlarında objektif olunursa hepimiz bundan faydalanmış oluruz.
    Bu ürünün hiten(çelik) malzemesi yüzünden alınmaz diyen arkadaşlaın binlerce liralık alu veya karbon kadro bisikletleri önermesi de makul değil arkadaşlar.
    Neticede 200 liraya 26 jant ve 21 Vites hiten(çelik) kadro bir ürün bu.
    İhtiyacı olan fiyat performans ve beklentisini dikkate alarak ürünü değerlendirmeli diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydenguneye

quote:

SAKIN ALMAYIN ALDIRMAYIN.BU YAZIYI OKUYUNUZ.

Geçen sene migrosgan indirimle 180e aldım servisi var diye güvendim. Servise gittim adam sisirdi tekerleri başka bir iş için gelmeyin bakmayız çünkü bu çöp dedi. Neyse dedim eve gittim bisikletle iyi hoş dedim ertesi gün çantayı taktım yola çıktım. Pense bisiklet tamir kitini de yanıma aldım. İçerenköyden Ataşehir'e vardım tak diye bir ses vites fırladı sıkmaya kalktım çelik değil eriyen ve yamulan bir metalmis elimde kaliyorken ucundan tutturdum. Zar zor eve döneyim dedim tak takbi ses bi baktım pedalın vida bağlantısı erimiş ve yalama olmuş. Bant yoldan poşet vb. sıkıştırdım tak diger pedal da fırladı. Tek pedalla 6km sıcak ta gittim etmedik küfür kalmadı. Eve az kalmıştı ki vites gene fırladı aldım elime vitesi elle sürerek eve geldim. Netten 25 TL'ye bi vites 20 TL'ye bi pedal aldım 125 TLye ilk gelene verdim gittim 2. El bir Salcano aldım 300 liraya. Dağa taşa vurdum hala taş gibi.

SİZE TAVSİYEM SAKIN ALMAYIN ALDIRMAYIN YOLDA KALMAYIN GİDİN 2. EL SALCANO ALIN EMİN OLUN DAHA ÇOK BİNERSİNİZ.

Çok salcano virali bir reklam gibi olmuş, bir bisikletin servisinin bu ürün çöp demesi! , hi-ten dediğimiz çelik malzemenin kağıt gibi erimesi!, 1 günlük kullanım sonunda neredeyse bisikletten geriye bir şey kalmaması vs, bunlar çok mantıklı gelmiyor. Kaldı ki yerine önerdiğiniz salcano markasının hiten malzeme ile üretilmiş çok sayıda modeli var piyasada ve 3 katı fiyata satılıyor.
    Ürün yorumlarında objektif olunursa hepimiz bundan faydalanmış oluruz.
    Bu ürünün hiten(çelik) malzemesi yüzünden alınmaz diyen arkadaşlaın binlerce liralık alu veya karbon kadro bisikletleri önermesi de makul değil arkadaşlar.
    Neticede 200 liraya 26 jant ve 21 Vites hiten(çelik) kadro bir ürün bu.
    İhtiyacı olan fiyat performans ve beklentisini dikkate alarak ürünü değerlendirmeli diye düşünüyorum.

Valla isteyen alsın binsin başına bela alsın. Beni ilgilendirmez ben yaşadığımi yazdım şükür Salcano ng555 aldım dağ taş geziyorum ama isteyen alır belderiaya biner bisiklet kucağında gezer. Keyif zeka ve bütçe üçgeninde bir karar bu iş. Ama yaz güneşinde elde bisiklet o Bostancı köprüsünde ettiğim küfürü ömrümde etmemisimdir. Bu bisikletin malzeme kalitesi yerlerde bunu bilerek alın . Bir 100 TL min. Masarf yapacaksınız bunu da bilin ona göre degerlendirin

• quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

Bana da böyle uygun fiyatlı bisiklet lazımdı ama şehir bisikleti alayım diyodum almışken.gerçi bu fiyatlara zor ama geçen sene hbdeki oxford cloud butler gibi uygun fiyatlı denk gelir mi acaba.

claud butler çok iyiydi. kaçırdığıma bin pişmanım. yeniden gelmez gibi.

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Bu kadarda abartma olamaz olmamali. Hiç urunun servisi urune çöp dermi di get ordan ya

• Çelik kadro uzak durun en az 16 17 kg vardır.

Hem çelik hem de kolum kadar kalın yapmışlar. İkinci el bisiklet alın ve bu çöplerden uzak durun.

• Sıcak fırsatlardan evde yer kalmadı. Şimdi kalktım baktım odaya koyacak yer var mı diye ama yok gibi duvara bisiklet askısı alsak mı 😅

• İndirim devam ediyor mu

• muhacir kullanıcısına yanıt
    299 gozukuo bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Kadroları çeliktir %99 ve işe yaramaz. En az 25-30kg ağırlığı vardır.

Ayrıca çift amortisörleri tam çöp, sakın tipine bakıp almayın tüm pedal enerjisini yer ve süremezsiniz.

https://www.carrefoursa.com/belderia-26-speed-onden-amortisorlu-21-vitesli-bisiklet-p-30167529?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Şu model hafifse 20kg altıysa almak daha mantıklı. En azından sürmeye değer biraz daha.

ÇELİK KADRO bisiklet almayın aldırmayın, vücudunuza yazık.

Uygun fiyat neler var alinabilir? Celik yerine hangi malzeme oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

Bu kadarda abartma olamaz olmamali. Hiç urunun servisi urune çöp dermi di get ordan ya

Bisiklet işi keyif zeka ve bütçe işidir. Yani aradığın konforu eldeki para ile ne alınabiliri hesaplanacak akla bakar bu iş. 20 yıldır bisikletle haşır neşir biri olarak sök tak hoşuma gider ve bunu göze alarak bunu aldım ama ben böyle çöp görmedim. nere el atsan elinde kalıyor çin malı toplama bisiklet. İnanmayanlar alsın binsin görsün ve servise gidip şunu sorun vites bozulsa pedal patlasa jant ilk günde yamulsa garanti kapsıyor mu diye ve şu cevabı alın rahatkayın. Abi bu çöp garanti hiçbir şeyi kapsamiyor. Gidin alın ve deneyin sevis uzaksa zaten siz varana kadar bisiklet dağılır zaten..

Merak edenlere bunu diyen servis İçerenköyde bide siz sorun bakalım ne dicek.

ÇÖP alma aldırma

• Yıllar önce bim'den yine böyle ucuz bir bisiklet almıştım. Yukarıda birisi yazmış ilk sürüşte her yeri dağıldı diye, aynısını yaşadım. Sonra bisikletin kadrosu, lastikleri ve frenleri haricinde her şeyini Shimano ile değiştirdim. Sele bile dağılmıştı.

Alacaksanız donanımlarının çöp olduğunu bilin de alın. 200 liraya alır en az 250-300 lira da masraf edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş haklı bu fiyata başka yok deyip almak üstüne 200 daha harcamak yerine 200 daha katın adam gibi bişey alın.

Neden beyaz eşya Altus varken millet Bosch alıyor. parası yetemeyen de Arçelik alıyor ama Altus alan adam bi alıyor 3 sene sonra bidaha alıyor cepten bi Bosch parası gidiyor haberi yok. Servis masrafları da cabası. Aynı mantık .

• Bisiklet kesinlikle ikinci el tercih edin, 10 senelik de 30 senelik de olsa alınabilir.

Alüminyum kadroların bile iyisi kötüsü varken çelik kadro dan uzak durun.

Ucuz ikinci el önerebileceğim bisiklet markası sedona ve btwin

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Kadroları çeliktir %99 ve işe yaramaz. En az 25-30kg ağırlığı vardır.

Ayrıca çift amortisörleri tam çöp, sakın tipine bakıp almayın tüm pedal enerjisini yer ve süremezsiniz.

https://www.carrefoursa.com/belderia-26-speed-onden-amortisorlu-21-vitesli-bisiklet-p-30167529?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Şu model hafifse 20kg altıysa almak daha mantıklı. En azından sürmeye değer biraz daha.

ÇELİK KADRO bisiklet almayın aldırmayın, vücudunuza yazık.

Uygun fiyat neler var alinabilir? Celik yerine hangi malzeme oluyor?

Alüminyum kadro almalısınız ortalama 14-15kg ağırlık olur en fazla idealdir.

Karbon kadrolar daha hafif olur ancak fiyat olarak 5'e katlar 5000TL'den aşağı karbon kadro bulmak zor bu dönemde.

• quote:

Arkadaş haklı bu fiyata başka yok deyip almak üstüne 200 daha harcamak yerine 200 daha katın adam gibi bişey alın.

Neden beyaz eşya Altus varken millet Bosch alıyor. parası yetemeyen de Arçelik alıyor ama Altus alan adam bi alıyor 3 sene sonra bidaha alıyor cepten bi Bosch parası gidiyor haberi yok. Servis masrafları da cabası. Aynı mantık .

Ornek yanlis olmus

• 2 gün önce sedona 321 via bisikletimi 1.000 liraya sattım.

2. El de 200 lira civarlarında kaliteli bisiklet bulmak zor.

Geçici bir heves olarak alınan ve bir iki sefer bindikten sonra kenarda unutulan kullanıcılar için bu fiyata bu bisiklet on numara beş yıldız.

• oğlum 6 yaşında kaç jant bir bisiklet önerirsiniz fikri olan varsa memnun olurum

• Bitmiş galiba

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.