Şimdi Ara

BEKLENEN RIDDLE(BULMACA OYUNU) GELDİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
10
Favori
13.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar sevgili DonanımHaber kullanıcıları, tam iki sene önce bu zamanlar, ortaya çıkardığımız bilmece oyununu tekrar hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz. İki sene önce çok güzel geri dönüşler almıştık, kendimizi tavsiyeler etrafında geliştirdik ve tekrar karşınıza çıkıyoruz. Niye bu kadar geç kaldınız diye sorabilirsiniz, cevabını ise inanın biz de bilmiyoruz. Bu sefer daha planlı, daha azimli ve daha gizemli olacağız.
    Oyunumuzun bir sezonu 2 ay sürecek. İki ay boyunca, sizi zorlamaya çalışacağız. İki ay boyunca sizi meraklandıracağız.

Biraz oyundan bahsetmek gerekirse, size bilmeceler soruyoruz. Bu bilmeceleri bilerek sonraki seviyelere geçiyorsunuz. Bu zaten oyunumuzun eski sürümünde de vardı. Yeni olan şey ise, bu bilmeceleri, sağlam bir senaryo ve daha karmaşık oyun dinamiğiyle pekiştirmek oldu.

İlk bölümde size verilen bilmeceleri çözüp ilerleyerek, hem oyunu hem de hikayeyi tanıyoruz. İlerleyen bölümlerde ise oyunda sadece bilmece çözmek yerine, Keşf-i Sır dünyasında keşifler yapmanız mümkün olacak. Tabi ki siz dh ekibinden de önerilerinizi, eleştirilerinizi, bulduğunuz hataları bize iletmenizi rica ediyoruz.
    Lafı çok uzatmadan, sizi oyunla başbaşa bırakayım.

Sırlarla dolu bir yolculuğa var mısın?

http://kesf-isir.com

not: 4. soruya gelen ve bunu forumda paylaşan ilk üç kişiye bir haftalık altın hesap verilecektir !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikirdek -- 1 Ağustos 2018; 11:45:47 >

• Girmeyin, CIA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Soruda takıldım.İpucu verebilecek var mı? (cevap istemiyorum).
  • Bilgisayara geçince bakacağım.

• Up rezerv destek yarına bakarım

• Üyelik istemeseydi iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 7 Temmuz 2016; 2:50:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Üyelik istemeseydi iyi olurdu.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Öncelikle üyelik sistemi, oyuncunun kaldığı yerden devam edebilmesi için yapıldı.

Ayrıca bu oyunun sadece kısa olan birinci kısmı, ikinci kısmında seviye, karakter vs kavramları gireceği için böyle bir veri tabanı zorunlu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikirdek

quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Üyelik istemeseydi iyi olurdu.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Öncelikle üyelik sistemi, oyuncunun kaldığı yerden devam edebilmesi için yapıldı.

Ayrıca bu oyunun sadece kısa olan birinci kısmı, ikinci kısmında seviye, karakter vs kavramları gireceği için böyle bir veri tabanı zorunlu :)

Anladım teşekkür ederim cevabınız için. Yarın bakacağım bilgisayardan.

• İlk sayfadan yerimizi alalım, ilk soru basitti.
  • İlk sorunun cevap ne daha baslamadan bitti benim icin birde lolfeeder diye sayfa aciyor o ne

• quote:

Orijinalden alıntı: faydeemusic

İlk sorunun cevap ne daha baslamadan bitti benim icin birde lolfeeder diye sayfa aciyor o ne

Kardeşim birazcık kafa patlatırsan bulursun bence :) meşhur bir bilmecedir.

lolfeeder.com ise vakti zamanında (oynadın mı bilmem ama ) lol oynarken karşı takımı besleyenlere sinirlendiğimde ortaya çıktı. ufak bi nükte olsun diye koydum :)
  • 3'te kaldım halbuki cevabın ortodontist olduğundan emindim
  • Üstad'a sor özelliği gyzem oyununu anımsattı hiç oynamışmıydın bilmem çok nostaljik bir hisse sebep oldu benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Marian -- 7 Temmuz 2016; 4:01:47 >
  • Rez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedektif S. Holmes

2.Soruda takıldım.İpucu verebilecek var mı? (cevap istemiyorum).

nick yorum uyumsuzluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

üyelik istediği an siteyi kapattım kısaca çöp..

Eleştirel yorumun için teşekkür ederim, bize çok şey kattın :)
  • 5.Soruda takıldım ipucu verebilecek olan var mı?
  • Rez
    Edit: Güzel oyun tam vakit öldürmelik. İlk sorunun cevabı İNSAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonrow -- 7 Temmuz 2016; 12:52:35 >
  • Edit: La ne yazdıysam olmadı 2 de takıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBlackLion -- 7 Temmuz 2016; 14:10:56 >
  • Yardım beyler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.