Şimdi Ara

beklemeye alıyom daha açılmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc yi beklemeye alıyom .sora açmak istedigimde klavyeden bi tuşa basıyom fanlar falan çalışmaya başlıyo fakat görüntü gelmiyor.acaba neden

• o/c ise pcin yapabilir. hem bazı durumlarda biraz beklemen lazım. hiç mi açılmıyor. ne kadar bekledin max?
  • valla 1 saat kadar beklemişimdir klavyeye dokundugumda fanlar çalışıyo ama görüntü gelmiyo bende mecburen reset atıyom
  • bilader o benim görüp geçirdiğim tüm bilgisayarlarda var o yüzden endişelenme
  • bios da s3 suspend aktif mi? hd suspend falan o bios ayarlarının doğru olması gerekiyor. sanıyorum bios gücü kesiyor ama beklemeye almıyor. s1 de fanlar açık kalıyordu ama sistem kapanıyordu sanırım. yada öle bişiler var bios ayarında dene bakalım onları bir kurcala. kolay gelsin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

bios da s3 suspend aktif mi? hd suspend falan o bios ayarlarının doğru olması gerekiyor. sanıyorum bios gücü kesiyor ama beklemeye almıyor. s1 de fanlar açık kalıyordu ama sistem kapanıyordu sanırım. yada öle bişiler var bios ayarında dene bakalım onları bir kurcala. kolay gelsin!

windows ortamında power ayarlarını kontrol et olmazsa,bios wake up seçeneğinin aktif olup olmadığına bak.
  • Bununla ilgili window güncellemesi var microsoft sitesinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.