Şimdi Ara

BEKİR AVŞAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BEKİR AVŞAR
  • 25k yapıp konu eksiği olan biride olabilir adam 1000 kişiye aynı anda program yapıyor ilk 20.000 falan diye ayırsa bile size özel değil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynen saçma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lasse-Matberg kullanıcısına yanıt

Hocam ben Uşak diş yazmıştım. 2. sınıfım şu an ve bölümü bırakmayı düşünüyorum

• Ya bire bir bağlı kalmak zorunda değilsin bende uyeyim ama 1 ay tyt genel cozmedim cunku cok konu eksigim vardi ama 2 güne 1 tyt mat denemesi cozmeye calistim. Mantikli geleni yap

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nasil bir insan oldugundan bagimsiz lutfen bu adami izleme. Para vermek niyetindeysen muratcan a ver o parayi daha iyi. Ara Ara videolarini izliyordum onceden ama coguna katilmiyordum onun disinda da bildigim ve herkesin soyledigim seylerden bahsediyordu.adamin inandiriciligi konusma tarzindan kaynakli. Asiri emin konusuyor ama dedigi seyler dogru bile degil. 21k Ile 100k, 19k Ile 5k ayni mi simdi cidden imkansiz bir sey ustelik bunu soylemesinjn altinda yatan sebep kendi 20k teorisinin pesinden gitmeyi birakmak istememesi. Unutma bir sey cok fazla tekrar edilirse yanlis da olsa bir yerden sonra inanirsin. Bu adami izlemeyi birak. Zamanina yazik olduguyla kalmaz, yanlis yonlendirilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Street of dreams -- 15 Eylül 2021; 22:6:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel değilse neden bırakmayı düşündüğünüzü yazar mısınız¿

• Mastırjedileyemediklerimizden misiniz?

• Alastor Moody kullanıcısına yanıt

Hayır özel değil. İlgim yok ve ailem zorladığı için yazıldım. Bana göre bir meslek değil

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.