Şimdi Ara

BEKİR AVŞAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E46D5588D -- 16 Eylül 2021; 21:18:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• şöyle adamlar insanı hipnoz etmek dışında başka bir şey yapmıyor.
    sen bunu bu adama sorman için bile senden ücret talep ediyor. 3 senedir bu sınav ortamının içinde biri olarak diyorum ki her sene bekir hocanın videosunun altına o sene bu sene yok hocam kınayın bizi yok şu yok bu ama kimse sene sonunda piyasada yok? izlediğim hiç bir başarı videosunda alesleri çözdüm öatb leri çözdüm diyeni görmedim. tamam bunlar iyi sorular bir şey katacak sorular ama başarı videolarında yer alan arkadaşlar sadece konusunu çalışmış o kanaldan beynini bulandırmamış. şahsi fikrim çok bağlı kalmayın çıkardığı insanların kendiyle tezat düştüğü çoğu şeyde diretiyo veya kendi doğrularına yorumluyor. 20 k için beni takip edin benim potansiyelim bu diyor ama 150.000 e yakın takipçisi var... samimi gelmiyor bana tamamen işin şovunda şişirilmiş bir balon. eskiden böyle değildi ama artık malesef güneşi selamlayanlara hitap etmeye başladı. kısaca tekir hoca gg hoca
    Orda sosyal çalışmayı kastetmişti yalnız. Yoksa kimseye şu şekilde çalışın diye bir şey söylemiyor hatta özellikle vurguluyor derece yapacak öğrencinin kendine özgü bir çalışma stili olmalı diye. Mesela 4 blok yapın ama blokların içini siz doldurun diyor tek bir cümleden analiz yapma yani.
    Sırf para yüzünden oluşan bu önyargı . İzlemenin kimseye zararı olacağına düşünmüyorum . O nicel videosunda da zaten diyor ki herkesin kendine ait bir çalışma düzeni var diyor.Bana böyle çalışma düzeni soruları sormayın diyor . Ayrıca para konusunda bence empati yapılmalı.O adamın yerinde olsanız siz herkese ücretsiz bir şekilde rehberlik mi edeceksiniz ?
  • Orda sosyal çalışmayı kastetmişti yalnız. Yoksa kimseye şu şekilde çalışın diye bir şey söylemiyor hatta özellikle vurguluyor derece yapacak öğrencinin kendine özgü bir çalışma stili olmalı diye. Mesela 4 blok yapın ama blokların içini siz doldurun diyor tek bir cümleden analiz yapma yani.

• şöyle adamlar insanı hipnoz etmek dışında başka bir şey yapmıyor.
    sen bunu bu adama sorman için bile senden ücret talep ediyor. 3 senedir bu sınav ortamının içinde biri olarak diyorum ki her sene bekir hocanın videosunun altına o sene bu sene yok hocam kınayın bizi yok şu yok bu ama kimse sene sonunda piyasada yok? izlediğim hiç bir başarı videosunda alesleri çözdüm öatb leri çözdüm diyeni görmedim. tamam bunlar iyi sorular bir şey katacak sorular ama başarı videolarında yer alan arkadaşlar sadece konusunu çalışmış o kanaldan beynini bulandırmamış. şahsi fikrim çok bağlı kalmayın çıkardığı insanların kendiyle tezat düştüğü çoğu şeyde diretiyo veya kendi doğrularına yorumluyor. 20 k için beni takip edin benim potansiyelim bu diyor ama 150.000 e yakın takipçisi var... samimi gelmiyor bana tamamen işin şovunda şişirilmiş bir balon. eskiden böyle değildi ama artık malesef güneşi selamlayanlara hitap etmeye başladı. kısaca tekir hoca gg hoca

• Overrated.Youtubedan para kazanmak ıcın sacmalaya sacmalaya 10 dakikadan uzun videolar atıyor."Başarıya ulaşmanın nice bir yöntemi var mı" konuya bak..Bi de randevu sistemi var 20dk 100tl.Kazık oğlu kazık tekir hoca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bence hakli,zaten senin konularin temelinde buyuk buyuk eksiklerin vardir ki sen o siralama yapmissin.Ben 49dan kaldigimda tyt haric butun ayt konularini hic bilmiyomusum gibi teker teker didikleye didikleye calistim

• He hatirlamiyomuydum evet hatirladiklarim vardi ama beni 49kya sokan bilgilere guvenemezdim bastan insa ettim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Füj -- 16 Eylül 2019; 14:12:58 >
  • Sırf para yüzünden oluşan bu önyargı . İzlemenin kimseye zararı olacağına düşünmüyorum . O nicel videosunda da zaten diyor ki herkesin kendine ait bir çalışma düzeni var diyor.Bana böyle çalışma düzeni soruları sormayın diyor . Ayrıca para konusunda bence empati yapılmalı.O adamın yerinde olsanız siz herkese ücretsiz bir şekilde rehberlik mi edeceksiniz ?

• Palmiye Bekirciler gelmeden gaçın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberal Bardağı -- 16 Eylül 2019; 18:0:50 >
  • nukleikasit kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle bir şey de var ama mesela siz tork denge konusunda çok iyisinizdir agirlik merkezide kötüsünüzdür. Kalkıp tork dengeye bir daha mı baştan başlanacak? Bunu ağırlık merkezi için uygulamalıyız bence. Sizin anlatmak istediğiniz şu sanırım:“Hani her konudan belli bir seviyem var ama bu seviye bana yetmedi. Benim daha iyi yapabilmem için tüm konuları baştan düzenli şekilde çalışmam lazım.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E46D5588D -- 16 Eylül 2019; 18:58:42 >
  • hocam ben baştan çalıştım,iyi olduğum konularla ilgili de kitaplar bitirdim,konu çalıştım evet biraz sıkıcı ama yararını gördüm.Zaten evdesiniz aylarca rahat rahat yetişir.Tabi bi de kendi düzeniniz olması lazım sağdan soldan uydurma programlarla olmaz hocam belki de hiç soru kaçırmazsın bazı konulardan gerçekten çok iyisindir.Ama benim tavsiyem ben bunu biliyorum hatırlıyorum deyip egçme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nukleikasit -- 16 Eylül 2019; 19:28:41 >
  • nukleikasit kullanıcısına yanıt
    Hocam tabii ki haklısınız asla ben biliyorum havasına girip öyle saçmalıklar yapmam. Şu an bile en iyi olduğum konudan 1 kaynak bitircem. Demek istediğim eksik olan konulara daha fazla yüklenmek.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yolunubulacak kullanıcısına yanıt
    Noldu hocam :)

• Bekosistem=Başarı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Masterjediyim kardeşşş

• Hocam siz nereyi yazdınız?

• şimşek mcquenn gerçek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.