Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uguraci Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.358
Cevap
135
Favori
466.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 ekran için referanslı üyelerden fenerbahçe galatasaray ve trabzonspor için ortak arıyorum. İlgilenenler pm atabilir
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam hepsiyle bir deneme yapayım, chrome da yaptım iyi değildi.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 1 Aralık 2020; 9:2:46 >
  • Arkadaşlar,

İçerikler(dizi,film vs...) 4k yada 2k seçeneği var mı yoksa sadece full hd mi bilgisi olan destek olabilir mi ? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Chrome
    Microsoft edge
    Mozilla
    Bulabildiğin tüm tarayıcılarda dene farkları olacaktır
    Android TV veya telefon üzerinde de donmalar olabiliyor anlık. Üstelik ISS kaynaklı değil bu. Verdikleri hizmet stabil DEĞİL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2020; 2:25:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Beinconnect de bir ip tv hizmeti diğer ip tv lerden farkı yasal olması.
    Uydu yayını gibisi yok.
  • quote:

Beinconnect de bir ip tv hizmeti diğer ip tv lerden farkı yasal olması.
    Uydu yayını gibisi yok.
    Kesinlikle katılıyorum

Ama bu fiyattan daha ucuza çok daha kaliteli IPTV hizmeti veren illegal firmaların olması daha trajikomik :) Hemde Bein Connect gibi 720 değil gerçek 1080p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2020; 3:1:1 >
    Çünkü illegal ip tv lerin Avrupa’nın belli başlı ülkelerinde sunucuları. beinconnect atıyorum Fransa da 720 mi verecek yayınları onlarınki de Avrupa’da iyidir. Kazandığı paraya bakıyor orada döviz burada TL haliyle yatırımı az yapıyor. Ticari işletme tekel olunca böyle oluyor ne kadar ekmek o kadar hizmet diyor zannımca.
  • quote:

Çünkü illegal ip tv lerin Avrupa’nın belli başlı ülkelerinde sunucuları. beinconnect atıyorum Fransa da 720 mi verecek yayınları onlarınki de Avrupa’da iyidir. Kazandığı paraya bakıyor orada döviz burada TL haliyle yatırımı az yapıyor. Ticari işletme tekel olunca böyle oluyor ne kadar ekmek o kadar hizmet diyor zannımca.

İşin ehli adamlar ıptv de beın connect yayını vermezler. Direkt 1920*1080 uydu yayınından veriyorlar.

Hala beın connect yayını verenler kaldırım altı ıptv piyasası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol dan 3 ekran üyelik aldım. Android TV aldığım için 4 ekran üyelik gerekli. Mh yeni üyelik alın eski üyelikten indirim yapalım dedi. Ne kadar indirim belli değil.

Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beIN Connect uygulamasındaki görüntü kalitesinden memnun olan var mı? Uydu yayını ile yakın gibi görünse de, halen tam HD kalitede değil gibi...

Televizyonum LG CX 55 oled. Bu TV'de hatalar çok bariz görünüyor.

Donma oluyor genelde ama yayın neredeyse 1 dk geriden geliyor.İnternet hızım 50 mbps.Komşum gol diye bağırıyor. Ben bir dk sonra golu görüyorum. Bu işe çözüm bulmaları gerekiyor acilen 5 -6 saniye olmalı en fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefe -- 3 Aralık 2020; 17:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

Donma oluyor genelde ama yayın neredeyse 1 dk geriden geliyor.İnternet hızım 50 mbps.Komşum gol diye bağırıyor. Ben bir dk sonra golu görüyorum. Bu işe çözüm bulmaları gerekiyor acilen 5 -6 saniye olmalı en fazla
    Gerçi imkansız ama Youtube canlı yayın altyapısı bu konuda kusursuz. Hem 500 bin kişi eş zamanlı izlese bile donma olmuyor hemde düşük gecikme ayarı ile yayın yapıldığında max 6-7 saniye geriden gelerek gerçek 1080p canlı yayın izliyorsunuz. Bu Katar menşeili çapsızlardan böyle bir kalite beklemek hayalcilik olur ama yapılabiliyor mu diye soranlara cevap olsun diye yazdım hocam.

Not: Ayrıca donma olmasının yarattığı diğer sorun yayının donma olduğu andan itibaren devam etmesi, o an ki gerçek saniye diliminden devam etmemesi ve bunun tekrarlaması halinde geciken saniye miktarının birikip sizi eş zamanlılıktan iyice geride bırakması. Örnek: yayın izlerken 17:34:20'de 5 saniye dondu. Maçtan geri kalmamak için yayının 17:34:25'den devam etmesi gerekirken 17:34:20'de kaldığı yerden devam etmesi sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Aralık 2020; 17:39:26 >

Valla hocam istenilse yapılabilir.Digiplay kullanmıştım zamanında bukadar kötü değildi.
  • Arkadaşlar bende Samsungun eski bir smart tv si var içinde beinconnect var. Almayı düşünüyorum özellikle Smart TV olan paketi mi satın almam gerekiyor ?

• Dufiwn kullanıcısına yanıt
    Evet 4 ekran almazsan laptopı hdmi ile bağlamaktan başka çaren kalmaz.
  • Digiturk play kullanırken çok memnundum ama Beinconnect çok problemli smart tv de arada yayından atıyor.. pc den izlerkende yayın takılarak ilerliyor sanki başına gelen var mı çözümü bilen yardım ederse sevinirim
  • Beyler selam,

Örneğin taraftar paketi aldığımızda bir kişi web'den bir kişi tabletten izleyebiliyor mu aynı anda?

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt

hayır hocam aynı anda bir kişi izler diğeri otomatik kapanır

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

hayır hocam aynı anda bir kişi izler diğeri otomatik kapanır

Anladım hocam teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.